Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 744962 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1441 : 23 Kasım 2017, 23:23:48 »
hintell kardeş ekim öncesinde finased kullanmaya başlamadan saçlarının uzun haliyle foton var mı ? bide ilk ekim resminde saçlarının rengi açık kumral gibi finased çok siyahlaştıyor saçı sanırım.  Ekimin başarılı buluyorum kalıp gibi oturmuş maşallah

teşekür ederim dostum fotonun cekıldığı ışıkla alakalı benım saçlarım sıyah :)  finasla alakası yok   ben saçlarımı ekımden once 6 sene boyunca hıc uzatmadım oyuzden oyle bır resım yok malesef
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1442 : 23 Kasım 2017, 23:28:32 »
Walter  nerdesin :)
Global Moderator

Walter

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1443 : 23 Kasım 2017, 23:59:58 »
Yüzümdeki şişler insin gelcem  ;D ;D

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1444 : 24 Kasım 2017, 00:07:24 »
hintell kardeş ekim öncesinde finased kullanmaya başlamadan saçlarının uzun haliyle foton var mı ? bide ilk ekim resminde saçlarının rengi açık kumral gibi finased çok siyahlaştıyor saçı sanırım.  Ekimin başarılı buluyorum kalıp gibi oturmuş maşallah

teşekür ederim dostum fotonun cekıldığı ışıkla alakalı benım saçlarım sıyah :)  finasla alakası yok   ben saçlarımı ekımden once 6 sene boyunca hıc uzatmadım oyuzden oyle bır resım yok malesef
anladım teşekkürler hintell kardeş cevabın için. aslında saçını kısa tutarak mantıklı olanı yapmışsın var olan saçlarının dökülmesini geçiktirmişsin bence sonrada  finasedle saçı güçlendirip  korumaya alarak ekimi yaptırmışsın. Burada bazı  yorumlarda sana haksızlık ediliyor. koray hoca sadece saç ekmemiş sana özgüveninin tekrar yerine gelmesini sağlamış ve   para ile elde edilemeyecek  olan dürütlük ve güven konusunda kalbini kazanmış. burada sadece ekim başarısı değil seni ona bağlayan bence

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1445 : 24 Kasım 2017, 04:02:02 »
Beyler adam hem global moderatör hemde bizim başkanımiz olsun o kadar farkı  ;) başkan bugün saçları diktim de sana sonra koray hocaya ve tüm Asmed e ne kadar teşekkür etsem azdır ya aynanın karşısında saçları geriye attıkça adını andim haberin olsun ne iyilik yaptım da şu forumu seni sonra Asmed i tanıdım diye harbi diyorum kral sin sen başkan  bu dertten muzdarip olanın yolu önce senle sonra koray hocayla kesişsin nediyim  8) 6. Ay bitti az kaldı bi kaç aya foto paylaşımı da yapicm biraz yavaştan gidiyorum ama iyi gidiyorum  8) 8)
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2017, 04:06:37 Gönderen: Akf »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1446 : 24 Kasım 2017, 10:03:03 »
Yüzümdeki şişler insin gelcem  ;D ;D
hımm :)) tamam beklenıyosun.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1447 : 24 Kasım 2017, 10:46:50 »

anladım teşekkürler hintell kardeş cevabın için. aslında saçını kısa tutarak mantıklı olanı yapmışsın var olan saçlarının dökülmesini geçiktirmişsin bence sonrada  finasedle saçı güçlendirip  korumaya alarak ekimi yaptırmışsın. Burada bazı  yorumlarda sana haksızlık ediliyor. koray hoca sadece saç ekmemiş sana özgüveninin tekrar yerine gelmesini sağlamış ve   para ile elde edilemeyecek  olan dürütlük ve güven konusunda kalbini kazanmış. burada sadece ekim başarısı değil seni ona bağlayan bence

Doğru tespıt dostum Tesekürler mantıklı yorumların için.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1448 : 24 Kasım 2017, 10:47:48 »
Beyler adam hem global moderatör hemde bizim başkanımiz olsun o kadar farkı  ;) başkan bugün saçları diktim de sana sonra koray hocaya ve tüm Asmed e ne kadar teşekkür etsem azdır ya aynanın karşısında saçları geriye attıkça adını andim haberin olsun ne iyilik yaptım da şu forumu seni sonra Asmed i tanıdım diye harbi diyorum kral sin sen başkan  bu dertten muzdarip olanın yolu önce senle sonra koray hocayla kesişsin nediyim  8) 6. Ay bitti az kaldı bi kaç aya foto paylaşımı da yapicm biraz yavaştan gidiyorum ama iyi gidiyorum  8) 8)

:)))  maşallah akf çok daha güzel olucak mutlu oldum senın adına
Global Moderator

Mrblack

• Sr. Member
« Yanıtla #1449 : 24 Kasım 2017, 10:51:59 »
Koray hoca insan olamaz melek bence yada doğa üstü güçleri var kesin bu nedir abi maşallah.

Aramızda kalsın 9 yaşında uzaylılar kaçırmış koray hocayı:) ondan böyle benden duymus olma:s

Abi koray hoca görmesin bu yorumu kızıp bize saç ekmez sonra seni sorumlu tutarım bak :)

emre-9876_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1450 : 25 Kasım 2017, 00:26:22 »
Hintel gercekten artık bu iş bitmiş cok güzel bir sonuç çıktı bu süreçte..inşallah bizde ektircez ama bu Euro patlaması biraz geciktirecek bu işi .kardeşim ince saç telleri için saçların beslenmesi için kullanılan bi ilaç varmı proscar dışında teşekkürler şimdiden

çok teşekür ederim darısı başına ınsallah geç olsun temız olsun olsunda dert etme.

finas  dışında gerisi boş ama gene en azından  bı bıotin yada xpecia  destek olur  az da olsa

Sağol hintel cevap için alcam ikisinden birini kullanmaya başlıcam aslında proscar kullanmak istiyorum ama ne bilim abi bizde enazından bende kuruntu var öyle olur böyle olur die daha yaş 28 bilsem bişe olmayacağını cok kararsızım o yüzden
Burda sorulan sorulara cevap verdiğim için destek olduğun için gerçekten övgüyü hakediyorsun dostum aynı yerde olsak buluşup konuşmayı bile isterim senin gibi biriyle

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1451 : 25 Kasım 2017, 10:40:33 »
Saol kardesım.. ben kullanıyorum sorun yaşamadım gerekıyorsa senın için kullanıp kullanmama kararını sen verıceksın ama gözünde cok buyutme derım. Hepimiz kuruntuluyuz senin tabirinle ama işte deniyosun bakıyosun sorun yok kafana takmıyosun sıradanlaşıyor hayatında en azından benim için öyle oldu. Umarım bı gün tanışırız ozaman:) var olan saçlarının güçlenmesini istiyorsan malesef başka care yok
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2017, 10:46:23 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1452 : 25 Kasım 2017, 10:47:13 »
Koray hoca insan olamaz melek bence yada doğa üstü güçleri var kesin bu nedir abi maşallah.

Aramızda kalsın 9 yaşında uzaylılar kaçırmış koray hocayı:) ondan böyle benden duymus olma:s

Abi koray hoca görmesin bu yorumu kızıp bize saç ekmez sonra seni sorumlu tutarım bak :)
ben ektirdim sen düşün:)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1453 : 25 Kasım 2017, 11:09:36 »
Fön cektim saçlara  biraz liseli modelı oldu
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2017, 11:41:13 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #1454 : 25 Kasım 2017, 14:29:31 »
Fön cektim saçlara  biraz liseli modelı oldu

İnşallah ekim olmayan saçlar dökülmez, görüntü çok şahane maşallah.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram