Gönderen Konu: Dr. Ali Emre Karadeniz - 2190 Greft FUT  (Okunma sayısı 14008 defa)

fahri05@hotmail.com

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Ali Emre Karadeniz - 2190 Greft FUT
« Yanıtla #15 : 22 Kasım 2016, 13:22:08 »
Neden mi fut çünkü güçlü kökler seçilip ediliyor ve daha kalın dolgun bir görüntü tavsiye ederim sıkıntı yaşamazsınız fut tekniği gerçekten verimli sonuç ortada Dr ali emre benim babamın oğlu değil beyler sadece minnet duyuyorum kendisine okadar

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 22 Kasım 2016, 14:06:13 »
Fut mu kaldı arkadaş ..

Kenan Pusat

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 23 Kasım 2016, 00:08:28 »
Millet aya cikiyo 2016 da futmu olur ?

bonedriven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 23 Kasım 2016, 01:22:50 »
Ben yaklaşık 2.5 sene önce Ekim yaptırmaya karar verdim , Tabii iyi araştırmak işi ustasina bırakmak lazımdı , tavsiyeler üzerine Dr. Ali Emre Karadeniz ismini araştırdım ve gerçekten istediğimi verebilecek bir ustaydi, sonuçta çıkan eserlerinden bir tanesi benim arkadaşımdı.. ve 2014 haziran ayında Dr. Ali emre Karadeniz den randevu aldık ve operasyon gerçekleşti .. inanmayacaksıniz belki ama çok değil 4 ay sonra şuanki eşimle tanıştım, Onu kandırmak zor olmadı sacliydim çünkü :) Gerçekten içtenlikle işi uzmanina bırakın, para mı hiiic önemi yok verilen karşısında emin olun :)

bu doktoru bende arastirianlar arasindaydim.yurtdisi forumlardaki kendi yayinladigi sonuclara bakmistim ve yine kendi yayinladigi youtube videolarini izlemisitim.

bu arkadasin meslegi polislik mesela."esi ekim öncesi halini gördügünde oturtudugu sandelyeden düsüyormus,dr karaniz insanlarin hayatinda böyle dramatik degisikler yapabildigi icin mutluymus" falan filan gibi seyleri ben daha önce baska bir yabanci forumda okumustum.

http://www.hairlossexperiences.com/forum68/7764.html

youtube videolarinda da haksiz bir sekilde manuel alimi marketing olarak elestirir durur ama kendisi su an burada gayet basarisiz bir sekilde bir pazarlama isine girismis.

"inanmayacaksıniz belki ama çok değil 4 ay sonra şuanki eşimle tanıştım, Onu kandırmak zor olmadı sacliydim çünkü :)"  bir yastiga bir ömür icin  bas koymak ne zamandir  saca basa bakiyor. emrecik ya sen bu metni yazan beyinsizi isten cikar, ya da belki sen yazmissindir , bir dahaki sefere isi profesyonellere birak.
yani ülkenin genelinini sahip oldugu insan profilene  bakip da, ayni profilde insanlarin bu sitenin cogunlugunda da oldugunu zannetme.sonra cok sasarsin.

bir de son olarak yil 2016 olmus fut mu kalmis diyenlere sunu söyliyim."hakkaten bu sac ekimi konusunda gercekten bir fikir sahibi degilsiniz,ama bu ici bos fikirlerinizi buraya yazmaktan geri kalmiyorsunuz"  staticx "ama ben mühüm diye olaya" girme valla hayata küstürürüm seni.

ps:bu elemanin 2.ekimi bu.ilki basarisiz olmus.resimleri inceleyin kimsenin saci öyle dökülmez.bence fut yapmalarinin sebebi bu .

bonedriven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 23 Kasım 2016, 01:24:24 »
Millet aya cikiyo 2016 da futmu olur ?

sende cik ve gelme oradan sakin.

Dr. A. Emre Karadeniz

• Yeni üye
  • *
  • Saç Ekimi Doğruları ve Yanlışları
« Yanıtla #20 : 25 Kasım 2016, 15:39:01 »
Öncelikle, paylaşımda bulunan hastamıza teşekkür ederim.

Yapılan yorumlarda bilgi eksikliğinden kaynaklanan ağır hatalar ve pek iyi niyetli olmadığını düşündüğüm yorumlar var.
Bunlardan önemli olduğunu düşündüklerime yanıt vereceğim.

Reklam, para karşılığı yapılan tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine denir. Fahri Bey'e paylaşımda bulunması için tarafımızca herhangi bir ödeme ya da indirim yapılmamıştır. Bugüne kadar 1500 saç ekimi operasyonu yaptım. Bunlardan yalnızca bir tanesi şimdiye kadar paylaşımda bulunduğuna göre, esas her hafta adına paylaşımda bulunulan kliniklerin reklam yaptığından şüphelenmek gerekir.

Burası, hastaların saç ekimi sonuçlarını paylaşması için açılmış bir forum. Hastaların sonuçlarını paylaşmasından doğal birşey olamaz. Saç cerrahisi yapan hekimlerin klinik sonuçlarının görülmesi için hastaların sonuçlarını başkalarıyla paylaşmasından başka çare olmadığına göre, hastamızın sonucunu paylaşmasında yarardan başka birşey yoktur.

Toplum genelinde finasterid ile ilgili çok yanlış bir algı olduğunu görüyorum.
Saç ekimi operasyonunun sonucu fin kullanımına bağlı değildir. İlaç, saç dökülmesini yavaşlatmak, minyatürize olmuş saçları güçlendirmek için kullanılır. Fin kullanmayanlarda saç yetişmesi kullananlarla aynıdır, ancak, saç dökülmesi azaldığı ve olan saç kalitesi arttığı için sonuç daha iyi görünür.

Saç ekimi ile ilaç kullanımını birbirine alternatif sanan, ilaç kullanmak istemediği için saç ektirmek isteyen bir gurup var. Oysa, saç ekimi saç dökülmesini engellemez, sadece eksik yerlere yeni saç getirir. İlaç ise saç dökülmesini önler. Her ikisinin kullanım amacı farklıdır. Fin öneren doktorlara saldırmak gibi bir moda var. İlaç öneren doktor, bunu hastasının uzun vadeli iyiliği için yapmaktadır. Önermeyenler ise hastasının kısa vadede parasını almak dışında birşey düşünmemektedir.

FUT, FUSS veya şerit cerrahisi, saç restorasyon cerrahisinin etkinliği kanıtlanmış, altın standart yöntemidir. Bu, uluslararası saç restorasyon cerrahisi derneği (ishrs) tarafından ve tüm bilimsel çevrelerce kabul edilmiş tartışmasız bir gerçektir. FUE ise buna alternatif, çok usta eller tarafından yapıldığında FUT'a denk sonuçlar verebilen alternatif bir yöntemdir. Literatüre göre FUE greftlerinin yetişme oranları halen FUT greftleri kadar iyi değildir. Usta ellerde FUT'un neden olduğu yara izi de FUE'den daha kötü değildir. FUT'un çok önemli bir avantajı da, geride çok daha fazla kullanılabilir donör saç bırakmasıdır. Örneğin, 5000 greftlik bir FUE operasyonunda, donör alan hemen hemen kullanılamaz hale gelirken, FUT yapıldığında bir o kadar daha greft alma imkanının olmasının yanında, daha sonra tekrar FUE ile greft alma imkanı korunmaktadır. Daha önce büyük bir FUE operasyonu olmuş kişilerde genellikle FUT yapmak dışında etkili bir seçenek yoktur.

Op. Dr. A. Emre Karadeniz

Plastik Cerrahi Uzmanı
ABHRS, ISHRS

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 25 Kasım 2016, 18:13:55 »
sayın hocam bilgiler için çok teşekkür ederiz. finas ile ilgili söyledikleriniz için bir sorum olacak ; finas öneren doktorlar, finas + saç ekimi yaptıklarında sonuç o doktorun yaptığı ''saç ekim sonucu '' mu oluyor yoksa ''finas + saç ekim sonucu '' mu oluyor? bence yüzde yüz 2. seçenek. zaten sizde demişsiniz minyatür saçlar kalınlaşır saç kalitesi artar. eminim ki o minyatürler yüzlerce binlerce saç demek (kullanınca gördüm)... hocam genel olarak sonuç foto.larında sadece doktor başarısıymış gibi bir izlenim yaratılıyor ve sizde bilirsiniz ki buda insanlarda sadece saç ekimi sonucu bu durum gerçekleşmiş hissini uyandırıyor... lütfen bu konularda net ortamında sizler öncü olun ve insanları tam olarak bilgilendirin ki sonuç hayal kırıklığı olmasın... ilaç kullanımınında en az saç ekim kadar katkısı olduğunu lütfen insanlara söyleyin. sonra finas kullandırıp birde saç eken doktor ''en iyi '' doktor oluyor...
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2016, 18:15:47 Gönderen: saçkolik »

Dr. A. Emre Karadeniz

• Yeni üye
  • *
  • Saç Ekimi Doğruları ve Yanlışları
« Yanıtla #22 : 26 Kasım 2016, 00:11:08 »
Sorunuz için teşekkür ederim. Ancak, bu da toplumdaki hatalı yaklaşımlardan biri.

İlacın ya da doktorun sonucu diye bir ayırım yok; saç dökülmesi tedavisi ilaç ve doktor arasında geçen bir yarış değil.
Burada doktorun rüştünü ispat etmesi gibi bir konu yok. İlaç kullanmadan iyi sonuç almaya çalışmak bir marifet değil. Aksine saç ekimi yapmadan sadece ilaçla sonuç almak daha büyük bir marifet.

Amacımız saç dökülmesi olan bir insanın sorununa mümkün olduğu kadar uzun vadeli ve kalıcı bir çözüm bulmak.
Ameliyat etmeden sadece ilaçla çözüm bulunabiliyorsa bu zaten daha iyi; bu durumda zaten saç ekmek gereksiz.

Erkek tipi saç dökülmesiyle mücadelede ilaç esas tedavi yöntemi. Daha önce belirttiğim gibi, saç ekimi saç dökülmesine hiçbir fayda sağlamaz.
Bu nedenle, aslında erkek tipi saç dökülmesi olan herkes için ilaç olmazsa olmaz tedavi yöntemi. Saç ekimi olmazsa olur! Bizim saç ekimi yapmaktan para kazanıyor olmamız da bu durumu değiştirmez.

İlaçla elde edilen fayda geride hala belirgin seyreklik bırakmışsa saç ekilmeli. İlaç kullanmayan kişilerde saç ekimi zaten baştan sakat bir iş, zira kısa süre sonrasında yapılan iş yine berbat olacaktır.

50-60 yaşında bir erkek ilaç kullanmadan saç ektirse belki durumu idare edebilir, ancak 20-30 yaşlarında erkek tipi saç dökülmesinde ilaç birincil tedavi, saç ekimi ise düşünülerek planlanması gereken bir tedavi. İlaç kullanmadığınız her gün geri dönüşümsüz olarak saç kaybediyorsunuz, ancak saç ektirmediğiniz her gün birşey kaybetmiyorsunuz. Bir sonraki gün veya bir sonraki yıl yine ektirebilirsiniz.

Sonuç olarak, genç erkekteki saç dökülmesinde birincil tedavi ilaç olduğuna göre, ilaç kullanılmamış kişilerde elde edilmiş iyi saç ekimi sonuçlarının peşine düşmek de pratikte çok anlamlı değil.

Bu arada, saç ekimi sonuçlarını değerlendirirken tabiki hastanın ilaç kullanıp kullanmadığına bakılır ve ilacın katkısı hesaba katılır. Ama tekrar söylüyorum, iyi bir sonucun değeri ilaç kullanıldığı için azalmaz; bilakis tedavinin iyi planlandığını, hastanın iyi bilgilendirildiğini ve kendisinin de buna riayet ettiğini gösterir.
Op. Dr. A. Emre Karadeniz

Plastik Cerrahi Uzmanı
ABHRS, ISHRS

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 26 Kasım 2016, 01:39:13 »
emre bey peki size bır soru sormak ıstıyorum dudasterin hakkında ne düşünüyorsunuz ? bazı durumlarda fınasterıd ıse yaramıyor . dudasterin içinde çok tehlıkelı oldugu soylenıyor bu konuda düşüncenız nedır ?
Global Moderator

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 26 Kasım 2016, 02:41:11 »
Sorunuz için teşekkür ederim. Ancak, bu da toplumdaki hatalı yaklaşımlardan biri.

İlacın ya da doktorun sonucu diye bir ayırım yok; saç dökülmesi tedavisi ilaç ve doktor arasında geçen bir yarış değil.
Burada doktorun rüştünü ispat etmesi gibi bir konu yok. İlaç kullanmadan iyi sonuç almaya çalışmak bir marifet değil. Aksine saç ekimi yapmadan sadece ilaçla sonuç almak daha büyük bir marifet.

Amacımız saç dökülmesi olan bir insanın sorununa mümkün olduğu kadar uzun vadeli ve kalıcı bir çözüm bulmak.
Ameliyat etmeden sadece ilaçla çözüm bulunabiliyorsa bu zaten daha iyi; bu durumda zaten saç ekmek gereksiz.

Erkek tipi saç dökülmesiyle mücadelede ilaç esas tedavi yöntemi. Daha önce belirttiğim gibi, saç ekimi saç dökülmesine hiçbir fayda sağlamaz.
Bu nedenle, aslında erkek tipi saç dökülmesi olan herkes için ilaç olmazsa olmaz tedavi yöntemi. Saç ekimi olmazsa olur! Bizim saç ekimi yapmaktan para kazanıyor olmamız da bu durumu değiştirmez.

İlaçla elde edilen fayda geride hala belirgin seyreklik bırakmışsa saç ekilmeli. İlaç kullanmayan kişilerde saç ekimi zaten baştan sakat bir iş, zira kısa süre sonrasında yapılan iş yine berbat olacaktır.

50-60 yaşında bir erkek ilaç kullanmadan saç ektirse belki durumu idare edebilir, ancak 20-30 yaşlarında erkek tipi saç dökülmesinde ilaç birincil tedavi, saç ekimi ise düşünülerek planlanması gereken bir tedavi. İlaç kullanmadığınız her gün geri dönüşümsüz olarak saç kaybediyorsunuz, ancak saç ektirmediğiniz her gün birşey kaybetmiyorsunuz. Bir sonraki gün veya bir sonraki yıl yine ektirebilirsiniz.

Sonuç olarak, genç erkekteki saç dökülmesinde birincil tedavi ilaç olduğuna göre, ilaç kullanılmamış kişilerde elde edilmiş iyi saç ekimi sonuçlarının peşine düşmek de pratikte çok anlamlı değil.

Bu arada, saç ekimi sonuçlarını değerlendirirken tabiki hastanın ilaç kullanıp kullanmadığına bakılır ve ilacın katkısı hesaba katılır. Ama tekrar söylüyorum, iyi bir sonucun değeri ilaç kullanıldığı için azalmaz; bilakis tedavinin iyi planlandığını, hastanın iyi bilgilendirildiğini ve kendisinin de buna riayet ettiğini gösterir.
hocam cevabınız için teşekkür ederim ama ilaçsız saç ekimi yapan yüzlerce doktor var ve 20 - 30 - 40 yaş demeden Allah ne verdiyse ekiyolar. bende tedaviden yanayım ama saç ekimi yapılacaksa, bunun adı (ilaç kullananlar için) ilaçlı saç ekimi, (kullanmayanlar için ise  sebebi açıklanarak) ilaçsız saç ekimi olmalı. çevremizde ve forumlarda yüzlerce insan sadece  2- 3 sene derdine çare olacak bi ekim işine, sanki hayatlarının her evresinde güzel olacakmış gibi bel bağlıyorlar. neden mi malesef işgüzar, paragöz , ekeyim paramı alayım da ne olursa olsun diyen tipler halka doğruları tam anlatmıyorlar. neymiş geç kalmadan gelin , hayatınız değişsin ,yok şöyle yok böyle ... umut tacirliği yaparak aslında insanların hayallerini yıkıyorlar. öte yandan finas,dutas kullanıp saç ektirmekte ne kadar doğru o da tartışılır. yan etkiler,riskler, cinsel yaşantısı mahvolan kişiler ... saçı ne yapsın ? finas ,dutas kullanılmasını asla önermiyorum ki eminim sizde hastalarınıza söylüyorsunuzdur başlarına gelebilecek olanları. (ben bu ilaç yüzünden kendime güvenip te evlenemiyorum, o derece benim cinselliğimi mahvetti. artık kullanmamama rağmen yan etkiler sürüyor . Bu zehirler yüzünden çok mağdur insan var hocam , ilacın yan etkileri, kullanan kişinin yeni doğan erkek çocuğunun cinsel uzuvlarına zarar verecek derece de üzücü hallere sebep olabiliyor !! (bizzat mutabından duydum)yalan yok ...  konuyu biraz dağıttım ama bunları söylemek Allah için boynumun borcu, başkaları da yanmasın diye.... İnşallah vücudumuzun dengesini bozmadan, gönül rahatlığıyla saç ekimi yaptırabileceğimiz ekim teknikleri çıkarda , saçı sorun eden herkes kurtulur. ... çalışmalarınızda başarılar. dilerim .iyi günler....
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2016, 03:11:30 Gönderen: saçkolik »

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 26 Kasım 2016, 11:32:45 »
Ali emre hocam bilgiler icin tesekur ediyorum.aydinlatici oldu. Acik konusmak gerekirse samimi geldiniz bana. Anladigim kadariyla tarziniz sadece fut uzerine. Ben henuz ekim yapmadim ancak fut dusunmuyorum. Sizin fue operasyonlariniz da mevcut mu yoksa fue ile ilgilenmiyo musunuz hic.tesekurler

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 09 Kasım 2018, 12:09:14 »
Ali Emre Karadeniz FUTcu..... 2-3 cevap yazmis... daha aktif olmasini ümit ederim...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 09 Kasım 2018, 12:14:27 »
Fut ekimi nW7 ler ve yetersiz donöre sahip insanlar için iyi bir teknik ama Ali Emre Karadenizin pek ekimini malesef takip edemedik
Global Moderator

umut sipahi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 20 Kasım 2019, 22:15:28 »
Reklam mı değilmi bilemem ama bu doktor 5000 üzeri şaç ekimi merkezi olan Türkiyede bu işe bilimsel açıdan kafa yormuş %0.5 in içindedir. 

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 21 Kasım 2019, 06:20:54 »
Konuda süreç yok 2016 yılında paylaşıldı.
Süreç olsa çok daha güzel olurdu ki zaten süreçsiz paylaşımlara izin vermiyor ve güvenmiyoruz ayrı konu.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram