Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 744652 defa)

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1906 : 04 Mayıs 2018, 16:04:04 »
Forumun yarısı protez çıktı, diğer yarısı da böyle birşey çıkarsa tam olacak 😄😄 Fatih iş saati işi gücü bıraktırdın bize :D
The World is Yours

fatihulusoy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1907 : 04 Mayıs 2018, 16:04:53 »
hocam hazır sizi bulmuşken forumda diğer protezli arkadaşlarıda ifşa etsenizde bizde aydınlansak..sizde takdir edersiniz ki sizin gibi insanlar artık nadir bulunuyor..bizde sizin bilgilerinizden faydalansak...:D

Diğer Konularda bu tarz şüpeye düşmedim ama bu tarz bir düşüncem olursa bunu savunur ve gerçekleri yazmaktan çekinmem Teşekürler

Aydınlanmaya gelince Elbetteki Normalde Bilinçli insanlarsınızdır Ama Bazen insan Göremez Gerçekleri
saygı değer hocam bir sorum daha olacak anlıyorum ki bu konuda uzmansınız..peki neden hintell in konusu dikkatinizi çekti..bu forumda yüzlerce başarılı ekim var NEDEN HİNTELL..???
Hintell ile şahsi bir sorunum yok bu kadar sık bir Saç Ancak Protez ile Mümkün olabilir Hintell de Yapıştırıp Geliyor Foruma Ben Kullandığı Protezin Markasını Çok Merak Ediyorum Çok başarılı Anlaşılması Nerdeyse Zor.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1908 : 04 Mayıs 2018, 16:13:35 »
  :D

razzmatazz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1909 : 04 Mayıs 2018, 16:15:35 »
duruma gayet uyan bir söz:
"don't feed the troll"

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1910 : 04 Mayıs 2018, 16:21:31 »
hocam hazır sizi bulmuşken forumda diğer protezli arkadaşlarıda ifşa etsenizde bizde aydınlansak..sizde takdir edersiniz ki sizin gibi insanlar artık nadir bulunuyor..bizde sizin bilgilerinizden faydalansak...:D

Diğer Konularda bu tarz şüpeye düşmedim ama bu tarz bir düşüncem olursa bunu savunur ve gerçekleri yazmaktan çekinmem Teşekürler

Aydınlanmaya gelince Elbetteki Normalde Bilinçli insanlarsınızdır Ama Bazen insan Göremez Gerçekleri
saygı değer hocam bir sorum daha olacak anlıyorum ki bu konuda uzmansınız..peki neden hintell in konusu dikkatinizi çekti..bu forumda yüzlerce başarılı ekim var NEDEN HİNTELL..???
Hintell ile şahsi bir sorunum yok bu kadar sık bir Saç Ancak Protez ile Mümkün olabilir Hintell de Yapıştırıp Geliyor Foruma Ben Kullandığı Protezin Markasını Çok Merak Ediyorum Çok başarılı Anlaşılması Nerdeyse Zor.

Çok sanşlıymışsın benle şahsi bir problemin olmadığı için :) verilmiş sadakan varmış:))
Global Moderator

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1911 : 04 Mayıs 2018, 17:02:02 »
selamlar öncelikle herkese merhaba uzun süredir forumu üye olmadan  takip ediyorum en başda da sizin paylaşımlarınızı ama sizin sonucunuz bence protez saç
yani böyle bir sonuç saç ekiminde mümkün olduğunu düşünmüyorum...

ama diger koray erdoğan ekimlerine bakınca o sonuçlarda muhteşem ama sizin burda sonuç diye paylaştığınızı ben protez saç olarak düşünüyorum özellikle son paylaştığınız foto
arkadaşlarda yazmış hayatımda bu kadar güzel bir sonuç görmedim şeklinde protez saç olunca tabiki normal görmemesi.
amacım tartışmak değil insanları aydınlatmak saygılar iyi günler.
Ne diyosunnnn Protez saçın normal saç gibi sürekli uzamasını mı buldular dostum :D

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1912 : 04 Mayıs 2018, 17:53:45 »
Adam kafayı yemiş GALİBA arkadaşlar :)) Aydınlatacakmış bizi Aydınlanan çıksın forum kasıyor

fatih bir kere akıl var mantık var topluma mal olmuş  bir saç ekim konusu ve sonucuna gelip bu şekilde saçmalarsan seni ya deli sanarlar yada trol
10 larca 100 lerce kişi burda hintell'in arkadaşı dostu şahsi olarak bire bir görüştüğü insanlar
koray hoca gerçekten imkansıza yakın sonuçlar alıyor saç ekiminde protez diyip trollük yapman bile bence bir başarının kanıtıdır :)

aslında sana cevap vermek bile saçmalık ama gördüğüm kadarı ile arkadaşlar dalga geçiyor gülüyor makara yapıyor seninle yani problem yok sen ne yazarsan yaz :D

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1913 : 04 Mayıs 2018, 21:15:44 »
Hintell başkanım Temizlik zamanı gelmedimi forumda??

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1914 : 04 Mayıs 2018, 21:17:57 »
Hintell başkanım Temizlik zamanı gelmedimi forumda??

Az kaldı vogueman bır gece Ansızın sevgi çiçeği operasyonu yapıcam:)
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1915 : 04 Mayıs 2018, 21:38:38 »
selamlar öncelikle herkese merhaba uzun süredir forumu üye olmadan  takip ediyorum en başda da sizin paylaşımlarınızı ama sizin sonucunuz bence protez saç

ama diger koray erdoğan ekimlerine bakınca o sonuçlarda muhteşem ama sizin burda sonuç diye paylaştığınızı ben protez saç olarak düşünüyorum özellikle son paylaştığınız foto
arkadaşlarda yazmış hayatımda bu kadar güzel bir sonuç görmedim şeklinde protez saç olunca tabiki normal görmemesi.

Açıkcası bende fatih arkadasa katılıyorum.. neden hemen linç operasyonu yapıyorsunuz arkadaşlar. Hintell saçlarının lens olduğu çok belli. Adam mod diye kimse sesini çıkaramıyor ..
Yürü fatihim arkandayız:)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1916 : 04 Mayıs 2018, 21:40:51 »

Açıkcası bende fatih arkadasa katılıyorum.. neden hemen linç operasyonu yapıyorsunuz arkadaşlar. Hintell saçlarının lens olduğu çok belli. Adam mod diye kimse sesini çıkaramıyor ..

Bro biraz utan ya 3 hafta önce yemek ısmarladın:)
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1917 : 04 Mayıs 2018, 21:54:18 »

Bro biraz utan ya 3 hafta önce yemek ısmarladın:)

Zaten yemekteyken farkettim, plastik lens+toppik.. uzama konusunuda çözdüm, sıcaktan yumuşayan prote plastik telleri el yordamı ile çekerek uzatıyorsun... havalar soğuyuncada “saçları yeni kestirdim” ayağına yiyorsun bizi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1918 : 04 Mayıs 2018, 22:07:54 »
Ehueheh :) aynen bro sen olmasan bu teknolojiyi kimse çözemezdi :)) o egilde buna inan çıkar ben sana söliyim :) ozaman sen uğraşırsım karışmam:)
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2018, 22:15:47 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1919 : 04 Mayıs 2018, 23:54:52 »
fatihin üzerine gitmeyin lütfen. bilgisiz ve kendinden emin insan  çok ama fatihin tarzı çok  hoşuma gitti.lütfen silmeyiniz yazmış yaa ;D ;D

Facebook Twitter Instagram