Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745010 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1425 : 23 Kasım 2017, 15:07:22 »
Arkadaslar haklısınız Takıp ediyorsunuz  ve görmek  süreç hakkında bilgi edınıp kararlarınızı bu doğrultuda vermek istiyorsunuz malesef saclarından mutlu olanlar sanırım o süreç piskolojını yasadıktan sonra foruma girmek istemıyorlar hepsını goruyorum saçları harika durumda ama  neden paylaşım yapmıyorlar bende bilmiyorum açıkcası kımseyede paylaş demek istemıyorum herkesın kendi isteği ile olucak bişey belkide gelır paylasırlar. Zaten yeterince gerçek örnek var elimizde yakın zamanda oaylaşıcamda yabancı hastaların sonuclarını tabı bizim forumdaki konu açan arkadaşların paylaşımları çok önemli.

Hafif bir dökülme yaşasalar, o korku ile beraber, ne oluyor ya,
diyerek soru sormak için konu açarlar :))

Hocam ben biotin takviyesi araştırıyorum da, comlex mi alayım yoksa bir vitaminin yüksek mcg içeren formülünden mi alayım?
Comlex lerde mcg oranı düşük oluyor herhalde.
Benim hangi biotini almam lazım. Koray Hoca ne tavsiye etmişti?
koray hoca biotin tavsiye etmemiyor  etmiyor derken kullanmada demiyor konusu geçmiyor yani :) xprcia al kullan dostum hersey içinde bence en temizi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1426 : 23 Kasım 2017, 15:09:03 »
merhaba kardeşim senin artık saç problemin kalmadı diyelim dimi mutlu sonla bitti ekimin :D bu arada atlanticus adlı üye vardı paylaşım yapıyordu artık yapmıyor ve ekiminin sonucunu bekleyen cok kişi var ben gibi sen görüşebiliyormusun bu arkadaşla son surum nedir ki iyi günler...
merhaba tesekür ederim evet kalmadı şükürler olsun. Qatar da dolasıyor atlanticus paylastıgı fotolarda da saçları çok iyi duruyor:)  instagramda görüyorum kendi isterse gelir burada paylaşır buna ben karışamam malesef oyüzden sormadım.
stalklıyorum tüm katarı şu an instagramdan :D

buldum galiba adamı 11 kasım katarda fotoğraf doğru mudur? doğruysa yarın dedektifliğe başlıyorum.

tarihine bakmadım da helal olsun başla bencede :) hayatında bu kadar başarılı bir stalk yapanı daha önce görmedim 😄😄😄
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1427 : 23 Kasım 2017, 16:34:22 »
21 kasım saçlarımın doğum günüydü Akrep burcu saçlarım çok kıskanç olurmuş :p
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1428 : 23 Kasım 2017, 16:36:40 »
arabada, gun isiginda, merdivenlerde, bagbahcede, havuzda hatta neon isikta bile tamam anladik ama... Metrobuste bu kadar gur olanini ilk defa  gordum acikcasi..:)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1429 : 23 Kasım 2017, 16:38:39 »
arabada, gun isiginda, merdivenlerde, bagbahcede, havuzda hatta neon isikta bile tamam anladik ama... Metrobuste bu kadar gur olanini ilk defa  gordum acikcasi..:)
hahahaa :) köprüde acaip trafik var :)
Global Moderator

Mrblack

• Sr. Member
« Yanıtla #1430 : 23 Kasım 2017, 16:46:01 »
Koray hoca insan olamaz melek bence yada doğa üstü güçleri var kesin bu nedir abi maşallah.
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2017, 16:47:38 Gönderen: Mrblack »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1431 : 23 Kasım 2017, 17:14:28 »
Saçınız gerçekten muhteşem.Hayırlı olsun.Ayrıca Sacinizi eken Doktor'dan bu forum vasıtasıyla Haberdar oldum ve bence profesyonel düzeyde işler yapıyor. Yani hitap, ekip,şirket, diksiyon, ingilizce düzeyi v.s Türkiye Cumhuriyeti sağlık sistemi ve doktorlarina göre gayet iyi düzeyde.Ama oldukça da pahalı..Gerçi o da ektirene kalmış..Neyse, tekrardan hayırlı olsun.

Tesekür ederim  darısı başınıza umarım . Evet koray hoca vizyon olarakta çok üst düzey biri  fiyata gelince malum dünyanın kuralı budur kaliteli olan herşey pahalıdır
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1432 : 23 Kasım 2017, 17:15:39 »
Koray hoca insan olamaz melek bence yada doğa üstü güçleri var kesin bu nedir abi maşallah.

Aramızda kalsın 9 yaşında uzaylılar kaçırmış koray hocayı:) ondan böyle benden duymus olma:s
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2017, 17:19:28 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1433 : 23 Kasım 2017, 17:55:58 »
Abi f-16 gibisin :)  Saçlarının doğum günü kutlu olsun😄😄 nice seneler ehuhe

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1434 : 23 Kasım 2017, 20:36:52 »
Bu ne sıklıktır hocam 😄 maşallah ekim yapılmayan hiç dökülmemiş bölgelerden daha sık olmuş olabilir 😄
The World is Yours

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1435 : 23 Kasım 2017, 22:27:04 »
Kardeşim çok soru soruyorum ama benim için çok önemli.
Bir türlü adam gibi şok dökülmenin olmama sebebi 35.günü geçmeme rağmen saçlarımı hala hafif dokunuşlarla yıkamam imiş. Ovalama yapmam lazımmış hatta normal yıkama şekline dönebilirmişim. Ancak ben hala çekiniyorum. Çünkü hep okuduk bu sitede saçlar 2 3 aya kadar hassas, şöyle yapınca bu şekilde saç geldi , böyle yapınca şöyle döküldü vs...
Bu yüzden hep hassaşlaştık. Nasıl yıkayayım nasıl bastırıp ovalayayım? Normal yıkama şekli şöyledir, İleri geri yapmak ovalamak vs... Bunları yapmak riskli değil mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1436 : 23 Kasım 2017, 22:38:05 »
Kardeşim çok soru soruyorum ama benim için çok önemli.
Bir türlü adam gibi şok dökülmenin olmama sebebi 35.günü geçmeme rağmen saçlarımı hala hafif dokunuşlarla yıkamam imiş. Ovalama yapmam lazımmış hatta normal yıkama şekline dönebilirmişim. Ancak ben hala çekiniyorum. Çünkü hep okuduk bu sitede saçlar 2 3 aya kadar hassas, şöyle yapınca bu şekilde saç geldi , böyle yapınca şöyle döküldü vs...
Bu yüzden hep hassaşlaştık. Nasıl yıkayayım nasıl bastırıp ovalayayım? Normal yıkama şekli şöyledir, İleri geri yapmak ovalamak vs... Bunları yapmak riskli değil mi?

Sok dokulmenın yıkama ıle alakası yok  o durum kabuk için gecerli ayrıca bazı ınsanlarda 2 ayda bazen 3 aya kadar sürer bazı ınsanlarda 1 ay içinde dökülür  bazı kişilerdede hiç sok dokulme olmaz yada az dokulur oyüzden bu durumu bosuna kafana takma dokulsede dokulmesede gec dokulsede eger saç ekımın iyi bir ekımse 12 ay sonunda mutlu olursun.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1437 : 23 Kasım 2017, 22:43:32 »
Bu ne sıklıktır hocam 😄 maşallah ekim yapılmayan hiç dökülmemiş bölgelerden daha sık olmuş olabilir 😄

vallahı sıklıktan ınanılmaz memnunum :) tesekur eder daha ilerini senın sacın ıcın dılerım :)
Global Moderator

emre-9876_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1438 : 23 Kasım 2017, 22:54:30 »
Hintel gercekten artık bu iş bitmiş cok güzel bir sonuç çıktı bu süreçte..inşallah bizde ektircez ama bu Euro patlaması biraz geciktirecek bu işi .kardeşim ince saç telleri için saçların beslenmesi için kullanılan bi ilaç varmı proscar dışında teşekkürler şimdiden

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1439 : 23 Kasım 2017, 23:00:27 »
Hintel gercekten artık bu iş bitmiş cok güzel bir sonuç çıktı bu süreçte..inşallah bizde ektircez ama bu Euro patlaması biraz geciktirecek bu işi .kardeşim ince saç telleri için saçların beslenmesi için kullanılan bi ilaç varmı proscar dışında teşekkürler şimdiden

çok teşekür ederim darısı başına ınsallah geç olsun temız olsun olsunda dert etme.

finas  dışında gerisi boş ama gene en azından  bı bıotin yada xpecia  destek olur  az da olsa
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram