Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745515 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #195 : 27 Aralık 2016, 02:13:59 »
Sacsizkel kardesim hayırlı olsun sevindim senin adına paylasimlarini bekliyoruz e nick ii ni de degistirirsin artık😄
Tesekkur ederim sag ol var ol :) nick kalsin herkes sacim var yapiyo bende sacsiz farkimiz olsun 😀
az kaldı 17 ocak 'a selam söyle benden tüm ekibe :) 2 ay fark alt devre oluyosun :)
Kisa donemiz ama 5 ayda tezkereyi aliyo koray erdoganda ektiren :)
hayırlısı olsun inşallah hepimiz için kel kardeş :)

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #196 : 27 Aralık 2016, 03:11:01 »
Ne yuklendiniz adama be ! Basit geçiyorum adam ekim yaptırmış ve bu zamana kadarki surecten ve ekim merkezinden çok memnun bir sene boyunca bu merkezle iletişim halinde olmuş görmüş ve bu konuyla ilgili tecrübe edinmiş memnuniyetini dillendirmesinden daha doğal ne olabilir ? Bu merkezde ekim düşünen birisi olarak ekimini yakından takip ediyorum kardeşim ve emin ol senin yazdıklarını okuyunca en az senin kadar mutlu oluyorum umarım sende bende ve bu dertten muzdarip olan herkesde bu forumdanda yararlanarak hayallerindeki saçlarını görüntülerini hayatlarını yansitir.

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #197 : 27 Aralık 2016, 03:18:10 »
Yorumları okudum da senin yazıp silmende ki o ince düşünüşü kötüye çekmede ne kadar iyiyiz yazık ! Sen paylasimlarina lütfen devam et dostum senden bu süreçte bilgi tecrübe edinmek isteyenler için

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #198 : 27 Aralık 2016, 04:49:07 »
Rica ederim hintel. Araştırmalıyız ve sorgulamalıyız  bencede körükörüne inanmak yanlış siyaettede olduğu gibi 😄 ülkemin durumu ondan böyle 😕 bence sende öyle bir durum var gibi  abrtılı ve etkileyici olmaya çalışıyosun klinik ile ilgili bence gereksiz. tabiki kendine göre doğruların vardır yada gerekliliğin bu sena kalmış tabi. Ama yazdıklarında emin olamayıp değiştiriyosun buda ilginç.s  lütfen kırlma bana ama hiç sorgulamamak bana göre değil ben kendi fikirlerimi söyledim bana göre pazarlama tekniği sana göre değil saygı duyarım.  hee doktora has birşey onun için olumlu işler gibi 😉

çok enteresan geldi bana ilk yorumunuz ve sonrakiler Hintel'e paylasım yapılan videoyu izlediginizi söylüyorsunuz detaylı bilgi rica ediyorsunuz oda saolsun üşenmeden çocuk çok açıklayıcı ve dogru bir sekilde sizin izleyip aklınızın almadıgı şeyi anlatıyor ardından kalkıp söyledikleriniz  sanki yem atıp birilerine bişeyler kanıtlamak gibi bir derdiniz var yok pazarlama teknigi filan  babasının hayrıca yapıyor koray bu işi zaten :) hey allahım ya ayrıca Bence bu forumda görüceginiz en dogru ve dürüst şelilde paylaşım yapan kişilerden biri hintel ve okadar saygılıki derdinizin bok atmak oldugunu bildigi halde kendini bozmayıp size karşı saygısını korudu. Lütfen uzanamadıgınız cigere mındar etmeye çalışmayın ve kendi çapınızda konulara yorum yapın burası siyaset yeri degil burdaki kişilerde kimin ne amaç içinde oldunu anlayacak kadar bilinçli ve bu sayfayı önemseyen takip eden çok fazla kişi var insanları paylaşım yaptına pişman etmeyin  sitedeki 4.5 aylık sonuçları gidin inceleyin söylediklerinde hata payı varsa gelip ozaman konuşursunuz

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #199 : 27 Aralık 2016, 10:07:18 »
Arkadaşım kimse kimseyi aşağılamıyor. Senin üslubun biraz sivri. Dikkat edersen sorun kalmaz.
🏇🏇

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #200 : 27 Aralık 2016, 11:16:36 »
Bu forumun amacı insanların düşüncelerini ve sonularını paylaşıp sonrasında artılarını eksilerini değerlendirip tartışıp en doğru kararı vermemizi sağlayan forumu değilmi beyendi bende kendi fikrimi paylaştıp hintel arkadaşımda operasyon olup ayrıntılı bilgilendirdiği için sordum siz değerli avukat arkadaşlar neci oluyosunuz biz arkadaşımla konuşuyoruz sonucunu takip ettiğimi beğendiğimi söyledim 4buçuk ayınıda özlemle bekliyorum zaten bırakın herkes fikrini söylesin sırf siz yagta atıcaksınız diye milleti aşalıyacaksınız diye kendi aklınızı üstün görüceksiniz diye kimse hiçbirboka farklı bakamıyor bırakın klniklerin savunuculuğunu yapmayı nötür olun doğrulara biz saç ektircek arkadşlar karar verelim. Teşekkürler.
ozaman gel düzgün bir dille düşüncelerini belirt git yok ben izledimde yok bana detaylı açıklama yap da uşagınmı var senin karşında oyunmu oynuyosun çok biliyosan  herseyı bu tarz oyunlara girme. Adam sana gayet senin beyın kapasitene göre güzel bir dille cevap verdi bunu hepimizde gördük  gözlemledigime  göre 4.5 5 ayda kayde deger çıkışlar var dedi  6 cı ayında benim ekim işlemim tamam diyen sitede 2 ekim var körmüsün sen ? Neyi abartmış çocuk saç ekimi süreci zaten 12 ila 16 ay arası  ne kadar hızlı çıkarsa çıksın. ben kimsenin avukatı degilim ama haksızlıga gelemem arkadaş olayları konuları carpıtıp sölenenin aksine cevap veriyosun sen  adam sana kişiden kişiye fizyolıjik yapısı her insanda aynı olmadıgı için degişebilir dedi bundan daha dogru ne söylenebılır öküz altınta buzagı arıyosun dostum baska klınicleri savunma diyen yok sana ama  burayada programlı bir şekilde sabota etmeye gelmissin oda belli ne cok düşmanı var bu koray erdogan'ın arkadaş yediniz bitirdiniz kendinizi adam işini 4 4 lük yapıyor istediginiz kadar konuşun.
Bu benim 2 ci ekimim saç ekimini araştıran arkadaşlarda iyi bilirki daha önce ekim yapılmış bir alanla yapılmamış alan arasında farklılık vardır  hem kan dolaşımı daha yavaştır hemde scar izlerinden dolayı ekim yapılan alanda çıkışlarda deri sertligi yüzünden  zorlanma olabilir ve  süreç uzaya bılır arkadaşa kişiden kişiye degişir fizyolojisi farklıdır insanların demem deki nedenlerden biride kendı durumum  tabi bu durumları Arkadaşın farklı yönlere çekmesi söz konusuyken çok anlatma çabalama gibi durumlara gerek yok sitede koray erdogan a saç ekimi yaptıran sacede ben degilim oyüzden arkaşım beni sabırla beklemesine gerek yok digerlerini inceleyebilir özellikle son 2 ekimin süreclerini gidip diymi
Ayrıca yok avukatımızınız yok yag çekiyosunuz gibi çirkin kelimelere gerek yok kim bana neden yag ceksin  estafurullah  kendisi nasıl kendi düşüncelerini belirttigini savunuyorsa diger yorum yapan arkadaşlarda aynı şekilde düşüncelerini belirtmenin dışında birşey yapmıyor neyse Tabi insallah benim ekimim  ilk ekimimden dolayı süreç olarak  etkilenmez konuyu kapatalım artık rahatsız oluyorum bu durumdan teşekürler iyi günler
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2016, 11:47:22 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #201 : 27 Aralık 2016, 12:07:33 »
37 gün sanırım şok artık bitti kalan saglar bizimdir suan için saçlarım gayet saglıklı sekilde uzuyor sanırım 1 ay daha traş olmayı düşünmüyorum daha sonra makasla yanları kısalta bilirim sadece
Global Moderator

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #202 : 27 Aralık 2016, 12:10:44 »
Arkadaşım kimse kimseyi aşağılamıyor. Senin üslubun biraz sivri. Dikkat edersen sorun kalmaz.
Dostum ben gayet kırmadan sadece fikirlerimi bekirttim hiçbir klniği övmedim bende koraya gitmeyi düşünüyorum ama yenilik yapmış ne nasıldır diye sormuyalımmı he o yaptıysa olmuşturmu diyelim hiçbirşeyi tartışmıycaksak burda ne işimiz var ben bir eğitimciyim uslubumada dikkat ederim ki sorularımıda böyle sordum cevap alamayınca kötü oluyoruz.iki günde beni soğuttular forumdan haala terbiyesizce konuşan arkadaşlar var muhattap olmuycam seviyeyi düşürüyorlar yada işleri sadece bu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #203 : 27 Aralık 2016, 12:22:36 »
Dostum ben gayet kırmadan sadece fikirlerimi bekirttim hiçbir klniği övmedim bende koraya gitmeyi düşünüyorum ama yenilik yapmış ne nasıldır diye sormuyalımmı he o yaptıysa olmuşturmu diyelim hiçbirşeyi tartışmıycaksak burda ne işimiz var ben bir eğitimciyim uslubumada dikkat ederim ki sorularımıda böyle sordum cevap alamayınca kötü oluyoruz.iki günde beni soğuttular forumdan haala terbiyesizce konuşan arkadaşlar var muhattap olmuycam seviyeyi düşürüyorlar yada işleri sadece bu
hocam benım ekımı tartışmak istersen tabiki tartışalım varsa operasyonda hatalı gördügün bir durum vuyur  izledim dedigin videoyu sordun bende sana izledigini tekrar anlattım sorunca ama sen konuyu başka yönlere cekip bana iftira atar gibi davrandın dalga gecer gibi bir havan  var gercekten  Ha koray hocaya ekim yaptırmak istiyosanda merkez orda alırsın randevunu benım le konuştuklarını gider sorar görürsün pazarlama teknıgımı yoksa işe yarar bir durummu anlarsın daha sonra gelip düşüncelerini paylaşırsın
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2016, 12:30:46 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Tamamx

• Ziyaretçi
« Yanıtla #204 : 27 Aralık 2016, 12:28:51 »
Hocam ekiminiz hayırlı olsun. ilk ekimiz nereye yapıldı şakak tepe neresi bide ilk ekimizdeki saçlar döküldü mü?

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #205 : 27 Aralık 2016, 12:31:31 »
hocam benım ekımı tartışmak istersen tabiki tartışalım ama sen konuyu başka yönlere cekip bana iftira atar gibi davrandım dalga gecer gibi havan  var ya yanlış anlaşıldın yada gercekten bilmeden araştırmadan davranıyosun
[/
Hintel dostum ben sana iftira atmadım gerçekten yazdıklarıma tekrar bakmanı rica ediyorum. Ben bir süredir araştıryorum sizin kadar deneyimim yok ancak dr korayı herkez gibi biliyoruz ismi forumdada çok geçiyor ve iyi işler yapıyor ama hiç eleştiriye gelinmiyor hemen birileri savunmaya geçiyor.ben zaten opersyonunun hakkında konuşmak istedim ama artık gereksiz bazı arkadaşlar sabote edicek yine kendine iyi bak 

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #206 : 27 Aralık 2016, 12:36:55 »
Hocam ekiminiz hayırlı olsun. ilk ekimiz nereye yapıldı şakak tepe neresi bide ilk ekimizdeki saçlar döküldü mü?
teşekürler ilk ekimde evet var olan saçlarım baya zarar gördü ekımden önce saçlarım daha iyiydi diyebilirim yani adam saçlarımı mafetsin diye üstüne para verdim resmen durum böyle oldu ilk ekimimdeki saçların yönleri çok kötü oldugu için  koray hoca çocugunu alıp bana tekrar ekti. Şakaklar da farkadersiniz bozuk olan yonlerını ilk fotoraflara bakıp
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #207 : 27 Aralık 2016, 12:46:49 »
Efes dostum bizim milletin sorunu araştırmadan inanıp konuşmak demiştiniz bence bu sorun sizde fazlası ile var  koray hocayı eleştirin  bir hatasını gördüyseniz ama lütfen bilinçli ve araştırarak bunu yapın bu beni  ilgilendirmez siz benim direk şahsıma yönelik bikaç hoş olmayan. Kelime ettiniz ve ben size tamamen  iyi niyetli olarak açıklama yaptıgım halde ben sonuçta onun hastasıyım ve sürecimden çok memnunum burayada gelip paylaşım yapıp yardımcı oluyorum benım kadar deneyiminiz yoksa ön yargılı davranmayın ben 2 ekım gecirmiş bir insanım ve yeterince bu konuda. Araştırma yaptım cm/2deki greft sayıları manuel be mıkro farkları ilaç kullanımları ekim süreçlerı  ama siz aratırma yapmadınızı söyleyip direk yalanlarcasına konuşuyosunuz  yani sizin derdiniz koray erdogana ekim yapmakmı yoksa sonuçları ve teknıgını yalanlamakmı onu gerçekten anlayamadım eleştirmek yerine biraz araştırın önce size nacizane tavsiyem bilgi edinmeden fikir sahibi olunmaz egtimcisiniz madem bunu iyi bilmeniz gerekir neyse rica ediyorum bende sizler gibi bu sorunu yaşayan biriyim  konuyuda kapayalım gercekten bunaldım
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2016, 13:08:18 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #208 : 27 Aralık 2016, 13:18:28 »
Hemen hemen açıklıgımız aynı olan italyan bir hasta  greft sayılarıda aynı yalnızca saç kalınlıgı 50 mikron cok ince olmasına ragmen çok güzel bir sonuç almıs beni baya umutlandırdı bu ekim http://bellicapelli.forumfree.it/m/?t=73465244
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #209 : 27 Aralık 2016, 13:31:41 »
Burda insanlara terbiyesizce demissiniz ama sizin yaptiginiza görüntü yapip perdeyi indirmek derler. Insanlar burda size dogruyu soyluyolar siz anlamak istediginiz gibi anliyosinuz zaten bu dunyada herkes dogrulari ister ama kimse dogruyu soylemeni istemez. Burda hintele yeni teknigi soruyosun videoyu izledim diyosun izledigin videoyu tekrar soruyosun sonra pazarlama diyosun bu kadar kartal sahin bakislisinda izledigin videoyu anlamiyosun ama pazarlama teknigi oldugunu anliyosun yani sende ne goz varmis masallah yani, birde koray erdoganda ektiricem diyosun sonra hintele diyosunki dogrularini gozden gecir eee sen bi sanfransiscoyu amerikayi konusuyosun ordan istanbul sokaklarina tahtakaleye misir carsisina geciyosun ne soyledigin belli degilki ? Sonra birde burda insanlara satasiyosun, birakin bu isleri ya hizli gecin. Egitimci olabilirsiniz ama bi insan once kendini egitecek laf dilden cikar kalbe girer ama sizin bu yazdiklarinizi kalbiniz degil diliniz soylemis bakinca goren insan bunu anlar oyuzden tartismaya bence gerek yok. Bence yazdiklarimizi bi gozden gecirin sonra arkadastan ozur dileyin burda sizi bilgilendirmis siz israrla anlamak istememissiniz bir egtitimci olarak siz bilirsinizki anlamayana anlatamassin dunyanin en zor seyi anlamayana anlatmak gormek istedigini gorur cunku.
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2016, 14:20:41 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Facebook Twitter Instagram