Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 744695 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1936 : 09 Mayıs 2018, 17:29:03 »
Offff diyorum offff ;D protez olsa bu kadar mukemmel olmaz koray hoca harikalar yaratiyor hintell yakiyorsun  yine ::)

eyvallah bende şaşırıyorum ne yalan söliyim :)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1937 : 09 Mayıs 2018, 17:29:32 »
Hayret doğrusu , başka birşey diyemiyorum .

darısı başına stag kardeşim
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1938 : 09 Mayıs 2018, 17:30:00 »
İnsan gerçekten hayret ediyor...

sana da hayret edicez az kaldı abi :)
Global Moderator

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1939 : 09 Mayıs 2018, 18:14:21 »
Başkanım, hiç ekim yaptırmadan yani 1.ekimden de önce resim varmıdır, varsada ben göremedim. Nereden nereyeyi görmek adına çok aydınlatıcı olacağını düşünüyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1940 : 09 Mayıs 2018, 18:25:52 »
Başkanım, hiç ekim yaptırmadan yani 1.ekimden de önce resim varmıdır, varsada ben göremedim. Nereden nereyeyi görmek adına çok aydınlatıcı olacağını düşünüyorum.

hiç ekim yaptırmamıs halim bu sayılır çünkü ekime girdigimde ilk gün cekilen fotoda öncekı ekımden olan saçlar var kötü yönlü olanlar kısa halde daha sonra hepsını koray hoca tek tek çıkardı gene eski  halime döndüm yani tam olarak bu  gerçi bu fotoda soktan kurtulan gene baya saç var bir tık daha kötü diyelim  şimdi ise alttaki :)

onun dışında önceki ekimden kalma hiç resım kalmadı elımde normalde sürekli bu açık bölgelere saçı 3 numara yapıp  hergün topik sürdügüm için ozamanlar kel bir fotoyu kesınlıkle tutmazdım :) anlarsın piskolojiyi
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2018, 18:36:12 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1941 : 09 Mayıs 2018, 21:49:35 »
Nerden nereye hintell :) oraya gelene kadar nerelerden geçtin sen ne bedeller verdşn tecrübe öyle kolay kazanılmıyor.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1942 : 10 Mayıs 2018, 00:27:16 »
Nerden nereye hintell :) oraya gelene kadar nerelerden geçtin sen ne bedeller verdşn tecrübe öyle kolay kazanılmıyor.

eywalllah dostum
Global Moderator

pacanga

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
KORAY ERDOĞAN 'a 14 mayısta saç ektiriyorum.Nihayet o gün geldi :)
« Yanıtla #1943 : 10 Mayıs 2018, 10:42:31 »
 Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar.
Belirtmek istediğim bişey var.Bu site saç ekim için bir okyanus.saç ile ilgili aradığınız her şeye erişebiliyorsunuz üstelik en doğru bilgilerle.HİNTELL sana minettarız.Ne kadar çok teşekkür etsem az.En basıt sorularıma dahi sıkılmada cevaplar verdin..
14 mayıs ta 3 ekimim gerçekleşecek.İlk ikisi fut sistemi ile yapılmıştı malesef .
Buna rağmen Koray hocanın operasyonu kabul etmesi beni inanılmaz mutlu  etti.Bu konuda kendimi müthiş şanslı his ediyorum.Önceki operasyonlar çok zahmetliyid  benim için büyük stres yapardım.Şimdi tam tersi inanılmaz bir heyecan var artık dakikaları sayar oldum.14 senedir saç ekimi ile ilgili aratırma yapıyorum ve bence KORAY ERDOĞAN alanında dünyanın en iyisi.Arkadaşlar ben değişime hazırım:).
Bu kadar faydasını gördüğüm bu sitede kendi sürecimi paylaşmaktan büyük keyif alacam.İnşallah herkes istediği saçlara kavuşur.

alfonzomontana

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1944 : 10 Mayıs 2018, 10:43:05 »
Hintel abi grubu bir süredir takip etmekteyim.Dün kayıt oldum.Her konuda aydınlanmaya ihtiyacı olan insanlara;karşılıksız bir şekilde, sanki kendin ektirecekmişcesine, çok kalender uslüpla,bıkmadan-yılmadan yanıtladığın için bir çok üye abilerim adına teşekkür ederim.Hayırlı uğurlu olsun.Var olan karizmana karizma katmış.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1945 : 10 Mayıs 2018, 10:52:24 »
Hintell Reis biiizi Afyon’a gotur!

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1946 : 10 Mayıs 2018, 10:56:33 »
Muazzam bir sonuç. Saç ekim operasyonu nasıl yapılmalı ve sonuçları ne olmalıya ders niteliğinde cevapsın Hintell.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1947 : 10 Mayıs 2018, 12:53:16 »
Hintell Reis biiizi Afyon’a gotur!
Kaya reyiz sende bizi miamiye götürsen :)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1948 : 10 Mayıs 2018, 12:53:50 »
Muazzam bir sonuç. Saç ekim operasyonu nasıl yapılmalı ve sonuçları ne olmalıya ders niteliğinde cevapsın Hintell.

Teşekür ediyorum darısı başınıza dostum.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: KORAY ERDOĞAN 'a 14 mayısta saç ektiriyorum.Nihayet o gün geldi :)
« Yanıtla #1949 : 10 Mayıs 2018, 12:55:52 »
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar.
Belirtmek istediğim bişey var.Bu site saç ekim için bir okyanus.saç ile ilgili aradığınız her şeye erişebiliyorsunuz üstelik en doğru bilgilerle.HİNTELL sana minettarız.Ne kadar çok teşekkür etsem az.En basıt sorularıma dahi sıkılmada cevaplar verdin..
14 mayıs ta 3 ekimim gerçekleşecek.İlk ikisi fut sistemi ile yapılmıştı malesef .
Buna rağmen Koray hocanın operasyonu kabul etmesi beni inanılmaz mutlu  etti.Bu konuda kendimi müthiş şanslı his ediyorum.Önceki operasyonlar çok zahmetliyid  benim için büyük stres yapardım.Şimdi tam tersi inanılmaz bir heyecan var artık dakikaları sayar oldum.14 senedir saç ekimi ile ilgili aratırma yapıyorum ve bence KORAY ERDOĞAN alanında dünyanın en iyisi.Arkadaşlar ben değişime hazırım:).
Bu kadar faydasını gördüğüm bu sitede kendi sürecimi paylaşmaktan büyük keyif alacam.İnşallah herkes istediği saçlara kavuşur.

Pacanga hayırlı olsun zor süreçler geçirmissin güzel düşüncelerin için teşekür ederim inşallah senin için herşey güzel sonuçlanıcak bu kes ve hayatından bu sorunu çıkarıp devam ediceksin hayırlı olsun  bol şans diliyorum konunu beklıyoruz :)
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram