Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745262 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Benim tatilim halic kiyilari ordan eminonu yapip floryada tamamliyorum :):):))
sacsizkel burda paylasimlarini bekliyoruz haberin olsun bu arada mühendis nickli kardeşimin saclari benimde olur olmadık zamanlarda aklıma gelio hem ona hemde kendime seviniyorum bu yaz sonu asmeddeyim inşallah bu süre zarfında takipteyim sizleri😉
Van gogh'un tablosu gibi olmus muhendisin saclari :) beylerbeyi sarayinda sergiye cikarmak lazim :)) surda yaza ne kaldikine bir kavanoz reçel bugünlerde geçer :))
hehe alemsin :-D vala benim saçlarda mühendis gbi hasan gbi olsun havamdan geçilmez 😁
Hayallerin gercek olsun gerceklerinde saç olsun :)) her gecenin bir sabahi var dogacak olan günes senin olsun :))

akşam güneşi güzele vururmuş :))

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
sacsizkel burda paylasimlarini bekliyoruz haberin olsun bu arada mühendis nickli kardeşimin saclari benimde olur olmadık zamanlarda aklıma gelio hem ona hemde kendime seviniyorum bu yaz sonu asmeddeyim inşallah bu süre zarfında takipteyim sizleri😉
Van gogh'un tablosu gibi olmus muhendisin saclari :) beylerbeyi sarayinda sergiye cikarmak lazim :)) surda yaza ne kaldikine bir kavanoz reçel bugünlerde geçer :))
hehe alemsin :-D vala benim saçlarda mühendis gbi hasan gbi olsun havamdan geçilmez 😁
  benim sonuçlar genele kadar en iyisi mühendis :)) ee artık bi yemege götütürsün akf yeni saçlarınla bizi :P
hintel senin sonuçlar çığır acicak bu kesin🙏 vala yemek işi olabilir bütün koraycilar toplaniriz yan masada muttalipciler falan😄

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayallerin gercek olsun gerceklerinde saç olsun :)) her gecenin bir sabahi var dogacak olan günes senin olsun :))

akşam güneşi güzele vururmuş :))
Yok bide cirkine vurucakti :) bu hayatta hersey guzele vuruyo cirkine sapi kaliyo armudun :) armudun iyisinide hep ayilar yer guzelmis cirkinmis ne farkeder ? Paket varsa cepte kimse sana bakmiyo guzelmisin cirkinmisin kafada sacmi var yok :)) cebe bakiyolar :) sen anladin onu anlamadiysan ben napiyim :) anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az :))
Beyler çok neşeli ve mutlusunuz kıskanıyorum :)) tabi tuzunuz kuru koray erdogan'ın  hastası sınız :)) insaşallah bizede nasip olcak
inşallah dostum bu forumdaki hepimiz neşeli mutlu olalim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
 50 gün Donör nerdeyse eskisinden daha iyi durumda Homojen oldu görüntü  Dahada toparlıycaktır heralde ilk ekimim 2200 greft mikro motor ile yapılmıştı 2 ci ekim 3621 greft
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2017, 14:52:37 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donor alanin cok guzel toparlamis masallah kullanilan uclarin farki sanirim. Nasil Hasson Wong dunyada lateral slitin mucidiyse Koray Erdogan da dunyada 0.6 uclarin, safir uclu ignenin, aparatlarin mucidi.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Donor alanin cok guzel toparlamis masallah kullanilan uclarin farki sanirim. Nasil Hasson Wong dunyada lateral slitin mucidiyse Koray Erdogan da dunyada 0.6 uclarin, safir uclu ignenin, aparatlarin mucidi.
Teşekürler sölemıstım koray hoca'ya  ilk görüşmemde bana  ilk mikro motorla ekim yapıldıgı için donör  bölgemden endişeleniyorum demiştim 2 ci bir ekim için haklı olarak. Kendiside sen simdi ben sana 3600 diyince korktun tabi  farkındayım ama merak etme bana güven ben donörünü eşitliycem suanki halinden daha iyi ve homojen durucak demişti bende 3600 alınacak nasıl iyi durabilirki diye stres yaptım açıkcası  ama güvendimde  söyledigini yaptı nediyim helal olsun.
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2017, 15:17:15 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum her paylasimda belirtiyoruz ışıgın durumu ne denli degişik gösterdiğinden... Bu yuzden foto.ları gun ısıgında ya da gece cekerken ısık yönüne doğru cekelim ki hersey net sekilde yansısın. Ekim yapan yerler yeterince biseyleri gizleme konusunda zaten ustalar, biz samimi insanlar bari birbirimize objektif ve net goruntuler sunalim. Uygun oldugunda tam ısik yonunde bir foto. Atarsan durum hakkinda net yorum yapma sansimiz olur. Surecin hayirli olsun...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Dostum her paylasimda belirtiyoruz ışıgın durumu ne denli degişik gösterdiğinden... Bu yuzden foto.ları gun ısıgında ya da gece cekerken ısık yönüne doğru cekelim ki hersey net sekilde yansısın. Ekim yapan yerler yeterince biseyleri gizleme konusunda zaten ustalar, biz samimi insanlar bari birbirimize objektif ve net goruntuler sunalim. Uygun oldugunda tam ısik yonunde bir foto. Atarsan durum hakkinda net yorum yapma sansimiz olur. Surecin hayirli olsun...
  foto ışıklı ortamda çekildi zaten dostum  ama tekrar daha net çekmeye çalışırım problem degil
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2017, 17:53:06 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
50 gün Yakın cekim ful ışık altınta  Donör 
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2017, 17:38:52 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

di_vao

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Hocam diger ekimlerle karsilastirinca donor alana insanin inanasi gelmiyo ama bende koray hocada ekrirdim benim durumda ayni,ekimden 4-5 gun sonra nerdeyse hic iz kalmamisti.

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
     koray hocanın ustalığı yine ortada kardeş maşallah sanki hiç ekim yapılmamış gibi helal olsun. sanada tekrar tekrar hayırlı olsun diyorum . süreç süper gidiyo, bundan sonrası da inşallah hep olumlu gider. zahmet verdirdim ama değdi :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
     koray hocanın ustalığı yine ortada kardeş maşallah sanki hiç ekim yapılmamış gibi helal olsun. sanada tekrar tekrar hayırlı olsun diyorum . süreç süper gidiyo, bundan sonrası da inşallah hep olumlu gider. zahmet verdirdim ama değdi :)
dostum çok teşekür ederim inşallah sizin saçlarınız sonucuz benden kat kat daha iyi olur  siteden en az 10 kişi ekımımı görmeye geldi amacım net olup yardımcı olmak zaten ama o fotoda ışık altındaydı seni kırmak  istemedim :) donor daha toparlıycak  suan ilk hali 6 aya kadar toparlaması devam eder ama şu haliyle bile beni mutlu etti.
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2017, 18:24:32 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

KirliKöpek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Yanlış anlaşılmasın, Hintell'in bu detaylı ve güzel konusunda bir tartışma daha başlatmak değil amacım, ancak şöyle belirteyim, siz tabi bu işin az da olsa uzmanı olarak gerçeği tüm somutluğuyla görmek istiyorsunuz. Fakat dünyadaki en iyi ekimcilerin de belirttiği gibi saç ekim işi bir perde bir paravan, %100 mükemmel saç ekimi diye bir şey yok, yani evet siz güneşe karşı fotoğraf istiyorsunuz ama insanlar sizin saçlarınıza bakarken güneşe karşı kafanızı eğdirip bakmayacaklar, vb. gibi ben de koray hocaya ilk ektirdiğimde eski forumda spot ışığın altında durduğumda ekilen kökleri görebiliyorum demiştim. Oradan bir arkadaşın bana cevabı dünya üzerinde öyle bir ekimin olmadığı idi. Daha sonra anladım gerçekten de böyle bir ekim yok maalesef, gerçekten norwood 3 kafayı kapatabilmek için gerekli kök sayısı 6000-7000 civarı fakat bunu o sıklıkta ekebilecek ekimci zaten yok ekse bile ancak %50-60'ı çıkar. Hintell için konuşmak gerekirse donörden anladığım kadarıyla saçları kalın telli, eminim koray hoca'da söylemiştir gerçekten çok güzel saçları var ve ekimin başarılı olacağı çok aşikar. Demem o ki kim olursa olsun, eğer çok sınırlı bir alan değilse saçlarını güneşe çevirdiği vakit veya elleriyle saçlarını ayırdığı vakit greft aralarını görecektir. Fakat tararken ve normal yaşantısında bunun farkını kimse anlamaz. Sonuçta dünya da hiçbir şey doğal ilk zaman ki gibi olmuyor maalesef..

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Yanlış anlaşılmasın, Hintell'in bu detaylı ve güzel konusunda bir tartışma daha başlatmak değil amacım, ancak şöyle belirteyim, siz tabi bu işin az da olsa uzmanı olarak gerçeği tüm somutluğuyla görmek istiyorsunuz. Fakat dünyadaki en iyi ekimcilerin de belirttiği gibi saç ekim işi bir perde bir paravan, %100 mükemmel saç ekimi diye bir şey yok, yani evet siz güneşe karşı fotoğraf istiyorsunuz ama insanlar sizin saçlarınıza bakarken güneşe karşı kafanızı eğdirip bakmayacaklar, vb. gibi ben de koray hocaya ilk ektirdiğimde eski forumda spot ışığın altında durduğumda ekilen kökleri görebiliyorum demiştim. Oradan bir arkadaşın bana cevabı dünya üzerinde öyle bir ekimin olmadığı idi. Daha sonra anladım gerçekten de böyle bir ekim yok maalesef, gerçekten norwood 3 kafayı kapatabilmek için gerekli kök sayısı 6000-7000 civarı fakat bunu o sıklıkta ekebilecek ekimci zaten yok ekse bile ancak %50-60'ı çıkar. Hintell için konuşmak gerekirse donörden anladığım kadarıyla saçları kalın telli, eminim koray hoca'da söylemiştir gerçekten çok güzel saçları var ve ekimin başarılı olacağı çok aşikar. Demem o ki kim olursa olsun, eğer çok sınırlı bir alan değilse saçlarını güneşe çevirdiği vakit veya elleriyle saçlarını ayırdığı vakit greft aralarını görecektir. Fakat tararken ve normal yaşantısında bunun farkını kimse anlamaz. Sonuçta dünya da hiçbir şey doğal ilk zaman ki gibi olmuyor maalesef..
Dostum haklisin ama korayin hocanin 3 ekimini canli gordum ellerimle sac aralarina kadar baktim inceledim gercek sactan hic bi farki yoktu hatta 10 sene baksam ekim oldugunu anlamazdim. Koray erdogan artik cok uzerine cikmis bu isin en az 10 sene ileriden gidiyo diyebilirim. Bazi insanlarin sac mikronu dusuk oluyor 40 oluyor onlarin hic dokulmemis saclarinda bile dipler gozukuyor bu saclarda dedigin durum gecerli ama onlarda ikinci bi siklastirma ekimi yaptigi zaman istedigi sonuca ulasiyor bellicapellide oyle 1 2 ekim gordum ikinciyi yaptirmislar dipler tamamen kapanmis yani ben sunu diyebilirim tum hastalar okadar memnunki; koray erdogandan giden yine koray erdogana dönüyor :)
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2017, 15:42:38 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

KirliKöpek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Dostum haklisin ama korayin hocanin 3 ekimini canli gordum ellerimle sac aralarina kadar baktim inceledim gercek sactan hic bi farki yoktu hatta 10 sene baksam ekim oldugunu anlamazdim. Koray erdogan artik cok uzerine cikmis bu isin en az 10 sene ileriden gidiyo diyebilirim. Bazi insanlarin sac mikronu dusuk oluyor 40 oluyor onlarin hic dokulmemis saclarinda bile dipler gozukuyor bu saclarda dedigin durum gecerli ama onlarda ikinci bi siklastirma ekimi yaptigi zaman istedigi sonuca ulasiyor bellicapellide oyle 1 2 ekim gordum ikinciyi yaptirmislar dipler tamamen kapanmis yani ben sunu diyebilirim tum hastalar okadar memnunki koray erdogandan giden yine koray erdogana dönüyor.

Hocam, ben ekimin doğallığıyla ilgili bir şey söylemiyorum, o konuda en ufak bir sıkıntı yok zaten. Kendimden örnek vermek gerekirse bende koray hocaya ektirdim. 3400 kök ekildi, toplam alan 100 cm2 civarı ancak şimdiye kadar bir allahın kulu berberlerde dahil saçın ekim mi demedi, sadece berberler saçlarımı ıslak sağa sola ayırırken ekim mi abi diye sordular o kadar ki ona bile şüphe ettiler. Yani doğallık açısından en ufak bir sıkıntı yok. Bu arada eğer yasak değilse bellicapelliden gördüğün ve paylaşmak istediğin linkleri de kopya edersen çok memnun olurum. Oradaki örnekleri görmemizde iyi olur.

Facebook Twitter Instagram