Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745761 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1200 : 12 Eylül 2017, 16:24:26 »
Yapılan son araştırmalara göre elektronik sigara içerisindeki negatif iyonlar, vücuttaki 5a enzimlerine tutnarak mevcut testesteronların DHT ye dönüşümünü 5 kat daha arttırarak donör bölge dahil olmak üzere saç kayıplarına sebebiyet veriyormuş. Bu sebeple 4 ay gibi kısa sürede  saç ekimi ile elde edilen saçların tamamının kaybına neden oluyırmuş. :p
😄😄 gene ektirriz koray hocaya ne olcak :)

Sesli güldüm :)
Bir ekimcinin reklamı vardı :) çok amatör o geldi aklıma:) özelden atarım linki ...
kimmis o :))

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1201 : 12 Eylül 2017, 17:46:50 »
Koray Erdoğan daha iyisini yapana kadar en iyisi bu :)
artık sen geçiceksin bizi :) yaklaştı zamanın 1 ayın kaldı koray hoca ya gitmek için :)

Valla sabırsızlıkla bekliyorum başkan,  bizim açıklık fazla olduğu için böyle bir sıklık mümkün değil,  aynaya bakınca mutlu olalım yeter bize :) randevu rica ettim seda Hanımdan,  bekliyorum :)
🏇🏇

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1202 : 12 Eylül 2017, 17:49:50 »
Koray Erdoğan daha iyisini yapana kadar en iyisi bu :)
artık sen geçiceksin bizi :) yaklaştı zamanın 1 ayın kaldı koray hoca ya gitmek için :)

Valla sabırsızlıkla bekliyorum başkan,  bizim açıklık fazla olduğu için böyle bir sıklık mümkün değil,  aynaya bakınca mutlu olalım yeter bize :) randevu rica ettim seda Hanımdan,  bekliyorum :)
açıklıga göre sonuç degerlendirmesinde en iyisi olur belki:)  hım verir seda hanım en yakın zamanda ozaman randevu
Global Moderator

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1203 : 12 Eylül 2017, 17:57:43 »
Aynen başkan, sabırsizlıkla bekliyoruz bakalım :)
🏇🏇

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1204 : 12 Eylül 2017, 18:39:00 »
10 ayın şerefine manzaralı yan profil fotosu:)

Yarın Koray Hoca'yla ekimimi planlama günümüz Hintell, selamlarınızı ileteceğim  :)
vallahi ilet ya herkese..  özledim koray hoca yı zaten yalandan bi kontrole gidicem :p :) hayırlı olsun alp

Eyvallah dostum
Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1205 : 12 Eylül 2017, 21:25:25 »
saçlarınızı kısa kestirmeyi düşünüyomusunuz. bunusormamım sebebi öndeki saçların dökülmeynelerle uyumu ve arka saçların açıklığını merak ettiğim için

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1206 : 13 Eylül 2017, 11:39:56 »
saçlarınızı kısa kestirmeyi düşünüyomusunuz. bunusormamım sebebi öndeki saçların dökülmeynelerle uyumu ve arka saçların açıklığını merak ettiğim için
5ci 6 aylarda kısaydı gayet uyumlu idi ama suan kısa kestirmeyi düşünmüyorum saçda uyum sorunu yok kısa uZun kendi saçım kadar doğal.
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2017, 12:09:15 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1207 : 18 Eylül 2017, 15:20:09 »
fiyat çok uçuk düşünsenize günde 1 ekim yaptığını koray erdoğanın 40 bin liradan ay da 1.5 trilyon yapıyor arkadaşlar şaka gibi. koray erdoğanın hlcnin özelliği hangi saç da ekim başarılı olur onu biliyorlar, başarısız olacak saçı bildikleri için ekmiyorlar. serdar görkem Zekeriya kul çok iyi ekimler yapıyor ama onlar koray Erdoğan gibi ekim yaptıklarında başarısız olacak saç yapısını bilmiyorlar. o yüzden başarısız oldukları ekimler oluyor onların başarısız olan ekimini koray Erdoğan yapsa o da başarısız olur farkı başarısız olacak ekimi bilip yapmıyor olmaları.

Messi ile ozan tufan ın aynı paraya oynaması ne kadar saçmaysa, koray Erdoğan ve diger bir doktorun aynı paraya ekim yapması da o kadar saçma. Bayılıyorsunuz sapla samanı karıştırmaya. Adam dünya markası olmuş, Sen hâlâ aylık kazandığı paradasın.
senin de bu futboldan verdiğin zeka üstü örnekler beni öldürecek jokey:)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1208 : 18 Eylül 2017, 18:18:36 »
Güneş ışıgının direk vurduğu  saçlar  ıslak biraz. süreç Olarak 10 cu ay
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2017, 18:20:51 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1209 : 18 Eylül 2017, 18:26:38 »
fiyat çok uçuk düşünsenize günde 1 ekim yaptığını koray erdoğanın 40 bin liradan ay da 1.5 trilyon yapıyor arkadaşlar şaka gibi. koray erdoğanın hlcnin özelliği hangi saç da ekim başarılı olur onu biliyorlar, başarısız olacak saçı bildikleri için ekmiyorlar. serdar görkem Zekeriya kul çok iyi ekimler yapıyor ama onlar koray Erdoğan gibi ekim yaptıklarında başarısız olacak saç yapısını bilmiyorlar. o yüzden başarısız oldukları ekimler oluyor onların başarısız olan ekimini koray Erdoğan yapsa o da başarısız olur farkı başarısız olacak ekimi bilip yapmıyor olmaları.

Messi ile ozan tufan ın aynı paraya oynaması ne kadar saçmaysa, koray Erdoğan ve diger bir doktorun aynı paraya ekim yapması da o kadar saçma. Bayılıyorsunuz sapla samanı karıştırmaya. Adam dünya markası olmuş, Sen hâlâ aylık kazandığı paradasın.
senin de bu futboldan verdiğin zeka üstü örnekler beni öldürecek jokey:)

Bu tarz saçma kıyaslamaları örnekleyecek tüm saçmalıklar futbolda var çünkü :) bu arada, 10 aylık saçlar harika valla dostum :)
🏇🏇

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1210 : 18 Eylül 2017, 21:28:42 »
Yapılan bir araştırmaya göre sıcak havada ıslak saçla bira içmek ...... şaka şaka...
Hep kıskançlıktan bu araştırmalar:) 10 numara başqan...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1211 : 18 Eylül 2017, 21:39:35 »
Yapılan bir araştırmaya göre sıcak havada ıslak saçla bira içmek ...... şaka şaka...
Hep kıskançlıktan bu araştırmalar:) 10 numara başqan...
bıra degıl o sivas şivas :P tesekurler dostum
Global Moderator

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1212 : 19 Eylül 2017, 15:22:41 »
Hintell saçların efsane olmuş  :)
81 sayfalık tüm konunu okudum :D
Koray hoca gerçekten sanatını konuşturmuş.
Darısı biz diğer kellerin başına  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1213 : 19 Eylül 2017, 15:25:53 »
vallahi helal olsun aslında 150 sayfa sayılır uzattım forumdaki sayfaları 81 oldu:) kaç günde okudun?:s Teşekür ederim inşallah darısı başına saolsun hocamız elleri dert görmesin hayatımı değiştirdi aynen.
Global Moderator

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1214 : 19 Eylül 2017, 15:55:58 »
vallahi helal olsun aslında 150 sayfa sayılır uzattım forumdaki sayfaları 81 oldu:) kaç günde okudun?:s Teşekür ederim inşallah darısı başına saolsun hocamız elleri dert görmesin hayatımı değiştirdi aynen.
Valla aslında 3 saatte bitiririm diye giriştim, heyecanlıydı tüm pazarımı yedin   :D :D
Evet haklısın, senin konun diğer arkadaşların paylaşımlarına göre 150-200 sayfadan da fazladır :D
Ama, bence saç ekmeyi düşünen herkes, senin ve bi kaç arkadaşın daha konularını kesinlikle okumalı. Çok faydalı.
Ben en çok sayfalıları öne gelecek şekilde sıralayıp okumaya başladım (Tabi arada merak ettiğim kişiler, hoca ve yerlerinkini de ayrıca okudum)
Senden sonra norvecli, saglam78,  sevenlve2260, evrez, alice, ahmet67, sacsizkel, imaj6737, İron-Maiden, sloocer, halacboy, beyoglubeyi, ve bi sürü çok sayfalı arkadaşların konusunu okudum.
Özellikle, çok paylaşımlıları okuyorum ve tavsiye ediyorum. Çünkü genelde sonuçlarına ulaşmışlar veya ikinci (saglam78 ücüncü) ekimlerini yapmış oluyorlar ve bi sürü faydalı bilgiler var.
Doğrudur, Koray hoca ve onun kategorisinde bi doktora/sanatkâra saçlarımı ektiremicem.
Ama en azından, yaptığım ekim hakkında bilgim olsun,
mantıklı bi tercih yapayım.
Başıma gelecekler haberdar olayım.
Kullanacağım ilaçlar (finansteride, xpecia, minoxil, şampuanlar, vitaminler vs) bilgim olsun; yan etkilerini bileyim.
Normalde bu forum olmasa bi tane saçma bi yere veya arenamed'e ektirecektim.
Ama, şimdi en azından referansları olan, temiz bi ameliyat ortamı olan (ameliyahane vs), en azından ne yaptığını bilen birilerine ektirmek istiyorum.
Yabancı forumlara da baya baktım ondan da baya faydalı bilgi, aldım, ama sonuçta Türkiye'de ekecez, ve burdaki hocalar&merkezler&hastahaneler hakkında iyi bi yer burası.
Tekrardan saçlarınla mutlu bi hayat dilerim sana :)

Facebook Twitter Instagram