Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745797 defa)

polo79

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #90 : 08 Aralık 2016, 12:09:45 »
Öncelikle çok geçmiş olsun.  Operasyonunuzda en çok dikkat ettiğim şey ön saç çizgisinin natürelliği ve saçın sıklık oranıdır, yani Koray Bey  bunları iyi hesaplayan nadir  doktorlardan biridir.  Forum kısmında yazılanları okumaya ve incelemeye çalışıyorum. Samimi paylaşımınız için teşekkür ederim. Ben de saç ekimi gerçekleştirmeyi düşünüyorum. Umarım sonuç istediğiniz gibi olur...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #91 : 08 Aralık 2016, 12:21:41 »
Benim gördüğüm sonuçlar neticesinde Türkiye'deki  en iyi ikinci doktora ekim yaptırdınız,
birincisi Muttalip keser bunu tartışmaya bile gerek Yok.
bunun sebebi Koray'dan daha iyi doktor olduğundan değil her hastasına sadece kendi Ekim yapıp günde 500 greft ektiğinden
Lütfen Koray hocanın ismi ondan sonra gelsin forumda
Ama Şuda var ben Muttalip hocanın geniş alanlara Ekim yaptığını görmedim
Ama saç çizgisini onun kadar doğal ve özenli yapanda görmedim sıklık ve doğallık mükemmel
Lafın kısası ben greft e 2,5 Euro veremem
Muttalip e 3,5 Euro hiç veremem..
Ama keşke param olsa muttalipte ektirip bu kellik belasından kurtulsam😞

İşte ifrit olduğum bir yorum çeşidi daha, hayatında ekim yaptırmamış, %90 ihtimal doğru düzgün araştırmamış, yabancı forumlarda fellik fellik gezmemiş, tek kriteri mutallip hocanın günde 500 greft ekmesi ve greft fiyatının 3,5 Euro olması, şimdi sana bir hikaye anlatacağım, bir delikanlı varmış saç ektirmeye karar vermiş, öncelikle bu forumdakilere teşekkür edermiş çünkü, saç ekiminde belli bir standart olduğunu düşünerek herhangi bir saç ekim merkezine gidip ektirip greftlerinden olup aynı zamanda berbat bir saçla ortaya çıkacakken forumdakiler sayesinde koray'ı mutallip'i öğrenmiş sonra bunları başlamış araştırmaya mutallip'i çok beğenmiş özellikle çünkü mutallip günde 500 greft eker 2000 greftlik saç için 4 gününü ayırır her saçı kendi çıkarır her kökü kendi ekermiş, neyse sonra başlamış yaabancı forumlarda aramaya bakmış ki mutallip günde 500 kök ekmesine rağmen başarısız ekimleride varmış çıkmayan ekimleri dahi varmış sonra koray'a bakmaya karar vermiş, koray'da 2,5 euroymuş ama yeri geldi mi günde 2000 köke kadar ekermiş, nitekim koray'ın sonuçlarının çoğu başarılıymış ve kötü denenler bile gayet güzel ekimlermiş böylece koray'a ekim yaptırıp bu işi bitirtmiş,

yani demem o ki, bir kişinin günde 500 greft ekmesi, greftleri kendi alması, ekimi kendi yapması başarıda bir standart değil, Mutallip Keser çok iyi bir hekim, çok iyi sonuçları var butik çalışıyor ama butik çalışmasına rağmen başarısız sonuçlar elde ettiği oluyor. Koray hocanında göreceli başarısızlıkları oluyor ama o başarısız olan ekimler bile gayet iyi ekimler. O kişinin mükemmelliyetçiliği ve tatmin seviyesiyle alakalı ona bakarsanız HLC'de günde 1000 greft ekiyor ama dünyanın en iyi ekim merkezi maalesef değil.
  degerli yorumunuz için tesekür ederım bende size başımdan geçen acıkcası beni gururlandıran bir olayı paylaşayım bundan 9 ay önce işim geregi almanyada katıldıgım bir fuarda müsterisi oldugum bir firmanın mühemdisi ile tesadüfen saç muhabeti yapmaya basladık bana neden ektirmiyosun ist de koray erdogan var dedi dedim ektiricem zaten siz nerden tanıyosunuz dedim ona ekim yaptırdım dedi ben ekim oldugunu anlamamıştım saçlarının harika olmuş dedim. Bana dediki biz her konuda dünyanın en iyi makinalarını üretiyoruz ama dünya'nın en iyi doktorlarıda Türkiye de  cok sanslısınız. Allahın almanı bile deger veriyor biz kıymet bilmiyoruz...
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2016, 12:24:46 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 08 Aralık 2016, 12:29:25 »
Öncelikle çok geçmiş olsun.  Operasyonunuzda en çok dikkat ettiğim şey ön saç çizgisinin natürelliği ve saçın sıklık oranıdır, yani Koray Bey  bunları iyi hesaplayan nadir  doktorlardan biridir.  Forum kısmında yazılanları okumaya ve incelemeye çalışıyorum. Samimi paylaşımınız için teşekkür ederim. Ben de saç ekimi gerçekleştirmeyi düşünüyorum. Umarım sonuç istediğiniz gibi olur...
teşekürederim evet şuanki sac cizgim ve saç sıklıgından inanılmaz memnunum umarım sonucuda aynı sekilde olur.sizin içinde basarılı ve sizi mutlu edecek bir saç ekimi diliyorum
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2016, 12:43:30 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 08 Aralık 2016, 13:45:03 »
Eskiden turk sinemalarinda hastalar tedavi icin para bulunup amerikaya yollanirdi :)) simdi koray erdoganla 10 dakika gorusebilmek icin amerikadan ucakla hastalar geliyo bir devri tersine cevirdi bu adam biz turkler icin bence turkiyede olmasi sans.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 08 Aralık 2016, 14:12:31 »
Evet Muttalip Keser'de çok iyi bir ekimci fakat Koray Erdoğan'dan sonra gelir.. bu işten anlamayanlar sırf Muttalip Bey greftleri kendi yerleştiriyor, ekimi birkaç güne bölüyor diye onun yaptığı işe daha saygı duyuyor fakat işin aslı ekim işinde doğallık için önemli olan kanal açma işlemi ve planlamadır. Greftleri yerleştirme işini eli becerikli bir ekibe öğretebilirsiniz, sadece o işe yoğunlaştığı için belki doktorun kendisinden bile daha iyi yapabilir . Zaten sonuçlara baktığımız zaman Koray Erdoğan değil Muttalip Keser, dünyada 1 numara diyebilirim. Bu işte en iyiler Kanada'da Hasson&Wong, Los Angeles'da Alvi Armani gibi yerlerdir. Benim görüşüm Koray Bey hepsinden daha doğal ve sık ekim yapıyor. Değerini bilin gençler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 08 Aralık 2016, 14:24:54 »
Evet Muttalip Keser'de çok iyi bir ekimci fakat Koray Erdoğan'dan sonra gelir.. bu işten anlamayanlar sırf Muttalip Bey greftleri kendi yerleştiriyor, ekimi birkaç güne bölüyor diye onun yaptığı işe daha saygı duyuyor fakat işin aslı ekim işinde doğallık için önemli olan kanal açma işlemi ve planlamadır. Greftleri yerleştirme işini eli becerikli bir ekibe öğretebilirsiniz, sadece o işe yoğunlaştığı için belki doktorun kendisinden bile daha iyi yapabilir . Zaten sonuçlara baktığımız zaman Koray Erdoğan değil Muttalip Keser, dünyada 1 numara diyebilirim. Bu işte en iyiler Kanada'da Hasson&Wong, Los Angeles'da Alvi Armani gibi yerlerdir. Benim görüşüm Koray Bey hepsinden daha doğal ve sık ekim yapıyor. Değerini bilin gençler.
hocam karstırmıssın yazınım ortasında sıralamayı :) evet mesala Asmed deki melis hanım manuel  alımda inanılmaz yeteknekli  müthis homejen bir alım yaptı bu konuda eli çok yetenekli profosyonellesmiş herkes yaptıgı işte
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2016, 14:34:48 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

beşiktaşk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 08 Aralık 2016, 14:51:13 »
Arkadaşın biri benim ekim yaptırmadan sadece forumları dolaşıp yazdığımı düşünmüş
Ama herhalde kendisi sadece forumlardan gördüğü kadarıyla konuşuyor
Ben ilk üçte yer alan biryerde yani Hlc de ekim yaptırdım
Çok memnunum saçımdan
Ama Koray ve Muttalip daha iyi hlcden
Her doktorun patlayan ekimleri var ama ben Muttalip in o arada ki 1 Euro farkı hakettiğini düşünüyorum sadece düşüncem bu
Tekrar söylüyorum az açıklık ve ön çizgi için😀

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 08 Aralık 2016, 14:58:48 »
Arkadaşın biri benim ekim yaptırmadan sadece forumları dolaşıp yazdığımı düşünmüş
Ama herhalde kendisi sadece forumlardan gördüğü kadarıyla konuşuyor
Ben ilk üçte yer alan biryerde yani Hlc de ekim yaptırdım
Çok memnunum saçımdan
Ama Koray ve Muttalip daha iyi hlcden
Her doktorun patlayan ekimleri var ama ben Muttalip in o arada ki 1 Euro farkı hakettiğini düşünüyorum sadece düşüncem bu
Tekrar söylüyorum az açıklık ve ön çizgi için😀
sen ilk hlc de ekim yapranlardan birisin sanırım  sizin zamanınızda iyiydi ama sonra fiyat arttırdı ve bence  biraz kalitesini bozdu eskisine göre bide koray hoca'nın daha önce fut yaptırmıs birine sana ekim olmaz mutlu olmazsın dedigi bir arkadasa ekim yaptılar ve sonuc hüsran olmustu para iadesi yaptılar keske koray hoca'yı dinleselerdi bu hlc için hiç iyi olmadı forumda
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2016, 15:09:13 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

beşiktaşk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 08 Aralık 2016, 15:08:43 »
Evet istediği parayla orantılı maalesef ekim yapmıyor ben 1,5 Euro'ya yaptırdım şimdi 2,5 Euro istiyormuş ben şuan 2 Euro olsa bile biraz daha fazla veririm Koray'a giderim😀 Bence Koray Muttalip Hlc aldıkları paranın hakkını veriyor

beşiktaşk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 08 Aralık 2016, 15:09:46 »
Tabi dediğim Hlc nin eski fiyatı için

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 08 Aralık 2016, 15:18:53 »
Evet istediği parayla orantılı maalesef ekim yapmıyor ben 1,5 Euro'ya yaptırdım şimdi 2,5 Euro istiyormuş ben şuan 2 Euro olsa bile biraz daha fazla veririm Koray'a giderim😀 Bence Koray Muttalip Hlc aldıkları paranın hakkını veriyor
bence sıralamadan hlc yi cıkarmak gerek sizin zamanınızda belki hak ediyordu ama suan degil eski fiyatınıda bence hak etmıyor  sadece bu sitede 2 kişinin ücretini iade ettiler biliosunki.neyse yorumlarınız için tesekur ederim keser hoca ya gelirsek ekimleri iyi evet cok dar alan calısıyor bide pek dogal gelmiyor bana ekimleri
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2016, 15:25:28 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 08 Aralık 2016, 15:19:56 »
hocam karstırmıssın yazınım ortasında sıralamayı :) evet mesala Asmed deki melis hanım manuel  alımda inanılmaz yeteknekli  müthis homejen bir alım yaptı bu konuda eli çok yetenekli profosyonellesmiş herkes yaptıgı işte

ilk cümleni anlayamadım :)

beşiktaşk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 08 Aralık 2016, 15:40:25 »
Teşekkürler onur hocam  hem bu konuyu uzun zamandır araştırdığınız için
Hemde her yoruma cevap verip nezaketle cevap verdiğiniz için
Başınızdan geçen kötü ekim sizin için kötü bir tecrübe ile olmuş
Ama bu Yeni Ekiminiz bence size çok güzel bir görüntü katacak şuanki görüntüsü bile insana evi arabayı sattırıp Koray'a götürecek cinsten😀
Kaldıki bu adamı ektiği saçlar çıkıyor
Param olsa bir 2000 greftte Koray'a ektirsem hayalimdeki saça kavuşurum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 08 Aralık 2016, 15:42:49 »
Teşekkürler onur hocam  hem bu konuyu uzun zamandır araştırdığınız için
Hemde her yoruma cevap verip nezaketle cevap verdiğiniz için
Başınızdan geçen kötü ekim sizin için kötü bir tecrübe ile olmuş
Ama bu Yeni Ekiminiz bence size çok güzel bir görüntü katacak şuanki görüntüsü bile insana evi arabayı sattırıp Koray'a götürecek cinsten😀
Kaldıki bu adamı ektiği saçlar çıkıyor
Param olsa bir 2000 greftte Koray'a ektirsem hayalimdeki saça kavuşurum
suan sacların güzel dostum ileride yaptırırsın insallah hersey gönlünce olur tesekürler moral veren güzel yorumların için
Global Moderator

polo79

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 08 Aralık 2016, 16:22:32 »
merhaba Hintell, Saçınızın gelişimi gayet iyi,bizlerede bu yolda klavuz oldunuz teşekkürler.Ekimde çok büyük beklentiye girmemek gerektiğini düşünüyorum,saç ekimi gerçekleştirildikten sonra herhalikarda 2 seçenek oluyor ya çok memnun kalınıyor yada memnuniyetsizlik oluşturuyor , ama güzel bir görünüm elde edeceğinize  inanıyorum. .Saçlar ekimden sonra kısa olduğundan sıklık tam olarak anlaşılmıyor bence. 12 aya kadar yüzdelik olarak büyük bir dilimde bir saç çıkışı  yakalarsınız, bu arada çıkan saçlarınızın da kalınlaşmaları gerçekleşeceğinden, yeterli bir örtüş sağlancaktır diye düşünüyorum.  Mutlu olmanızı temenni ederim...

Facebook Twitter Instagram