Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745973 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #31 : 25 Kasım 2016, 16:39:40 »
Ekiminiz Hayırlı olsun. Koray hoca 20. Günden sonra saçlar daha hızlı çıksın diye minoksidil tavsiye etti mi acaba?

çok tesekur ederım . hayır koray hoca minoxsile karşı kesinlikle kullanılmasına ızın vermıyor  kullanan olursada ekımden bı kac once bıraktırıp oyle ekıme alıyor
teşekkürler yorumunuz için

rica ederim 
Global Moderator

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 25 Kasım 2016, 18:22:08 »
Ekiminiz Hayırlı olsun. Koray hoca 20. Günden sonra saçlar daha hızlı çıksın diye minoksidil tavsiye etti mi acaba?
değerli dostum finasın amacı zaten saç dökülmesini durdurmak, ölmemiş saç köklerini harekete geçirip tekrar saç formuna dönüştürmek, saça gereken kalitesini ve rengini kazandırmak. emin ol katkısı çok büyük. ilerde bırakmak zorunda kalırsan ki inşallah kalmazsın finas ın katkılarını çok daha iyi anlayacaksındır. yan etki görmüyorsun anladığım kadarıyla bundan ötürü fayda görmüyorum çok diye düşünebilirsin. ama buradan bakınca dökülmeyen saçlarına bayağ katkısı olmuş. umarım dilediğin saçlara kavuşursun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 25 Kasım 2016, 20:41:45 »
değerli dostum finasın amacı zaten saç dökülmesini durdurmak, ölmemiş saç köklerini harekete geçirip tekrar saç formuna dönüştürmek, saça gereken kalitesini ve rengini kazandırmak. emin ol katkısı çok büyük. ilerde bırakmak zorunda kalırsan ki inşallah kalmazsın finas ın katkılarını çok daha iyi anlayacaksındır. yan etki görmüyorsun anladığım kadarıyla bundan ötürü fayda görmüyorum çok diye düşünebilirsin. ama buradan bakınca dökülmeyen saçlarına bayağ katkısı olmuş. umarım dilediğin saçlara kavuşursun.

ıyı dıleklerın ıcın çok tesekur edıyorum aynısını senın ıcınde dılıyorum saçkolik saçlarım zaten oleydı  yeterınce bılgı sahıbıyım çok fazla arastırdım uzun zamandır da kullanıorum yenı cıkıcak saçlarımın fınasla bır alakası olmayacak  var olanları korumaya devam edıyor
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2016, 20:45:30 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 26 Kasım 2016, 02:53:58 »
ben cesaret edip daha ektiremedim dostum :) ama sizlerin yakın takipçisiyim. Hatta foto.larınıza bakıp dua bile ediyorum güzel olsun diye :) İnşallah  bu güzel ekimin sonucu da güzel olur...

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 26 Kasım 2016, 05:23:09 »
Hocam ekimin hayırlı olsun.İnşAllah güzel sonuç alırsın.Greft ücreti ne kadar ödedin acaba?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 26 Kasım 2016, 07:56:03 »
ben cesaret edip daha ektiremedim dostum :) ama sizlerin yakın takipçisiyim. Hatta foto.larınıza bakıp dua bile ediyorum güzel olsun diye :) İnşallah  bu güzel ekimin sonucu da güzel olur...
Allah razi olsun tesekurler .. kolay bir karar degil insallah seni mutlu edicek bi sac ekimine denk gelirsin kararini verince
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2016, 11:42:03 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 26 Kasım 2016, 09:59:04 »
Hocam ekimin hayırlı olsun.İnşAllah güzel sonuç alırsın.Greft ücreti ne kadar ödedin acaba?

bu konulara fazla girmek istemıyorum  gereksız fıyat tartısmaları olmasını istemedigim için  ama madem sordunuz size bilgi vermek amaçlı
zaten sabit bilinen fiyat degişmiyor

2.5 ero greft ücreti x 3600 ayrıca daha önceki ekilen saçların düzeltilmesi içinde ayrı bır repair ücreti mevcut..
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2016, 05:27:05 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 26 Kasım 2016, 19:47:12 »
4 cü yıkama oldu bugun sanırım 6 gün sonra kabuklar dökülücek halen aşırı sık gözüküyor ekılen yerler
Global Moderator

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 26 Kasım 2016, 20:46:13 »
repair iside oldugundan Koray hoca sanki daha fazla titremis uzerine.. cok guzel bir ekim. en iyilerinden biri olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 26 Kasım 2016, 23:44:26 »
repair iside oldugundan Koray hoca sanki daha fazla titremis uzerine.. cok guzel bir ekim. en iyilerinden biri olur

cok tesekur ederim . Koray hoca inanilmaz titiz ve disiplinli biri  bunu orda 3 gun gecirince daha iyi anladim tüm hastalarina ayni titizlikle davraniyor benim bir farkim yok  emin ol Tek hayati yaptigi iş diyebilirim  ve ekibi de kendi gibi  hastalar operasyondan once tüm ekip toplanim toplanti yapip her hasta için  kisiye  ozel planlama yapiyorlar  tamamen butik bir sisteme sahıp kişiye özel çalışıyorlar fabrıkasyon degil her hastanın kafa yapısı açıklıgı donör bölgesi saç cinsi ve kalınlıgı  greft ortamalası  farklı oldugu için ona göre tüm matematiksel hesapları yapıyorlar  yani operasyonu izledikce  işin ayrıntısında kayboluyorsun  bende bıraz bu konuda daha çok bilgi sahıbı olmak istedigim için daha ayrıntılı sorular sordum ve izledim . tabiri caiz ise  Asmed de  Buz dagının görünen kısmını görüyorsun dısardan   operasyona girincede buz dagının görünmeyen kısmını görüyosun.
Global Moderator

polo79

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 27 Kasım 2016, 13:48:47 »
Hayırlı ugurlu olsun, senin adına çok sevindim 😊😊😊 Herşeyin gönlünce olmasını temenni ederim. bonus kafa olup saçlarını tararsin😊

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 27 Kasım 2016, 14:04:42 »
Hayırlı ugurlu olsun, senin adına çok sevindim 😊😊😊 Herşeyin gönlünce olmasını temenni ederim. bonus kafa olup saçlarını tararsin😊

inşşallah çok teşekür ederim güzel dilekleriniz için umarım sizin içinde aynı sekılde herşey gönlünüzce olur ...
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 30 Kasım 2016, 00:37:13 »
ekımden sonra kabuklarınız dökülene kadar saçlarınızı soguk ılıkdan daha soguk suyla yıkayın arkadaslar kesınlıkle sıcak su ıle yıkamayın greftlere zarar verebılıyor sıcak suyla yıkanmazmıs ..
Global Moderator

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 30 Kasım 2016, 00:54:48 »
hayırlı uğurlu olsun hocam, çok güzel olmuş. konuyu tam olarak okuyamadım ama geniş bir vakitte harfi harfine okuyacağım, cevap verdiyseniz affola şimdiden, ekim öncesi saç tiplerimiz sizinle oldukça benzer ve bende ekim için Koray hocayı düşünüyorum, acaba kullandığınız herhangi bir ilaç varmı?

Facebook Twitter Instagram