Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745828 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #61 : 03 Aralık 2016, 15:30:22 »
12 gün ekılen sacların cogu uzamaya devam edıyor bazılarıda cok kısa dıplerde surecten memnunum
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 03 Aralık 2016, 21:47:19 »
Saclariniz milim bosluksuz gozukuyor cok sík bir ekim olmus. Sac ekiminden korkan biri olarak yorumunuzu okuyunca bi anda tum korkularim bitti cok aciklayici bir anlatim olmus bu yorumdan sonra insanin boyle profesyonel calisan biryere gozu kapali gidesi geliyor herseyi geride birakarak. Dunyadaki tum doktorlarin seminerlerde birseyler ogrenmeye calistigi bi insana koray erdogana sac ektirmissiniz salidan belli zaten carsambanin gelisi oyuzden bence cok guzel bir sonuc alacikcasiniz. Hersey gonlunuzce olsun.
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2016, 17:04:36 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 03 Aralık 2016, 21:59:51 »
Saclariniz milim bosluksuz gozukuyor cok sík bir ekim olmus. Sac ekiminden korkan biri olarak yorumunuzu okuyunca bi anda tum korkularim bitti cok aciklayici bir anlatim olmus bu yorumdan sonra insanin boyle profesyonel calisan biryere gozu kapali gidesi geliyor herseyi geride birakarak. Dunyadaki tum doktorlarin seminerlerde birseyler ogrenmeye calistigi bi insana koray erdogana sac ektirmissiniz salidan belli zaten carsambanin gelisi oyuzden bence cok guzel bir sonuc alacikcasiniz. Hersey gonlunuzce olsun. Bir sorum olucak size pro pecia yerine xpecia tablet kullansak ayni etkiyi alirmiyiz ?
guzel dıleklerınız ıcın tesekur edıyorum evet Asmed'de  ınsanın içi gayet rahat ve güven anlamımda zerre kadar şüpe düsmüyor ınsanın içine zaten hersey ortada dunya genelinde yapılan semınerlerde koray hocanın agırlıgıda ortatada  cok arastırdım bunları. 2 sı cok farklı ilaçlar fınasın yerını tutmaz ama bır nebze olsun destegı olabılır
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 03 Aralık 2016, 22:08:42 »
Saclariniz milim bosluksuz gozukuyor cok sík bir ekim olmus. Sac ekiminden korkan biri olarak yorumunuzu okuyunca bi anda tum korkularim bitti cok aciklayici bir anlatim olmus bu yorumdan sonra insanin boyle profesyonel calisan biryere gozu kapali gidesi geliyor herseyi geride birakarak. Dunyadaki tum doktorlarin seminerlerde birseyler ogrenmeye calistigi bi insana koray erdogana sac ektirmissiniz salidan belli zaten carsambanin gelisi oyuzden bence cok guzel bir sonuc alacikcasiniz. Hersey gonlunuzce olsun. Bir sorum olucak size pro pecia yerine xpecia tablet kullansak ayni etkiyi alirmiyiz ?
guzel dıleklerınız ıcın tesekur edıyorum evet Asmed'de  ınsanın içi gayet rahat ve güven anlamımda zerre kadar şüpe düsmüyor ınsanın içine zaten hersey ortada dunya genelinde yapılan semınerlerde koray hocanın agırlıgıda ortatada  cok arastırdım bunları. 2 sı cok farklı ilaçlar fınasın yerını tutmaz ama bır nebze olsun destegı olabılır
Tsekkur ederim yorumunuz icin bende koray erdoganda ektirmeyi dusunuyorum nasil randevu alabailiriz yada nasil iletisime gecebiliriz kafama takilan bazi sorular var bunlar icin iletisime gecebilirmiyim sizinle ?
rica ederim  tabiki özelden numaranızı yazarsanız müsait bir zamanda size ulasırıö sormak istededıklerınızı sorarsınız elimden geldigi kadar yardımcı olurum.
Global Moderator

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 04 Aralık 2016, 00:25:47 »
Ayni fotoyu normal ısıklı bir ortamda görsek daha net yorumlar yapabiliriz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 04 Aralık 2016, 00:57:57 »
Ayni fotoyu normal ısıklı bir ortamda görsek daha net yorumlar yapabiliriz
profosyonel ısık altında cekımılmis 2 gün önce koydugum  fotolarım var onlara yorum yapabılırsın ayrıca bu fotoda ısıklı ortamda cekıldı zaten tepemde lamba var
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2016, 21:23:55 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 04 Aralık 2016, 21:18:11 »
konumda da bahsettigim gibi koray hoca nın gelıstırdıgı greft yerlestırme sistemını anlatmıstım sızlere ozelden bu konu hakkında cok fazla mesaj geldı bu vıdeo yu yenı gordum Bu greft yerlstırme keep lerının ne ıse yaradıgını çok güzel açıklamıs koray hoca merak edenler ıcın paylasıyorum ..

« Son Düzenleme: 04 Aralık 2016, 21:50:22 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 04 Aralık 2016, 21:43:25 »
Homojen ısık altında
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2016, 14:45:59 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 04 Aralık 2016, 22:00:35 »
koray hocanın ve ekibinin eline sağlık. yalnız net olarak şunu söyleyeyim. finans gerek ekilen saçların gerekse zayıf saçların KALİTESİNİ arttırdığından hocanın ekimleri muazzam olmakta. finans kullanımı sona erdiğinde her ne kadar ekilen saçlar dökülmese de saç kalitesinde ve doğal olarak sıklığında bir azalma olacaktır.ama bu durum hocanın muazzam ekimlerine gölge düşürmez

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 04 Aralık 2016, 22:08:51 »
koray hocanın ve ekibinin eline sağlık. yalnız net olarak şunu söyleyeyim. finans gerek ekilen saçların gerekse zayıf saçların KALİTESİNİ arttırdığından hocanın ekimleri muazzam olmakta. finans kullanımı sona erdiğinde her ne kadar ekilen saçlar dökülmese de saç kalitesinde ve doğal olarak sıklığında bir azalma olacaktır.ama bu durum hocanın muazzam ekimlerine gölge düşürmez

yorumunuz için tesekur ederım  14 aydır yaklasık fınas kullanıorum ve var olan saçlarımı koruyup dökülmeyi durdu tabi malsef açık alanda bır etkısı yok eksık olan bır seyı tamamlayacak henüz bir ilaç yok.. eksikligi de ekımle tamamladım var olan saçları korumassan zaten ekımın bır amacı yok  ılaç kullanmassam var olan saçlarımı kaybederim koray hocanın ektıklerı kalır sonucda koray hoca saç ektıgı yerden sorumlu fınasla korudugum saçlarımdan degıl oyüzden  gölge düşmesi gibi bişey saçma olur beni suan ılgılendiren onun ektıgı yerler onunda zaten fınasterıd'le bır ılgısı yok  zaten dökülmem devam etmeseydı finas kullanmaz eksık olan yerlere saç nakli yaptırıp ömür boyu saçlarım olurdu malesef hormonlarım halen saçlarıma zarar verıyor .
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2016, 23:30:55 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

metafor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 04 Aralık 2016, 22:39:42 »
Hocam geçmiş olsun. Saç çizginiz çok doğal görünüyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 05 Aralık 2016, 10:44:56 »
Hocam geçmiş olsun. Saç çizginiz çok doğal görünüyor.
Tesekürler dostum
Global Moderator

placebo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 05 Aralık 2016, 11:57:44 »
Koray hoca nın yöntemi kalem yöntemi ile mi geliyor? Choi implanter diyorlar ya

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 05 Aralık 2016, 12:21:17 »
Koray hoca nın yöntemi kalem yöntemi ile mi geliyor? Choi implanter diyorlar ya
hayır lateral slit ama uçları safir onunla  kanalları acıyor kanalar acıldıktan sonra kökleride vıdeodaki kendi tasarladıgı keep lerle yerleştırıyor bu keepler sayesınde rahatlıkla kokleri sorunsuz ve en önemlisi fre vermeden yerlestırıyor zaten vıdeoda anlatılmıs  kanalları açtıgı safir uclu lateralide gösterıyor
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2016, 18:10:58 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram