Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745510 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #181 : 24 Aralık 2016, 00:17:34 »
Sacsizkel kardesim hayırlı olsun sevindim senin adına paylasimlarini bekliyoruz e nick ii ni de degistirirsin artık😄
saçları çıkınca degiştirsin bence hemen girmesin havaya yok öyle :))
Global Moderator

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #182 : 24 Aralık 2016, 00:28:00 »
Girsin girsin adam kaporayi yatırmış haketti 😜

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #183 : 24 Aralık 2016, 00:54:03 »
Ilk øncelikle ilk gunden bu yana bizi detayli bilgilendirdigin icin tesekkur ederim her zaman konunu takip ediyorum sadece bu konuda biraz daha fazla bilgi verebilirmisiniz dønorun kesilerek almasi dediniz tam olarak nasil birsey bu? Bu cok kafama takildi yani aklimda canlandirdigim zaman dønoru kokunden cikarmiyor kesiyor yani yarisini alip mi actigi kanala ekiyor bu konuda biraz detayli bi bilgi verebilirmisiniz cok merak ettim cunku :)
mesala söle 5 saç teli olan bir greftin 3 saç telini alıp 2 sini bırakıyo yanı greftı tamamen almıyor böylece kök tamamen alınmıs olmuyor  o 2 tane kalanda çıkıyor tekrar ve dönerde hiç iz kalmıyo ve gözle görülür bir seyrelmede olmuyo bu yüzden ve tekrar 2 ci 3 cü ekime kadarda hiç sorunsuz oluyor

Anladim simdi tesekkur ederim gayet guzel bi yøntem :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #184 : 24 Aralık 2016, 11:46:04 »
Ilk øncelikle ilk gunden bu yana bizi detayli bilgilendirdigin icin tesekkur ederim her zaman konunu takip ediyorum sadece bu konuda biraz daha fazla bilgi verebilirmisiniz dønorun kesilerek almasi dediniz tam olarak nasil birsey bu? Bu cok kafama takildi yani aklimda canlandirdigim zaman dønoru kokunden cikarmiyor kesiyor yani yarisini alip mi actigi kanala ekiyor bu konuda biraz detayli bi bilgi verebilirmisiniz cok merak ettim cunku :)
mesala söle 5 saç teli olan bir greftin 3 saç telini alıp 2 sini bırakıyo yanı greftı tamamen almıyor böylece kök tamamen alınmıs olmuyor  o 2 tane kalanda çıkıyor tekrar ve dönerde hiç iz kalmıyo ve gözle görülür bir seyrelmede olmuyo bu yüzden ve tekrar 2 ci 3 cü ekime kadarda hiç sorunsuz oluyor

Anladim simdi tesekkur ederim gayet guzel bi yøntem :)
rica ederim
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #185 : 24 Aralık 2016, 12:54:45 »
Sacsizkel kardesim hayırlı olsun sevindim senin adına paylasimlarini bekliyoruz e nick ii ni de degistirirsin artık😄
Tesekkur ederim sag ol var ol :) nick kalsin herkes sacim var yapiyo bende sacsiz farkimiz olsun 😀
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #186 : 26 Aralık 2016, 16:19:45 »
Halen dökülüyor örnek
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #187 : 26 Aralık 2016, 17:12:52 »
Tesekkur ederim sag ol var ol :) nick kalsin herkes sacim var yapiyo bende sacsiz farkimiz olsun 😀
az kaldı 17 ocak 'a selam söyle benden tüm ekibe :) 2 ay fark alt devre oluyosun :)
Global Moderator

di_vao

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #188 : 26 Aralık 2016, 17:58:15 »
Dokulmenin son gunleri dostum az daha sabir

di_vao

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #189 : 26 Aralık 2016, 19:41:51 »
  koray hoca nasıl bir saç ektiyse dökül dökül bitmedi :)

20 gun sacli dolastik yeter :))

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #190 : 26 Aralık 2016, 21:19:55 »
az kaldı 17 ocak 'a selam söyle benden tüm ekibe :) 2 ay fark alt devre oluyosun :)
Kisa donemiz ama 5 ayda tezkereyi aliyo koray erdoganda ektiren :)
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #191 : 26 Aralık 2016, 22:29:06 »
Dostum ekimin hayırlı olsun güzel olmuş gibi bende yeni tekniğin videosunu izledim aklıma sorular takıldı cevaplarsan sevinirm sana anlatmıştır doktor koray. 
neden böyle bir tekniğe geçmek istenimişler geçmişteki operasyonlarıda iyi bildiğimiz kadarıyla?
Kanalları yıne aynı acmıyormu nasıl daha sık olabılıyor?
Bırde vıdeoda dıokı ekımden sonrakı gün saç kökü yine kıvrılabılıyor yani fire verme ihtimali yine olmuyormu benmi yanlış anladım videoda?
Operasyonnun erken sonuçlannasınımı sağlıycakmış mı o zmaan çok iyi olur mesela 4ayda sonuç alabilicekmyiz ?
Günde kaç operasyon yapılıyor klinikte doktor hepsine giryormu?
Tek tek cevaplarsan hepimiz öğrenmiş oluruz dostum. Şimdiden teşekkürler güzel açıklamalarından bekliyorum 🙂

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #192 : 26 Aralık 2016, 23:31:42 »
Yanlış anlama dostum herşey hakkında çok ayrıntılı bılgı verince birde daha sık açıyor bu tekniklle diyince biliyosundur diye düşündüm ekimini takip edicem iyi olucağını düşünüyorum.  teknik için ve videodada 24sa snra kıvrılıcağını gösteriyor o zaman eskiye dönmüş oluyor sanki hee ekimi hızlandırmıştır personel açısından o ayrı bide operasyon sonucu erken gelirse tadından yenmez ama onada fizyolojik diosun anlamadım vallahi iyimi kötümü tabi yenilik iyidir pazarlama açısından bu doktorumuzda dünyaca ünlü bu tarz şeyler olmalı 👍

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #193 : 27 Aralık 2016, 00:56:15 »
Rica ederim hintel. Araştırmalıyız ve sorgulamalıyız  bencede körükörüne inanmak yanlış siyaettede olduğu gibi 😄 ülkemin durumu ondan böyle 😕 bence sende öyle bir durum var gibi  abrtılı ve etkileyici olmaya çalışıyosun klinik ile ilgili bence gereksiz. tabiki kendine göre doğruların vardır yada gerekliliğin bu sena kalmış tabi. Ama yazdıklarında emin olamayıp değiştiriyosun buda ilginç.s  lütfen kırlma bana ama hiç sorgulamamak bana göre değil ben kendi fikirlerimi söyledim bana göre pazarlama tekniği sana göre değil saygı duyarım.  hee doktora has birşey onun için olumlu işler gibi 😉

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #194 : 27 Aralık 2016, 02:01:03 »
  koray hoca nasıl bir saç ektiyse dökül dökül bitmedi :)

20 gun sacli dolastik yeter :))
:))) hakkaten süperdi kendimi öyle görmeyi çok özlemıstım duygulandım baya :) umarım sonuçlarda bizi mutlu eder dostum
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2016, 02:18:08 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram