Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745850 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #75 : 06 Aralık 2016, 15:49:00 »
14 gün ve bır operasyon gecırdıgımı sacların ekim oldunu suan kimse anlamıyor sanırım 1ayın sonuna dogru ekılenlerın dokulmesı benı uzucek suanki görüntüden çok memnunum😀 fotograf gün ışıgında iphone 7 pulus'la cekıldı

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 06 Aralık 2016, 15:57:24 »
Dünya üzerinde gördügüm en iyi 2 haftalik ekım senın milim bosluk yok :)
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 06 Aralık 2016, 17:09:51 »
Koray Bey'den iyisi yok nokta

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 06 Aralık 2016, 19:46:53 »
Bnde koray hocaya ektirmeyi düşünüyorum foto gönderdim 3600 greft dediler hemen hemen aynı saç tipine sahibiz ekimini yakından takip ediyor olucam umarım istedigin sonucu alirsin ayrıca bu detaylı bilgilendirmen içinde teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 07 Aralık 2016, 00:19:18 »
Bnde koray hocaya ektirmeyi düşünüyorum foto gönderdim 3600 greft dediler hemen hemen aynı saç tipine sahibiz ekimini yakından takip ediyor olucam umarım istedigin sonucu alirsin ayrıca bu detaylı bilgilendirmen içinde teşekkür ederim.
rica ederim dogru bi karar vermissiniz  ulasılması zor ve gidebilicek en iyi doktoru tercih etmissiniz umarım sizin için hayırlısı olur benden selam söylersiniz koray hocaya özledim onu :)) iyi dilekleriniz için çok saolun kafanıza takılan bir sorun olursa yardımcı olurum her zaman
Global Moderator

xxxxxxxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 07 Aralık 2016, 00:53:01 »
Süpe olacak eminim ...
bemimki bı kadar sık dırmuyordu ama süper oldu :)) sabır

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 07 Aralık 2016, 01:01:45 »
Tekrar teşekkür ederim dediğim gbi sizin ekiminiz bnim için çok iyi bir referans olucak gittiğimde bu forumdan ve sizden de kesinlikle bahsederim sağlıcakla 😊

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 07 Aralık 2016, 01:13:09 »
Süpe olacak eminim ...
bemimki bı kadar sık dırmuyordu ama süper oldu :)) sabır
tesekür ederim dostum moral verdin  zor bir süreç :(  kacımcı ay oldu senın 5 sanırım
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 07 Aralık 2016, 01:26:05 »
verin gazi bir birinize, yapin reklamin kralini 8) sonucu 3 ay sonra görelim
Insanlar burda birbirine morar vermeye calisiyor sen reklam diyosun. Sanki ekim yapilan merkez piyasaya yeni cikmis reklama ihtiyaci olan yer gibi konusmussun. Senin beynine gore kapsitene gore tabiki reklam anlamayana ne anlatabilirsinki zaten ? Bu sitede senin gibiler yuzunden kalite bozuluyor zaten oyle bi pencereden bakiyosunuzki herseye at gozluklerini takmissiniz birde onlarda bile numarali kullaniyosunuz gorus alaniniz kendi beyninizin icindeki fesatliklar.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 07 Aralık 2016, 01:32:36 »
verin gazi bir birinize, yapin reklamin kralini 8) sonucu 3 ay sonra görelim

Koray hoca nın reklama ihtiyacı oldugunu düşünmen komik oldu :) Asmed de ekim yaptırdım arkadaslarda saolsun kendi görüşlerini yazıyor bu süreçtede insanın morele ihtiyacı var lütfen biraz saygı karalayıcı degil de yapıcı olmak gerek ne yane 3 ay sonra sonuç kötü olursa mutlumu olucaksınız? kötünün ne oldugunu yaşamış bir insanım insallah siz yaşamassınız yaşasaydınız zaten bu şekilde konuşmazdınız   .. ayrıca çok sonuç görmek istiyosanız koray hocanın bir çok sonucu var sitede onlara bakın 3 ay beklemenize gerek kalmaz..
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2016, 04:11:06 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 07 Aralık 2016, 02:14:23 »
Tekrar teşekkür ederim dediğim gbi sizin ekiminiz bnim için çok iyi bir referans olucak gittiğimde bu forumdan ve sizden de kesinlikle bahsederim sağlıcakla 😊
rica ederim  insallah sizin için iyi bir referans benim içinde mutlu edicek bir sonuc olur saygılar.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 07 Aralık 2016, 20:06:01 »
koray hocanın ekim teknigi ful baştan sona kadar .. özelden sürekli teknik hakkında soru soran arkadaşlar için
Global Moderator

beşiktaşk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 07 Aralık 2016, 22:00:45 »
Benim gördüğüm sonuçlar neticesinde Türkiye'deki  en iyi ikinci doktora ekim yaptırdınız,
birincisi Muttalip keser bunu tartışmaya bile gerek Yok.
bunun sebebi Koray'dan daha iyi doktor olduğundan değil her hastasına sadece kendi Ekim yapıp günde 500 greft ektiğinden
Lütfen Koray hocanın ismi ondan sonra gelsin forumda
Ama Şuda var ben Muttalip hocanın geniş alanlara Ekim yaptığını görmedim
Ama saç çizgisini onun kadar doğal ve özenli yapanda görmedim sıklık ve doğallık mükemmel
Lafın kısası ben greft e 2,5 Euro veremem
Muttalip e 3,5 Euro hiç veremem..
Ama keşke param olsa muttalipte ektirip bu kellik belasından kurtulsam😞

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 07 Aralık 2016, 23:25:40 »
Benim gördüğüm sonuçlar neticesinde Türkiye'deki  en iyi ikinci doktora ekim yaptırdınız,
bunun sebebi Koray'dan daha iyi doktor olduğundan değil her hastasına sadece kendi Ekim yapıp günde 500 greft ektiğinden
Ama saç çizgisini onun kadar doğal ve özenli yapanda görmedim sıklık ve doğallık mükemmel

yorumunuz için teşekürederim herkesin düşüncesine saygılıyım aslında kim 1 numara gibi konulara çok girmek istemıyorum ama madem siz kendi düşüncenizi söylediniz bende söyliyeyim size göre en iyisi keser hoca olabilir evet çok başarılı bir doktor keser hoca
ama koray hoca türkiye de degil bence dünya da 1 numara zaten günde 500 greft ekiyor keser hoca  onuda kendısinin yapması gayet normal teknık olarakda perkutan kullandıgı için  herşeyi kendinin yapması tercih degil teknigin gereksinimi .. koray hocanın açık alan ekimleri hemen hemen günde 1 tane oluyor ben toplam 14 gün boyunca gittim geldim merkeze yıkamalarım için nerdeyse her gün çok açık alanı olan hasta gördüm bazı şeyler yanlıs bılınıyor eger donör kapasitesi iyi ise başarılı bır ekım gerceklestiricekce yapıyor koray hoca  önemli olan malzame açık alan degil.  ama mutlu edemiycegi bir insana karşı da gayet dürüst davranıyor ekmiyor bu davranışına ben saygı duyarım başkası açık alan ekim yapmıyo diye konuşur..  Ayrıca siziin için de  maddi anlamda rahatlamanızı ve istediginiz yere ektirirmenizi diliyorum
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2016, 23:37:10 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

KirliKöpek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 08 Aralık 2016, 10:09:52 »

İşte ifrit olduğum bir yorum çeşidi daha, hayatında ekim yaptırmamış, %90 ihtimal doğru düzgün araştırmamış, yabancı forumlarda fellik fellik gezmemiş, tek kriteri mutallip hocanın günde 500 greft ekmesi ve greft fiyatının 3,5 Euro olması, şimdi sana bir hikaye anlatacağım, bir delikanlı varmış saç ektirmeye karar vermiş, öncelikle bu forumdakilere teşekkür edermiş çünkü, saç ekiminde belli bir standart olduğunu düşünerek herhangi bir saç ekim merkezine gidip ektirip greftlerinden olup aynı zamanda berbat bir saçla ortaya çıkacakken forumdakiler sayesinde koray'ı mutallip'i öğrenmiş sonra bunları başlamış araştırmaya mutallip'i çok beğenmiş özellikle çünkü mutallip günde 500 greft eker 2000 greftlik saç için 4 gününü ayırır her saçı kendi çıkarır her kökü kendi ekermiş, neyse sonra başlamış yaabancı forumlarda aramaya bakmış ki mutallip günde 500 kök ekmesine rağmen başarısız ekimleride varmış çıkmayan ekimleri dahi varmış sonra koray'a bakmaya karar vermiş, koray'da 2,5 euroymuş ama yeri geldi mi günde 2000 köke kadar ekermiş, nitekim koray'ın sonuçlarının çoğu başarılıymış ve kötü denenler bile gayet güzel ekimlermiş böylece koray'a ekim yaptırıp bu işi bitirtmiş,

yani demem o ki, bir kişinin günde 500 greft ekmesi, greftleri kendi alması, ekimi kendi yapması başarıda bir standart değil, Mutallip Keser çok iyi bir hekim, çok iyi sonuçları var butik çalışıyor ama butik çalışmasına rağmen başarısız sonuçlar elde ettiği oluyor. Koray hocanında göreceli başarısızlıkları oluyor ama o başarısız olan ekimler bile gayet iyi ekimler. O kişinin mükemmelliyetçiliği ve tatmin seviyesiyle alakalı ona bakarsanız HLC'de günde 1000 greft ekiyor ama dünyanın en iyi ekim merkezi maalesef değil.

Facebook Twitter Instagram