Gönderen Konu: Institute of Hair (3847 Greft) 9-10 Kasım  (Okunma sayısı 46786 defa)

can29

• Ziyaretçi
Ynt: Institute of Hair (3847 Greft) 9-10 Kasım
« Yanıtla #15 : 13 Kasım 2016, 14:52:09 »
bu arada ekım ıcın yorumumu yapayım : 1800 :1900 gırmısler  güzel sayılar 1 gün için zorlamadan cok rahat bır calısma sık bır ekım oldugu aşikar açık alanda hiç sac olmaması  ekım basarılı olsada belkı 2 ci bir sıklastırma ıhtıyacı doguracak gıbı ekımın bıttıgı yerdekı sacların hafıf soktan etkılenebılır oyuzden onları bıraz guclendırmenı tavsıye ederım  manuel bır alım var ınce punc  bunun 2 avantajı var

1) kokler daha ınce alındıgı ıcın daha yuksek sayı gırılme ımkanı dogurur cm2 ye

2) daha dogal ve kendı saç kalınlıgında cıkar kanallarda alınan greftlere gore ınce gırıldıgı ıcın

dez avantajı ıse ınce punc ınce kanal takvıye gerektirir bır cok dr nın fınas tavsiyesi bu yüzden
ekım merkezı ıle kullanıcam yada kullanmıcam en başta soylenmelı cunkı kullanmassanız daha kalın punc kullanırlar ama kullanıcam dersenız ekım sonucunuza kadar bırakmamanız gerekır nıhai sonuca kadar

Ekimin bittiği yer derken ön çizgiyi mi kastettin yoksa arkaları mı? Çünkü umarım ön çizgi şoktan etkilenmez  gerçekten  sık ve güzel durması için extra uğraş sarf edildi şuanki görüntüsüde beni oldukça mutlu ediyor :)

finas a ekimden 3 hafta önce kendi isteğim doğrultusunda başlamıştım, şuana kadarda herhangi bir yan etki görmedim, belki birşey söylemek için henüz erkendir ama böyle giderse ekim sonucu ortaya çıkana kadar kullanmayı planlıyorum.

arkadakı var olan saclarından bahsettım ekımle arkalardakı kendı sacının bırlestıgı yer :) fınas kullanıosan sorun yok bıde 5mm solgar bıotın al tamamdır ..

Fshnky

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 16 Kasım 2016, 01:50:40 »
Ekim sonrası 6. Gün fotoğraflarıdır yani dün çektim. 11 gün yıkama için gittiğimde profesyonel makine ile klinikte çekilen fotoğrafları tekrar paylaşım yapmayı düşünüyorum

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 16 Kasım 2016, 09:57:04 »
başarılı bir ekim. Koray Erdoğan'ın eski ekibiymiş zaten buradakiler.. kendini belli ediyor fakat o kadar parayı gözden çıkarmışken 1.5 yerine 2.5 EUR verir Koray Erdoğan'a ektiririm şahsen. ama yinede doğru bir seçim..

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 17 Kasım 2016, 13:28:38 »
dönor pek çabuk toparlamış. umarım güzel bir sonuç alırsın.sac çizgisini güzel planlamislar. ekim gayet sık ve özenli görünüyor.

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 21 Kasım 2016, 04:25:47 »
sadece sitedeki ekimleri referans alarak mı burada ektirmeye karar verdiniz? yoksa after fotoları gördünüz mü hocam.

Açıkcası sitedeki ekimler bu ekim merkezini öğrenmemi sağladılar. Ekim sonrası fotoğraflada temiz alım ve sık ekim olduğu aşikardı fakat öyle ekimden 6 ay veya 1 yıl sonrası gibi bir after fotoğraf görmedim var mı onuda bilmiyorum belki istesem gösterirlerdi. Ama ben Elif hanımın daha önceki ekimlerini muhtemelen başka bir doktorun adı altında görmüşümdür düşüncesiyle fazla kurcalamadım, çünkü o ekimleri yapanda sonuçta bu ekip veya bu ekip seviyesinde başka bir ekiptir dedim
anladım hocam .isteseydiniz muhtemelen ellerinde bir kaç resim vardı gösterebilirlerdi.bana telefonda böyle belirtmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.ekimin kalitesine bakınca sonucunu az çok kestirebiliyorsun bu iş hakkında az çok bilgin varsa.seninkide iyi bir ekim olucak gördüğüm kadarıyla.hayırlısıyla beklemek kalıyor artık

Fshnky

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 23 Kasım 2016, 15:57:38 »
11. Gün klinikte çekilen fotoğraflar. Ekilen saçlar yavaş yavaş dökülmeye başladı Elif Hanım dökülmenin normal asıl dökülmemesinin anormal olduğunu söyledi. Bakalım ne kadar devam edecek merak içindeyim :)

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 24 Kasım 2016, 14:27:33 »
Arkadasım sende aynı merkezde operasyon yaptırmıssın ve surec benzer devam edıyor hersey yolunda gozukuyor bıde dokulme olmasa super olucak ama ıste bır surec bu, benım saclar dokuldu :/ sabredıcez. donorunde  hemen toparlamıs anlasılmıycak durumda artık sac ekımın bu en guzelı. sac cızgını de cok begendım bu arada çok ıyı olmus. umarım ıstedıgımız sonuclarara ulasırız :)

Fshnky

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 25 Kasım 2016, 12:56:02 »
Arkadasım sende aynı merkezde operasyon yaptırmıssın ve surec benzer devam edıyor hersey yolunda gozukuyor bıde dokulme olmasa super olucak ama ıste bır surec bu, benım saclar dokuldu :/ sabredıcez. donorunde  hemen toparlamıs anlasılmıycak durumda artık sac ekımın bu en guzelı. sac cızgını de cok begendım bu arada çok ıyı olmus. umarım ıstedıgımız sonuclarara ulasırız :)

Evet sizin benden önce yaptırmış olmanız benim için avantaj süreci önceden takip ediyor gibiyim :)
Teşekkürler umarım umduğumuzu buluruz :)

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 26 Kasım 2016, 21:57:44 »
temiz özenli ve sık bir ekim olmuş özellikle ön çizgi pek profesyonelce umarım sonuçta en az şimdi ki gibi başarılı olur.

Gard

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 09 Aralık 2016, 20:44:38 »
Saç çizgin çok özenli olmuş ekimini hakikaten çok beğendim arkadaşım
Hayırlı olsun inşallah

enke

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 09 Aralık 2016, 21:33:24 »
ekimi insanlar yapınca ne kadar da güzel ve doğal duruyor değilmi :) fiyat bilgisi verdin mi ben okudum ama görmedim toplam ne kadar bir ücret verdin , geçmiş olsun çok hoş duruyor
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2016, 21:36:19 Gönderen: enke »

Fshnky

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 10 Aralık 2016, 17:38:34 »
Merhaba arkadaşlar, hayırlı olsun diyenler olmuş, geçmiş olsun diyenler olmuş, çok sık giremiyorum foruma o yüzdem  herkese toplu bir sağolun demiş olayım,

Çağla hanım ile görüşmemizde Fiyat aramızda kalsın diye konuştuğumuz için ne kadar ödediğimi paylaşmak istemiyorum bu şekilde konuşmuş olmasak daha konuyu açarken fiyatı belirtirdim öyle konuşulduktan sonra etik olmaz diye düşünüyorum. Ama greft başı 1.5 eoru ücret istiyorlar fakat ciddi bir indirimleri oluyor. Kendileriyle görüşerek fiyat alabilirsiniz çağla hanıma mail atıp fiyat isterseniz kısa sürede dönüş yapıyor kendisi yani bana öyle yapmıştı.

Yakın zamanda fotoğrafta eklemeyi düşünüyorum şuan ekilen saçların yüzde 80 i döküldü diyebilirim bugün 1. Ay bitti.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 11 Aralık 2016, 01:08:05 »
Reklam algısı oluştursa da ( kesin reklam demiyorum ) bu merkezin ekimleri dikkatimi çekiyor. 
🏇🏇

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 25 Aralık 2016, 19:35:10 »
Dostum musait olduğunda güncel foto yükler misin lütfen
🏇🏇

Fshnky

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları