Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745395 defa)

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #931 : 05 Haziran 2017, 13:04:21 »
Saç dipleri çok mu belli oluyor hintell ? Yakından dipleri çekme imkaninn var mi ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #932 : 05 Haziran 2017, 13:20:21 »
Saç dipleri çok mu belli oluyor hintell ? Yakından dipleri çekme imkaninn var mi ?
yo olmuyor gayet dogal dipler
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #933 : 05 Haziran 2017, 14:09:39 »
foto dan kaynaklı olabilir oktay dipler cok dogal yakın cekmeye çalıstım. Daha öncede söyledım bugune kadar önceki halimi bilmeyen kimse ekim yaptırdıgımı anlamadı  Bilenlerde ekim olduguna inanamıyor .. ben özellıkle ekım yaptırdıgımı söylüyorum nasıl olmuş diye fikir almak için özellıkle
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2017, 14:20:59 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #934 : 05 Haziran 2017, 14:11:01 »
foto dan kaynaklı olabilir oktay dipler cok dogal yakın cekmeye çalıstım. Daha öncede söyledım bugune kadar önceki halimi bilmeyen kimse ekim yaptırdıgımı anlamadı  Bilenlerde ekim olduguna inanamıyor ..
sözün bittiği yer maşallah başkan yakisir..👍

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #935 : 05 Haziran 2017, 14:27:17 »
foto dan kaynaklı olabilir oktay dipler cok dogal yakın cekmeye çalıstım. Daha öncede söyledım bugune kadar önceki halimi bilmeyen kimse ekim yaptırdıgımı anlamadı  Bilenlerde ekim olduguna inanamıyor ..
sözün bittiği yer maşallah başkan yakisir..👍
saol Torun :)
Global Moderator

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #936 : 05 Haziran 2017, 14:45:01 »
foto dan kaynaklı olabilir oktay dipler cok dogal yakın cekmeye çalıstım. Daha öncede söyledım bugune kadar önceki halimi bilmeyen kimse ekim yaptırdıgımı anlamadı  Bilenlerde ekim olduguna inanamıyor .. ben özellıkle ekım yaptırdıgımı söylüyorum nasıl olmuş diye fikir almak için özellıkle
eyvallah . Evet önceki resimde diğer yanın herhalde sanki dipler belli oluyor gibiydi . Fotodan olabilir 
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2017, 01:54:38 Gönderen: Hintell »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #937 : 05 Haziran 2017, 15:06:00 »
eyvallah . Evet önceki resimde diğer yanın herhalde sanki dipler belli oluyor gibiydi . Fotodan olabilir
her taraf eşit bu sekılde .. ole bı sorun görsem mutlu olmam zaten :) diger tarafıda koyim istersen sorun yok ..bu arada zaten suan bılıyosun 6.5 ay a giricem  12 aylarda  suan kinden dahada dogal olucaktır süreçlerini biliyosun zaten
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2017, 01:55:32 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

batuhands

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #938 : 05 Haziran 2017, 16:30:46 »
kanimca bu tarz kuruntular birazda ekim oldugunun bilinmesinden kaynakliyor oysaki kesinlikle bir onceki mesajimda belirttigim gibi cok dogal.
zaten ne karsi cinsi ne sac derdi olmayan insan saca o gozle ve o dikkatle  bakmiyor.

asmedde benim hissettigim koray hoca sikliktan daha ziyade dogalliga ozen gosteriyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #939 : 05 Haziran 2017, 16:40:03 »
kanimca bu tarz kuruntular birazda ekim oldugunun bilinmesinden kaynakliyor oysaki kesinlikle bir onceki mesajimda belirttigim gibi cok dogal.
zaten ne karsi cinsi ne sac derdi olmayan insan saca o gozle ve o dikkatle  bakmiyor.

asmedde benim hissettigim koray hoca sikliktan daha ziyade dogalliga ozen gosteriyor.
.  evet biraz ego bu yüzden özellıkle ekim nasıl diye soruyorum çevremdeki kişilere  bu dedigin çok dogru sıklığı zaten yapıyor hoca ama daha çok dogal olmasına önem verıyor
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2017, 01:20:02 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #940 : 05 Haziran 2017, 18:35:21 »
Hintell dostum ekimin muazzam olmuş, hayırlı uğurlu olsun. aylar önce hatırlarsan sana danışmıştım özelden, o zaman seninde ekimin henüz yeni idi, koşuşturmaca falan derken fırsat bulup Koray hocaya bir türlü gidemedim, ama inşaallah kısa zaman içinde bu işi hallediyorum :) zaten ön görüşme randevu derken 3-5 ayı bulacak.
tekrar hayırlı olsun, ekimini çok beğendim, muhteşem olmuş.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #941 : 05 Haziran 2017, 18:55:47 »
Hintell dostum ekimin muazzam olmuş, hayırlı uğurlu olsun. aylar önce hatırlarsan sana danışmıştım özelden, o zaman seninde ekimin henüz yeni idi, koşuşturmaca falan derken fırsat bulup Koray hocaya bir türlü gidemedim, ama inşaallah kısa zaman içinde bu işi hallediyorum :) zaten ön görüşme randevu derken 3-5 ayı bulacak.
tekrar hayırlı olsun, ekimini çok beğendim, muhteşem olmuş.
tesekürler dostum evet hatırladım Baya konustuk seninle .. aynen bulucaktır :) 3'4 yada 5 ayları insallah mutlu olursun sende..
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2017, 10:02:12 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

gelirsenekime

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #942 : 06 Haziran 2017, 01:41:51 »
 kel kalmakla ilgili tüm korku ve tabularımı yıkıp, geleceğe umutla bakmamı sağlayan tek prototip sensin abi 😍😂

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #943 : 06 Haziran 2017, 01:49:42 »
kel kalmakla ilgili tüm korku ve tabularımı yıkıp, geleceğe umutla bakmamı sağlayan tek prototip sensin abi 😍😂

bu konuda benim için herşeyin bittigini düşünüp umutsuzlugun dibine vurmusken ardından bu hale gelmek hem kellikten  hemde ekimle mafolmus bır kafanın toparlanıp bu hala geldıgını yaşamış bir insan olarak .. söylücegim tek sey umudunu kaybetme .. tesekurler
Global Moderator

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #944 : 06 Haziran 2017, 02:05:03 »
Şöyle saçım olsun 40 bin tl borcum olsun, gerçi 40 bine koray hocaya giderim 20 olsun:) guzel görünüyor maşallah.

Facebook Twitter Instagram