Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 744941 defa)

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sacsizkel fotograftan midir bilmem ama cok sik gorunuyor saclarin neyse sabirsizlikla bekliyoruz konunu simdiden gecmis olsun
Dostum cmde 30 35 sacim var 70 e tamamlicam ince iscilik olucak :) benim siklastirma ve on cizgi agirlikli olucak ekimim. Tesekkur ederim cem iyi dileklerin icin.

Konunu sabırsızlıkla bekliyorum dostum, gidilebilecek en iyi yere gitmişsin . Keyfini çıkarmalısın:)
🏇🏇

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sacsizkel fotograftan midir bilmem ama cok sik gorunuyor saclarin neyse sabirsizlikla bekliyoruz konunu simdiden gecmis olsun
Dostum cmde 30 35 sacim var 70 e tamamlicam ince iscilik olucak :) benim siklastirma ve on cizgi agirlikli olucak ekimim. Tesekkur ederim cem iyi dileklerin icin.

Konunu sabırsızlıkla bekliyorum dostum, gidilebilecek en iyi yere gitmişsin . Keyfini çıkarmalısın:)
Tesekkur ederim :)) koray erdogandan otesi aya cikmak olur sanirim :))) astronot olucam :))
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Tesekkur ederim :)) koray erdogandan otesi aya cikmak olur sanirim :))) astronot olucam :))
uzay'da ilk saç ekimi felan :)  neden olmasın. Yeterki Türkler mekik yapsın:p
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
cm/2 de 30 tel saçın arasına girip zarar vermeden bi 35 tane daha koymakta nebilim artık işin sonu.. yapılıabılıcek en zor operasyonlardan bırı senın ekımım herkes  cesaret edemez senın saçına ekım yapmaya. güzel bir örnek olucak bence ekımın  benım üst ortayada girdi baya koray hoca orda da hafif bir seyreklık vardi hic zarar görmedi İçin rahat olsun
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2017, 19:46:11 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
cm/2 de 30 tel saçın arasına girip zarar vermeden bi 35 tane daha koymakta nebilim artık işin sonu.. yapılıabılıcek en zor operasyonlardan bırı senın ekımım herkes  cesaret edemez senın saçına ekım yapmaya aralara girmeye güzel bir örnek olucak bence ekımın  benım üst ortayada girdi baya koray hoca orda da hafif bir seyreklık vardi hic zarar görmedi İçin rahat olsun
aynen oyle dostum kaderimle beni basbasa birakmadigi icin koray erdogana minnettarim. Bana yeniden hayatimin geri kalanini mutlu yasama sansi verdigi icin minnettarim yani. Bu hayatta herkes yasadigini bilir dostum nasil bi psikojide oldumuzu en iyi biz biliriz cok degisik bi ruh haline sokuyo sac sorunu insani cunku. Ben mutluyum simdiden hersey seninde kalbince olsun.

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hintelin dedigi gibi cok zor bir ekim olcak gercekten sonucun bircok insana ilham kaynagi olur ins.bide koray hoca dedi mi sana ilerde dokulebilir ya da artik boyle kalir saclarin gibi yorumlar yaptimi

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hintelin dedigi gibi cok zor bir ekim olcak gercekten sonucun bircok insana ilham kaynagi olur ins.bide koray hoca dedi mi sana ilerde dokulebilir ya da artik boyle kalir saclarin gibi yorumlar yaptimi
Giden gitmis kalan kalmis dedi :) pro-pecia kullanmasan bile cok az geriye gidebilir belki ilerde dedi ama ben kendi tercihimle pro-pecia kullaniyorum.

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sacsizkel hocam hayırlı olsun çok sevindim senin adına inşallah sıra bende bu yaz sonu gbi dusunyodum ama bu yazılanları okuyunca yaz başına alabilirim seda hanımın no rehberin ilk sırasında duruyo :) yaş kaçtı bu ara ?

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sacsizkel hocam hayırlı olsun çok sevindim senin adına inşallah sıra bende bu yaz sonu gbi dusunyodum ama bu yazılanları okuyunca yaz başına alabilirim seda hanımın no rehberin ilk sırasında duruyo :) yaş kaçtı bu ara ?
Yas 27 dostum bide icim var orasini hic sorma :)) tesekkur ederim akf iyi dileklerin icin. Hic varya yaz basina bile gerek yok direk yesile bas ara seda hanimi :))

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yas 27 dostum bide icim var orasini hic sorma :)) tesekkur ederim akf iyi dileklerin icin. Hic varya yaz basina bile gerek yok direk yesile bas ara seda hanimi :))
hakkaten sen neden yaz dıye beklıyosun:) yazın lazım saçlar :)
hintel çok doğru diyosun ama beklemenin sebebi bi süredir prope-cia kullanıyorum öle bi yan etki yok dokulmeyide azalttı diyebilirim bn öyle gozlemliyorum dediğim gbi bi süre daha kullanıp sacima etkisini merak ediyorum dokulmeyi ne derece kontrol altına alabilirim diye çünkü yaşım 25 dökulmem dewam edebilir ayrıca bu süre zarfında sizin sonuclari da yakından takip etmiş olucam ama bu işi bu yıl asmedde yaptiricam inşallah bu kesin  :D bu kararı vermemde bu forumun ozellikle de senin paylasimlarin bilgilendirmelerin çok etkili oldu asmed i koray hocayı tanidim senin sayende bunun için tekrardan çok teşekkür ederim sana

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hakkaten sen neden yaz dıye beklıyosun:) yazın lazım saçlar :)
hintel çok doğru diyosun ama beklemenin sebebi bi süredir prope-cia kullanıyorum öle bi yan etki yok dokulmeyide azalttı diyebilirim bn öyle gozlemliyorum dediğim gbi bi süre daha kullanıp sacima etkisini merak ediyorum dokulmeyi ne derece kontrol altına alabilirim diye çünkü yaşım 25 dökulmem dewam edebilir ayrıca bu süre zarfında sizin sonuclari da yakından takip etmiş olucam ama bu işi bu yıl asmedde yaptiricam inşallah bu kesin  :D bu kararı vermemde bu forumun ozellikle de senin paylasimlarin bilgilendirmelerin çok etkili oldu asmed i koray hocayı tanidim senin sayende bunun için tekrardan çok teşekkür ederim sana
rica ederim dostum biz bişey yapmadık . Anladım tabi için nasıl rahat edicekse  kafandaki plan neyse ona göre davran.
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2017, 18:04:02 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba hintel sesin cikmiyo ozledik seni arada bir bak buralara :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Merhaba hintel sesin cikmiyo ozledik seni arada bir bak buralara :)
gelişmeler başlasın paylaşıcam cem
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2017, 12:04:47 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

cardura

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
gelişmeler başlasın paylaşıcam cem

Hocam senin durumunu takip ediyorum ve verdiğin detaylı bilgilendirmeler sayesinde beni de çok heveslendirdin. Şurada kendi durumumla ilgili başlık açtım ve Koray hoca ile Keser hoca arasında kararsız kaldım, senin yorumunu da duymak isterim  :)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=1363.0

Facebook Twitter Instagram