Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745146 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
http://bellicapelli.forumfree.it/m/?t=69501431

Bu linki inceleyebilirsin dostum.

Bu arada toplam 5000 greft ile tanrım beni baştan yarat olmuş resmen :)
bu fotolarda hiç oynama varmı Allahaşkına bu nasıl bir ekimdir bn şok !
yok hocam ne oynaması 2 sürecinide takip ettim ben bu cocugun.. ayrıca bu bişey degilki daha ne ekimler var  ben artık alıştım şok olmuyorum :)p
Bizde seni vertekse kadar takipteyiz hintell :)) ne kgb ne cia ne mosad nede mit bizim gibi takip edemez seni :)) dunyadaki hicbir guc ve kuvvet seni takip etmekten bizi alikoyamaz oyle boyle degil :))

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar cevreme bakiyorum da bundan 5 6 yil onceleri çim adam doluydu etraf ekim yaptiranlar simdi cogu yer guzel yapiyor cim adam kalmadi gibi etrafta dikkatimi cekti tabiki istisnalar da var

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
http://bellicapelli.forumfree.it/m/?t=69501431

Bu linki inceleyebilirsin dostum.

Bu arada toplam 5000 greft ile tanrım beni baştan yarat olmuş resmen :)
bu fotolarda hiç oynama varmı Allahaşkına bu nasıl bir ekimdir bn şok !
yok hocam ne oynaması 2 sürecinide takip ettim ben bu cocugun.. ayrıca bu bişey degilki daha ne ekimler var  ben artık alıştım şok olmuyorum :)p
Bizde seni vertekse kadar takipteyiz hintell :)) ne kgb ne cia ne mosad nede mit bizim gibi takip edemez seni :)) dunyadaki hicbir guc ve kuvvet seni takip etmekten bizi alikoyamaz oyle boyle degil :))
hintelin sayfasına msj geldi mi nasıl oluyo da yaptım bilmiorm gmaile msj gelip ana ekrana dusuyo 😁 vala kaçırmam lazım hiç bisiy bu aralar joleli foto atcak die korkuyorum sacsiz kel 😀😀

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Arkadaslar cevreme bakiyorum da bundan 5 6 yil onceleri çim adam doluydu etraf ekim yaptiranlar simdi cogu yer guzel yapiyor cim adam kalmadi gibi etrafta dikkatimi cekti tabiki istisnalar da var
hocam saç yönlerıyle alakalı bır durum hala öyle ekımler fazlasıyla var  ama alan açık olunca çok anlaşılmıyor  saçı olan kişilerde farkediliyor 2 farklı yön olunca
Global Moderator

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hintell kardesim aynen dedigin  gibi galiba. Arkadaslar bir sorum olacak sac ekim merkezi ile gorustum ön kisma ekim yapilacak benim bana santimetre kareye 50 saç teli ekecem diye sözü verdi greft degil 50 sac teli yani bu tatmin edermi sizce ektireyimmi sıkı gorunur mu bilgilerinize ihtiyacim var

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hintell kardesim aynen dedigin  gibi galiba. Arkadaslar bir sorum olacak sac ekim merkezi ile gorustum ön kisma ekim yapilacak benim bana santimetre kareye 50 saç teli ekecem diye sözü verdi greft degil 50 sac teli yani bu tatmin edermi sizce ektireyimmi sıkı gorunur mu bilgilerinize ihtiyacim var
hangı ekım merkezi dedi bunu dostum ? bide saç ortalaman nedir sana 50 gırecekse saç ortalamanı ve döner kapasıtenı ölçmüş olması lazım bu verıler varmı elınde ?
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2017, 00:52:00 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç tipim kardesim bu sekilde iste hair pkus diye ekim merkezi taninmis merkez degil 2200 greft dedi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saç tipim kardesim bu sekilde iste hair pkus diye ekim merkezi taninmis merkez degil 2200 greft dedi
dostum böyle sana 50 tane saç teli ekicem demekle olmaz bu işler bunun belirli ölçümleri parametreleri var bunları yapmadan böyle bişeye karar veremez dikkatli ol derim fotografıda kaldırıp kendine ''Saç ekimi öncesi ve sonrası süreçle ilgili sorular ve öneriler bölümünde''konu açabılırsın  dostum  senın yaklasık göz kararı   ön bölgen 70 ile 80 cm2 arası bişey 3400 veya 3600 arası girmesi gerek 50 yakalaması için hadı var olan saçlarını düşsek en az 3200 gibi bir sayı  bana inandırıcı gelmedi pek merkezin sana söyledigi bıraz araştır istersen
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2017, 01:58:21 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eyvallh kardesim sagol

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Zekeriya kul da 3000 greft demişti ön bolgeye

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
o değilde şu saç dökülmesi nası bir şanssızlıktır veya dökülmeyenler ne şanslı adamlardır. bazılarında 18 lik saçlar hala duruyor umurlarında değil saç baş biz burda detaylarda ayrıntılarda kafayı yiyoruz bi araba parası vermeye razı oluyoruz.. şaka gibi
:))) isyannnnn diyosun :)) yapacak bisi yok dostum allah baska dert vermesin diyelim onlarında başka sorunları vardır  belki ..işin içine saglık ve estetik girince ucuz olan hersey baş agrıtır bu tarz operasyonlar sanattır sadece saç degil Diş, burun , bunlar belki saçdanda pahalı mesala kardeşimin  çapraz bagları koptu operasyon ücreti 60 bin tl  tabi özel saglık sıgortasından yaptırdım ama ya olmasaydı :)) yani saglık işin içine girince maddiyat herzaman imkanın varsa ikinci planda olmalı ben böyle düşünüyorum  her pahalı olanda çok iyi degildir yanlış anlaşılmasın araştırmak gerekir sende iyi bılıyosun zaten bunları yeterince donanımlısın bu konuda neyse tabi keske dedigin gibi hiç bu sorunları yaşamasaydık ayrı konu :)
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2017, 12:54:48 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
o değilde şu saç dökülmesi nası bir şanssızlıktır veya dökülmeyenler ne şanslı adamlardır. bazılarında 18 lik saçlar hala duruyor umurlarında değil saç baş biz burda detaylarda ayrıntılarda kafayı yiyoruz bi araba parası vermeye razı oluyoruz.. şaka gibi
:))) isyannnnn diyosun :)) yapacak bisi yok dostum allah baska dert vermesin diyelim onlarında başka sorunları vardır  belki ..işin içine saglık ve estetik girince ucuz olan hersey baş agrıtır bu tarz operasyonlar sanattır sadece saç degil Diş, burun , bunlar belki saçdanda pahalı mesala kardeşimin  çapraz bagları koptu operasyon ücreti 60 bin tl  tabi özel saglık sıgortasından yaptırdım ama ya olmasaydı :)) yani saglık işin içine girince maddiyat herzaman imkanın varsa ikinci planda olmalı ben böyle düşünüyorum  her pahalı olanda çok iyi degildir yanlış anlaşılmasın araştırmak gerekir sende iyi bılıyosun zaten bunları yeterince donanımlısın bu konuda neyse tabi keske dedigin gibi hiç bu sorunları yaşamasaydık ayrı konu :)

aynen yapıcak bişey yok ama euro nun bu kadar hızlı artması hiç hoş olmadı. 3500 kök dendi bana kafadan 5000 tl artış olacak şimdi. mükemmeliyetçi biri olduğumdan istiyorum ekim işini çoğu kişiye göre hiç ihtiyacım yok. bu iştede en beğendiğim isim koray hoca olduğundan ya ona ektiririm yada hiç ektirmem diyorum. gidip rooney'nin ektirdiği 30.000 EUR luk doktor mu koray hocamı deseler düşünmem.. :)

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Koray erdogan bu işin duayeni,inşallah usta cırak ilişkisi içinde olup tüm bildiklerini çalışanlarına aktarıyordur.
senin ekimin cok hoş ve her tarafından profesyonellik akıyor.
yeni tekniklerin cıkması hem bizler için cok iyi hemde saç ekiminde lider ülke konumunda olmasını saglıyor.
Keep teknigini bulması cok güzel hocanın,bu teknigi geliştireceginden eminim yakın tarihte.
şimdiki teknik ise;sadece acık kanala greftlerin zarar vermeden yerleştirmesi.
beklentim ise;aynı teknigi geliştirerek aynı kalemle kanalı acarak grefti yerleştirmesi.
saç ekiminde benim beklentim tam anlamıyla cagır acacak bir beklenti
o da;çift başlı kalem teknigi
Manuel alım yaptıgı kalemle hiç bir sıvıya konulmadan aynı anda bir aparat yerleştirmesi veya dügmeye basmasıyla işlem yapması(aynı 0.7 uclu kalemler gibi)
Koray erdogan cok heyecanlandırıyor beni.Ben de saç ektirecegim ama sırf saç ektirmek için takip etmiyorum hocayı tamamen sanat yaptıgı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

aynen yapıcak bişey yok ama euro nun bu kadar hızlı artması hiç hoş olmadı. 3500 kök dendi bana kafadan 5000 tl artış olacak şimdi. mükemmeliyetçi biri olduğumdan istiyorum ekim işini çoğu kişiye göre hiç ihtiyacım yok. bu iştede en beğendiğim isim koray hoca olduğundan ya ona ektiririm yada hiç ektirmem diyorum. gidip rooney'nin ektirdiği 30.000 EUR luk doktor mu koray hocamı deseler düşünmem.. :)
bu durumu konuş istersen bir asmedle onceden almıssın greft sayını filan belki koray hoca kuru eski tarihten sayar greft sayısı aldın günki kurdan  bilmiyorum gözü tok adam umursamaz 3 -5 'i tabi bu benim kişisel fikrim bılemem tabi ne olur sirket prensibleri uymazda belki ama dene bi şansını. Önceden fiyat ve greft sayısı aldıgın için
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2017, 13:28:21 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

bu durumu konuş istersen bir asmedle onceden almıssın greft sayını filan belki koray hoca kuru eski tarihten sayar greft sayısı aldın günki kurdan  bilmiyorum gözü tok adam umursamaz 3 -5 'i tabi bu benim kişisel fikrim bılemem tabi ne olur sirket prensibleri uymazda belki ama dene bi şansını. Önceden fiyat ve greft sayısı aldıgın için

bu hiç aklıma gelmemişti iyiki söyledin dostum. doğru söylüyosun belki kabul ederler. teşekkürler..

Facebook Twitter Instagram