Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745200 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hintell çok iyi gidiyor dostum. benzer durumlardayiz bir ay sonra daha iyi olacak gibi ;))
eywallah dostum aynen gidaşat iyi benzer durumda oldugumuza sevındım :) müsait zamanda  foto paylaşırsın :)
« Son Düzenleme: 07 Mart 2017, 10:03:11 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
109 gün saçları kısalttım .. operasyondan  1 ay önce asmed de çekilen fotografı koyuyorum aradaki farkı anlamanız açısından .
« Son Düzenleme: 09 Mart 2017, 14:23:06 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

punta

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hintell  109 güne göre oldukça tatminkar ve güzel  bir görüntü şakaklar baya kapanmış 20 gün sonra seni burlarda göremiyiz artık :) inşallah bizim süreçte senin gibi hızlı olur.

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Cok iyi gorunuyor dostum sac ne kadar degistiriyor insani bir aya kalmaz senin saclar tam olur diye dusunuyorum paylasimlarin ve samimiyetle bilgilendirdgin icin bizleri cok tesekkur ederim kendi adima

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Olay bitmis artik :) cok guzel 1-2 aya taramaya baslarsiniz ne tarafa sekil vereceginizi dusunun😊

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Degerli yorumlarınız için teşekür ederim Arkadaslarım.. süreç benim için suan çok erken henüz 109 gün bu sürede   henüz bir çok insanın cıkısları başlamıyor bile  Bu da Koray  hoca'nın geliştirdiği tekniklerle alakalı eskiden bizim doktorlarımız avrupadaki firmalardan yada doktorlardan ögrenirdi simdi onlar gelip koray hocadan teknik ve bilgi alıyorlar bu yüzdende ben hocamızla gurur duyuyorum kendisine bir kez daha bendeki emeginden dolayı teşekür ederim ..  umarım çok daha iyi olucaktır suan erken ama gidişat harika 6 7 ayları sabırsızlıkla bekliyorum darısı başınıza paylaşımlara devam..
« Son Düzenleme: 09 Mart 2017, 16:10:12 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hintell  109 güne göre oldukça tatminkar ve güzel  bir görüntü şakaklar baya kapanmış 20 gün sonra seni burlarda göremiyiz artık :) inşallah bizim süreçte senin gibi hızlı olur.
olucak olucak :) yerım artık bi mavi ıstakozunu  çeşmede :)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Cok iyi gorunuyor dostum sac ne kadar degistiriyor insani bir aya kalmaz senin saclar tam olur diye dusunuyorum paylasimlarin ve samimiyetle bilgilendirdgin icin bizleri cok tesekkur ederim kendi adima
rica ederim dostum yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana
Global Moderator

punta

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ayıpsın dostum şu saçlar çıksın mavisi kırmızı yeşil , hangi rengi istiyorsan  :)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gerçekten süper hintell. Emek karşılıksız kalmıyor, Sonuç bu olunca "Koray hoca pahalıcı, okadar paramı verilir" gibi cümleleri kuran arkadaşlara cevap olarak foto paylaşmak kafi dir diye düşünüyorum.
Bu arada Kaşlarda maşallah hacimlenmiş, biotin kullanıyorsun dimi?

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim çok iyi, dar alan sık ekim ve finas güZel bir ekimin habercisi. Asmedin sonuçları da ortada muhakkak bu ekim de çok iyi olacak, buna şüphe yok. Yalnız hintell bu fotolar net değil açı değiştirerek foto koyarsan daha iyi olur, süreci daha net anlarız.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Gerçekten süper hintell. Emek karşılıksız kalmıyor, Sonuç bu olunca "Koray hoca pahalıcı, okadar paramı verilir" gibi cümleleri kuran arkadaşlara cevap olarak foto paylaşmak kafi dir diye düşünüyorum.
Bu arada Kaşlarda maşallah hacimlenmiş, biotin kullanıyorsun dimi?
çok saol dostum :) insallah darısı başına  o tarz konulara çok girmiyorum:) benı ılgılendıren sonuc verdigi mutlulugunda para ile pul ile ölçülür bı yanı yok benim için dedigin gibi... bakalım simdilik iyi ilerliyor ..  hahhaa kaşlar kalın evet :) bıotın arada atıyorum çok düzenli degil dostum
« Son Düzenleme: 09 Mart 2017, 17:48:51 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vala 109. gün için efsane fotolarda gayet net diye düşünüyorum darısı basimiza 8)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Vala 109. gün için efsane fotolarda gayet net diye düşünüyorum darısı basimiza 8)
inşallahh :) az kaldı  2 ayın var :)
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram