Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745842 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #45 : 30 Kasım 2016, 02:49:09 »
hayırlı uğurlu olsun hocam, çok güzel olmuş. konuyu tam olarak okuyamadım ama geniş bir vakitte harfi harfine okuyacağım, cevap verdiyseniz affola şimdiden, ekim öncesi saç tiplerimiz sizinle oldukça benzer ve bende ekim için Koray hocayı düşünüyorum, acaba kullandığınız herhangi bir ilaç varmı?

Tesekurederım inşallah  . finasterid( propeci.a),kullanıyorum ve vitamin olarak da biotin  ,  konumda operasyon sürecimi detaylı bır sekılde yazdım suanki süreç olarak  memnuyetimi belırterek. umarım sonucumda beni aynı sekılde mutlu eder sizin içinde hayırlısını diliyorum. koray hoca'ya ekım yaptırmayı düşünüyorsanız komunu okursanız yeterınce bılgi sahıbı olucagınıza inanıyorum. baska yardımcı olabilcegim bır konu olursa ulasabılırsınız

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 30 Kasım 2016, 16:42:33 »
cevap için teşekkür ederim. İnşaallah sonucunuz umduğunuzdanda güzel olur. evet Koray hocaya ekim yaptırmayı düşünüyorum hatta düşünmekten ziyade kararımıda verdim. tek sıkıntı bu finasterid tarzı ilaçları kullanmayı kesinlikle istemiyorum, umarım bu konuda problem çıkmaz. sadece biotin ve bitkisel destekler alacağım. konu için tekrar tekrar teşekkürler, oldukça aydınlatıcı olmuş.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 30 Kasım 2016, 18:39:49 »
cevap için teşekkür ederim. İnşaallah sonucunuz umduğunuzdanda güzel olur. evet Koray hocaya ekim yaptırmayı düşünüyorum hatta düşünmekten ziyade kararımıda verdim. tek sıkıntı bu finasterid tarzı ilaçları kullanmayı kesinlikle istemiyorum, umarım bu konuda problem çıkmaz. sadece biotin ve bitkisel destekler alacağım. konu için tekrar tekrar teşekkürler, oldukça aydınlatıcı olmuş.
  kullanmadan ekim yaptiran cok kisi var koray hocada  kullanan da zaten var olan saclarini kaybetmemek adina kullaniyor sonucta dokulmeniz devam ediyorsa bunu onericektir ben kullaniyorum acikcasi memnunumda bir sikinti yasamadim tabi  bu bemim kararim siz de kendiniz icin en dogru karari vericeksinizdir. Imkaniniz varsa koray hoca en dogru secim hayirlisi olur umarim sizin icin iyi dilekreniz icinde tesekur ederim ama dert etmeyin ilac konusunu
Global Moderator

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 30 Kasım 2016, 19:11:15 »
hocam çok teşekkür ederim, bu ilaç konusu aklımdaki en büyük soruydu, açıkçası şimdi rahatladım. çok şükür öyle dökülme falan bir derdim yok, norwood 2-3 seviyesinde bir açıklık var. bakalım artık hayırlısı hakkımızda...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 01 Aralık 2016, 13:17:42 »
bugun 10 gün kabuklarım asmed'de döküldü gayet sık bır  goruntu var suan için çok memnunum..
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2016, 13:19:45 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 01 Aralık 2016, 13:27:22 »
dökülmeyen saçların çok sık değil. ekim yapılan yerle aynı sıklıkta görünüyor. bu yüzden 1 sene sonra hiç kimse anlamayacaktır saçının ekim olduğunu. şimdiden hayırlı olsun

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 01 Aralık 2016, 19:16:26 »
Bundan sonra sabirla beklemek kaliyor geriye 5-6 ay sonra sac sorunun bitmis olacak insallah :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 01 Aralık 2016, 19:35:07 »
Bundan sonra sabirla beklemek kaliyor geriye 5-6 ay sonra sac sorunun bitmis olacak insallah :)
insallah sabırla beklıycez artık tesekur ederım
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 01 Aralık 2016, 19:37:45 »
dökülmeyen saçların çok sık değil. ekim yapılan yerle aynı sıklıkta görünüyor. bu yüzden 1 sene sonra hiç kimse anlamayacaktır saçının ekim olduğunu. şimdiden hayırlı olsun
merkezde agır ısık altında herseyı cok net gorebılmek için cekıldıgı ıcın bıraz oyle duruyor  ortalar cm2 50_60 verteks biraz hafıf seyrek orayıda ılerıde koray hoca soz verdı halledıcek  sımdı cok yuklenmek ıstemıyorum 2 cı ekımın yavas yavas donerı koruyarak  ılerlıyelım dedı
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2016, 04:18:19 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 01 Aralık 2016, 20:04:26 »
bugün kabuklar dökültükten sonra kendı çekımım
Global Moderator

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 01 Aralık 2016, 22:05:46 »
şimdiden harika görünüyor dostum. İnşaallah mükemmel bir sonuç bekliyor seni...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 01 Aralık 2016, 22:15:16 »
şimdiden harika görünüyor dostum. İnşaallah mükemmel bir sonuç bekliyor seni...
insallah dostum tesekur ederım  darısı basına
Global Moderator

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 02 Aralık 2016, 10:46:32 »
merkezde agır ısık altında herseyı cok net gorebılmek için cekıldıgı ıcın bıraz oyle duruyor  ortalar cm2 80-90 verteks biraz hafıf seyrek orayıda ılerıde koray hoca soz verdı halledıcek  sımdı cok yuklenmek ıstemıyorum 2 cı ekımın yavas yavas donerı koruyarak  ılerlıyelım dedı

yani dökülmeyen saçlarının çok sık olmaması bir avantaj o yüzden belirttim. bazı arkadaşlarda belli yerler dökülüyor ve dökülmeyen kısımlarda hiç seyrelme olmuyor ve bu yüzden ekilen kısım sıratabiliyor. senin sıklık aynı olacağından çok doğal durur.

Evrez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 02 Aralık 2016, 11:08:03 »
Hayırlı olsun karseşim.bu saç tutar cünkü sen kel değilmişsin zaten :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 02 Aralık 2016, 12:55:23 »
merkezde agır ısık altında herseyı cok net gorebılmek için cekıldıgı ıcın bıraz oyle duruyor  ortalar cm2 80-90 verteks biraz hafıf seyrek orayıda ılerıde koray hoca soz verdı halledıcek  sımdı cok yuklenmek ıstemıyorum 2 cı ekımın yavas yavas donerı koruyarak  ılerlıyelım dedı

yani dökülmeyen saçlarının çok sık olmaması bir avantaj o yüzden belirttim. bazı arkadaşlarda belli yerler dökülüyor ve dökülmeyen kısımlarda hiç seyrelme olmuyor ve bu yüzden ekilen kısım sıratabiliyor. senin sıklık aynı olacağından çok doğal durur.
anladım dostum tesekur ederım
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram