Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745807 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1186 : 11 Eylül 2017, 01:49:45 »
Hintell bey İnanın  1 yıldır bende araştırma yapıyorum.Mutlu olmayı bende çok istiyorum.işimi şansa borakmak istemiyorum.Hemen şimdi özelden numaramı gönderiyorum.Uygun bir zaman görüşmek dileği ile
1 yıldır araştırma yapıyorsanız bana sormanız gereken bişey olacagını pek sanmıyorum Araştırdıysanız bana soracaklarınızı biliyor olmalısınız ... olay işi şansa bırakmak değil nerde ekim yaptırırsanız yapın saç çıkar ama  yönleri yamuk ama kötü ama doğal olmayan yada eh idare eder bi sonuç alırsınız. Önemli olan en doğal en doğru en sık ekimi yapan ve sonrasında kafanızın sağlıklı olması zarar görmemesi  vs bır cok ayrıntı tek tek sayamıycam bunları .. neyse son olarak bilmelisinizki saç ekiminde alınan sonuç  sanş değildir tamamen  bilinçli bir başarıdır doğru yere giderseniz sanşa ihtiyacınız olmaz Ben koray hoca ya Şansa ihtiyacım olmasın diye ekim yaptırdım.  Ben size koray hoca ya gidin yada baska bir x doktora gidin demem  öncelikle bunu belirteyim asmed hakkında soru sorarsanız yada operasyon ve süreç bunları anlatırım tabiki anlatmama da gerek yok  hepsı sayfamda yazılı görüşmek üzere.
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2017, 01:58:32 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1188 : 11 Eylül 2017, 11:02:43 »
Öncelikle saclar mukemmel maşallah gönül ister ki her ekimci bir koray erdogan olsun. Ama olmuyor iste dunyada boyle bir yer :)) hintell kardesim tecrübenden faydalanarak bisey sormak istiyorum. Proscar yada finansin kısırlık riski yok deniyor ama birde senden ogrenmek istiyorum hani koray hoca bu konuda seni bilgilendirmistir.
Tesekür ederim .. öyle bir risk olmadığını biliğim için hoca'ya sorma gereği duymadım..
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1189 : 11 Eylül 2017, 11:06:24 »
Hintel finans kullanamya devam ediyor musun? Kaç ay oldu kullanalı? Koray hoca ne kadar süre kullanmanı önerdi?
ekimden çok önce baslamıstım ben yani zaten kullandığım bişeydi hoca ile finas  hakkında konusmadım kullandığımı  dosyamda belirtmiştim. Halada kullanıyorum  sukadar kullan bukadar kullan diye bişey söylemedı hoca ben memnunum sorunda yaşamıyorum şuan için aklımda bırakmak yok.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1190 : 12 Eylül 2017, 14:06:02 »
10 ayın şerefine manzaralı yan profil fotosu:)
Global Moderator

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1191 : 12 Eylül 2017, 14:13:20 »
Koray Erdoğan daha iyisini yapana kadar en iyisi bu :)
🏇🏇

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1192 : 12 Eylül 2017, 14:13:42 »
Reis maşallahın var imrenerek ama kıskanmayarak takip ediyoruz inşallah bizimde sonuçlarımız iyi olur ;D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1193 : 12 Eylül 2017, 14:34:55 »
Koray Erdoğan daha iyisini yapana kadar en iyisi bu :)
artık sen geçiceksin bizi :) yaklaştı zamanın 1 ayın kaldı koray hoca ya gitmek için :)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1194 : 12 Eylül 2017, 14:35:52 »
Reis maşallahın var imrenerek ama kıskanmayarak takip ediyoruz inşallah bizimde sonuçlarımız iyi olur ;D
çok saol mert sizlerin saçı çok daha iyi olur umarım.
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1195 : 12 Eylül 2017, 15:14:06 »
Yapılan son araştırmalara göre elektronik sigara içerisindeki negatif iyonlar, vücuttaki 5a enzimlerine tutnarak mevcut testesteronların DHT ye dönüşümünü 5 kat daha arttırarak donör bölge dahil olmak üzere saç kayıplarına sebebiyet veriyormuş. Bu sebeple 4 ay gibi kısa sürede  saç ekimi ile elde edilen saçların tamamının kaybına neden oluyırmuş. :p

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1196 : 12 Eylül 2017, 15:34:01 »
Yapılan son araştırmalara göre elektronik sigara içerisindeki negatif iyonlar, vücuttaki 5a enzimlerine tutnarak mevcut testesteronların DHT ye dönüşümünü 5 kat daha arttırarak donör bölge dahil olmak üzere saç kayıplarına sebebiyet veriyormuş. Bu sebeple 4 ay gibi kısa sürede  saç ekimi ile elde edilen saçların tamamının kaybına neden oluyırmuş. :p
😄😄 Aynen bende duydum :p gene ektirriz koray hocaya ne olcak :) :s
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1197 : 12 Eylül 2017, 15:35:35 »
😄😄 gene ektirriz koray hocaya ne olcak :)

Sesli güldüm :)
Bir ekimcinin reklamı vardı :) çok amatör o geldi aklıma:) özelden atarım linki ...

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1198 : 12 Eylül 2017, 16:11:32 »

Yarın Koray Hoca'yla ekimimi planlama günümüz Hintell, selamlarınızı ileteceğim  :)
Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1199 : 12 Eylül 2017, 16:23:27 »

Yarın Koray Hoca'yla ekimimi planlama günümüz Hintell, selamlarınızı ileteceğim  :)
vallahi ilet ya herkese..  özledim koray hoca yı zaten yalandan bi kontrole gidicem :p :) hayırlı olsun alp
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2017, 16:43:34 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram