Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 744825 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1531 : 02 Ocak 2018, 17:56:09 »
..
Global Moderator

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1532 : 02 Ocak 2018, 19:32:26 »
Hintell hocam hani diyorum forumumuzdaki fotolara instagram gibi like butonu mu koysak :) bence güzel fikir, değerlendirilmeye değer :) bu arada 4 nolu fotodaki ekimcinin ekime ihtiyacı var.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1533 : 02 Ocak 2018, 20:55:08 »
Hintell hocam hani diyorum forumumuzdaki fotolara instagram gibi like butonu mu koysak :) bence güzel fikir, değerlendirilmeye değer :) bu arada 4 nolu fotodaki ekimcinin ekime ihtiyacı var.
güzel olur :))) dr. feriduni o :) dedim okadar gel koray hoca eksin sana dedim yok böyle mutluyum dedi:)
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2018, 21:22:11 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Walter

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1534 : 02 Ocak 2018, 21:43:17 »
Koray hoca resimlerde niye uzun çıkıyor sanki  ;D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1535 : 02 Ocak 2018, 21:44:08 »
Koray hoca resimlerde niye uzun çıkıyor sanki  ;D
adam eskı basketci :) uzun zaten
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1536 : 04 Ocak 2018, 10:47:36 »
Saçlarda yeni tarz 13 ay :)
Global Moderator

sheriff1980

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1537 : 08 Ocak 2018, 00:59:38 »
Saçların hayırlı olsun Hintel uzun süredir forumu bilhassa da ben gibi mükemmeliyetçi zor beğenen biri olduğu içinde senin ekim sürecini sessizce takip ediyorum. İlk kez sesimi çıkartmaya karar verdim ve yazıyorum cevap vermeni umarak ki daha birini kırdığını yada isteğini geri çevirdiğini görmedim umarım benim soru veya sorularım içinde bu geleneğini bozmazsın diyerek konuya giriyorum 😊
 Üstten bakıldığında ve uzak çekimlerde o saçsız haline göre harikulade bir sonuç çıkmış görünüyor. Fakat ben fotolarından bazılarına çok dikkatli baktığımda saçlarının yan kısımları seyrek gibi geldi bana aralarda boşluklar hatta ışıklı çekimlerde önlerden geriye doğru 0.5 cm lik alan seyrek gibi görüyorum . Yanlış anlama sakın kötü demiyorum. Benim saç yoğunluğum iyi durumda sadece ön saç çizgim asimetrik olarak bozulduğündan ekim kaçınılmaz görünüyor ve bende sadece ve sadece koray hocaya ekim yaptırırım asla başkasını da düşünmem düşünemem.
  Mesela sen hiç 3 numara kestirdin mi saçlarını veya kestirmeyi düşünüyor musun? Ekilen alanla ekim yapılmasına gerek olmayan sağlıklı yerlerdeki saçlarının sıklık uyumunu ancak bu şekilde çok net görülebilir kanısındayım kaldı ki ben ekim yaptırdıktan sonra 3 numara da kestirmeyi kesinlikle istiyorum seviyorum da o şekilde. Ama işte aklımdaki soru bu acaba saģlıklı saçların bulunduğu kısımla ekim yaptırdığım bu ön hat kısacık kestirdiğimde o yoğunluk farkını gösterir mi? Ben de mükemmeliyetçinin tekiyim pişman olmaktan çok.korkuyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1538 : 08 Ocak 2018, 01:08:39 »
bu kacıncı ay fotosu bılmıyorum ama suan kafamda hiç seyrek bır yer yok dostum  çok kafana takıyorsanda gelıp canlı görebılırsın :) senin için daha iyi olur  bu fotoda da gercı seyrek bır durum yok ama yani nediyim :)

kısa saça gelınce görüntü olarak çok memnunum ve hayatımın buyuk bolumunu saç kaybım nedeniyle kısa saç ve topikle geçirdim
yanı buraya foto atıcam dıye saçlarımı kestirecek degılım malesef ama kısa kestırsemde seyrek bır goruntu olmayacagını kafamdaki yogunlugu gördügüm için bılıyorum yanı oyuzden benım o sekılde bır endişem yok

son olarak bu bır saç ekımı yogunluk olarak çok takıntılıysan 2 seaan yaptırısın cm/2 ye 100 greft olur
açıklıgın az ise koray hocanın oyle  hastalarıda  var cok daha sıklık ısteyen gelıp 2 cı seans yaptıran ekiminden cok memnun ama adam çok çok daha sık ıstıyor ha benım saç sıklıgım gıbı bır sonuc alıp 2 kes sıklastırmak isteyende zaten büyük arzadır
ama az talep meselesi bişey dıyemessın..

« Son Düzenleme: 08 Ocak 2018, 01:16:55 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sheriff1980

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1539 : 08 Ocak 2018, 01:23:20 »
Öyle bir imkan veriyorsan harika olur çim adam olarak ekilenleri heo görüyoruz da böyle bir işçiliği yakından görme fırsatı sunuyorsan asla kaçırmam çokta sevinirim. Ama rica ederim yanlış anlama gerçekten çok güzel ve sağlıklı görünüyor saçların ve ne kadar mutlu olduğun göründüğü gibi bu konuda kendine yatırım yapmış olmanın ne kadar doğru bir karar olduğunu da çok güzel bir dille zaten anlatmışsın. Sadece ince eleyip sık dokuyan fazla beklenti içine girmeli miyim girmemeli miyim bunun cevabını bulmaya çalışıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1540 : 08 Ocak 2018, 01:28:26 »
şimdi benim saçlarım beklentımın en az %70 üstünde oldu senin beklentin ne bunu bilemem bana cem Arkadaşımızı anımsattın biraz
saçında dökülme yok gayet sık sadece ön cizgini begenmıyorsun sanırım sen ama yorum yaptıgın adamın kafasının 90cm/2 keldi kardeşim:)  neyde sen istediğin zaman yaz bana gör canlı senin için iyi olacaktır.
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2018, 13:54:43 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sheriff1980

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1541 : 08 Ocak 2018, 01:40:09 »
Asimetrik dökülme olunca şakaklardan da kayıp olunca şekil verememeler başlıyor bu da çok can sıkıcı oluyor. Dediğin gibi o dökülme bende yok eski ve şimdi ki haline bakınca % 50 si olsun öper başıma koyarım diyorum sonrasında başlıyorum kendi kendime bir şeyler üretmeye 😊 problemliyim ben ya 😊😊 tamam özelden yazarım iyi niyetin için de çok teşekkür ederim kardeşim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1542 : 08 Ocak 2018, 01:49:28 »
açıklıgını görmedım tahmını konusuyorum sen 1cm filan diyince :)  bu kadar kafana takma sen bosuna sorularını ya gıt hoca ıle paylaş yada gel canlı gör bu kadar dert edıp takıntı halıne getırme biz gerçekden çok mutluyuz saçlarımızla :)
Global Moderator

sheriff1980

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1543 : 08 Ocak 2018, 02:03:45 »
Valla belki de bana 1 cm geliyor hocaya foto gönderdim 2.500 greft dedi ama kesin sonuç için gelmen gerekiyor diye de eklemişti hafta sonu çalışmadığı için fırsat bulup gidemedim bizim gümrük işleri heo yoğun nefes alamıyorum ilk.aldığım nefeste orada olucam.zaten

perseus

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1544 : 08 Ocak 2018, 04:13:58 »
hintel saçlarındaki ışıltı yüzünede yansımış .ekimin gerçekten çok başarılı,koray hocayı yıllardır takip ederim özellikle keep den sonra neredeyse dökülmemiş haline getirmeye başladı hastalarını .

Facebook Twitter Instagram