Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 744667 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1890 : 04 Mayıs 2018, 14:26:58 »
selamlar öncelikle herkese merhaba uzun süredir forumu üye olmadan  takip ediyorum en başda da sizin paylaşımlarınızı ama sizin sonucunuz bence protez saç
yani böyle bir sonuç saç ekiminde mümkün olduğunu düşünmüyorum...

ama diger koray erdoğan ekimlerine bakınca o sonuçlarda muhteşem ama sizin burda sonuç diye paylaştığınızı ben protez saç olarak düşünüyorum özellikle son paylaştığınız foto
arkadaşlarda yazmış hayatımda bu kadar güzel bir sonuç görmedim şeklinde protez saç olunca tabiki normal görmemesi.
amacım tartışmak değil insanları aydınlatmak saygılar iyi günler.

İş-güç o kadar stresli bir gün geçiyorum ki inanamazsınız. Ama bu arkadaş sayesinde ofisin için kahkaha attım ;D ;D Koray Hocaya söyleyelim de bu kadar sık ve doğal ekim yapmasın insanların aklı şaşıyor :) tabi bu arkadaş bugün üye olup, ilk yorum olarak bu yorumu yapmış. Çok iyiniyetli bir şekilde bizi aydınlatmak istediğinden şüphem yok  ;D

Benim konuyu da takip eder misin 2019'un başlarında protez takmayı düşünüyorum  ;D ;D

Güzel yapıştır brooo aman düşmesin :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1891 : 04 Mayıs 2018, 14:30:43 »
Hintell NW6'ım biliyorsun, protezi nerden aldın yardımcı olursan sevinirim. ;D

Hacı sen yabancı degilsin  Ataşehirde.. koray baba protezleri:))
Global Moderator

Ozgur

• Full Member
« Yanıtla #1892 : 04 Mayıs 2018, 14:36:17 »
Allah razı olsun, protezleri ile meşhurdu zaten duymuştum  ;D

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1893 : 04 Mayıs 2018, 14:39:13 »
Yakında protez firmaları koray erdogandan kopya çekmeye başlıcak onlar koray erdogan gibi yapmaya çalışıcaklar :))
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1894 : 04 Mayıs 2018, 14:42:59 »
Off çok güldüm be Allah da seni güldürsün fatih’cim en can alıcı yeride “amacım insanları Aydınlatmak” kısmı hahahahahahhahhahahahhahahahahhaa  Hintel reis gururduyardım senin yerinde olsam:)

Yaa lütfen foruma Arada böyle modeller gelsin lütfenn yüzümüz güldü be:)
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1895 : 04 Mayıs 2018, 14:55:31 »
Off çok güldüm be Allah da seni güldürsün fatih’cim en can alıcı yeride “amacım insanları Aydınlatmak” kısmı hahahahahahhahhahahahhahahahahhaa  Hintel reis gururduyardım senin yerinde olsam:)

:D :D Başkan sen git F16'ını kullan, Fatih Beyler burdayken saç hakkında konuşmak düşmez bize :)  bence forumu Fatih'in blogu haline dönüştürmek lazım. Aydınlatsın dursun bizi  ;D
The World is Yours

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1896 : 04 Mayıs 2018, 14:57:25 »

:D :D Başkan sen git F16'ını kullan, Fatih burdayken saç hakkında konuşmak düşmez bize :)  bence forumu Fatih'in blogu haline dönüştürmek lazım. Aydınlatsın dursun bizi  ;D

Abi ben yeterince aydınlandım biraz daha gülersem midem agzıma gelicek yeter yani:)) neyse sende takarsın yakında protezini:)
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

ademalan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1897 : 04 Mayıs 2018, 15:15:17 »
 :o

ademalan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1898 : 04 Mayıs 2018, 15:16:07 »
hocam hazır sizi bulmuşken forumda diğer protezli arkadaşlarıda ifşa etsenizde bizde aydınlansak..sizde takdir edersiniz ki sizin gibi insanlar artık nadir bulunuyor..bizde sizin bilgilerinizden faydalansak...:D

Orwell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1899 : 04 Mayıs 2018, 15:17:43 »
Ben de dayanamayacağım :) operasyon süreci iki gün sürdü ama protez yapıştırmış olabilir mi acaba Koray Hoca şüphelendim bak şimdi zaten şok yaşamadım dökülmüyor ama uzuyor. Tony seni de kandırdılar mı kafan parlıyor şuan ama protez çıkarsa sonra :)

fatihulusoy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1900 : 04 Mayıs 2018, 15:18:49 »
Normalde Gerçekler Acıdır Ama Ben sizin Gülmenize Sevindim..
tedaviye ihtiyacım Yok Hintell Bey Akli dengemde yerinde yeterince Zekiyim Durumu Anlayacak Kadar.

Aydınlanmanız gerek forum olarak. Silmeyiniz lütfen

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1901 : 04 Mayıs 2018, 15:20:44 »
Ben de dayanamayacağım :) operasyon süreci iki gün sürdü ama protez yapıştırmış olabilir mi acaba Koray Hoca şüphelendim bak şimdi zaten şok yaşamadım dökülmüyor ama uzuyor. Tony seni de kandırdılar mı kafan parlıyor şuan ama protez çıkarsa sonra :)

Yok abi bana ekim yaptıktan sonra Koray Hoca alttan protezi uzattı, 6-7 ay sonra takarsın dedi göz kırptı   ;D

Deli bir tane değil ki önüne balı kaymağı koy besle :)
The World is Yours

fatihulusoy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1902 : 04 Mayıs 2018, 15:23:40 »
hocam hazır sizi bulmuşken forumda diğer protezli arkadaşlarıda ifşa etsenizde bizde aydınlansak..sizde takdir edersiniz ki sizin gibi insanlar artık nadir bulunuyor..bizde sizin bilgilerinizden faydalansak...:D

Diğer Konularda bu tarz şüpeye düşmedim ama bu tarz bir düşüncem olursa bunu savunur ve gerçekleri yazmaktan çekinmem Teşekürler

Aydınlanmaya gelince Elbetteki Normalde Bilinçli insanlarsınızdır Ama Bazen insan Göremez Gerçekleri

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1903 : 04 Mayıs 2018, 15:25:21 »

Diğer Konularda bu tarz şüpeye düşmedim ama bu tarz bir düşüncem olursa bunu savunur ve gerçekleri yazmaktan çekinmem Teşekürler

Aydınlanmaya gelince Elbetteki Normalde Bilinçli insanlarsınızdır Ama Bazen insan Göremez Gerçekleri
Hayal dünyasında yasıyosun ozaman hayal dünyasından çıkarsan görürsün gerçekleri
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

ademalan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1904 : 04 Mayıs 2018, 15:28:32 »

saygı değer hocam bir sorum daha olacak anlıyorum ki bu konuda uzmansınız..peki neden hintell in konusu dikkatinizi çekti..bu forumda yüzlerce başarılı ekim var NEDEN HİNTELL..???

Facebook Twitter Instagram