Gönderen Konu: DR Özgür Nalbant saç ekimi  (Okunma sayısı 8380 defa)

ozgur45

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
DR Özgür Nalbant saç ekimi
« : 06 Kasım 2016, 17:42:55 »
arkadaşlar nasip olursa aralık ayında ekim işlemini Denizli de Dr. Özgür Nalbant a yaptıracağım sizce iyi bir sonuç alabilirmiyim bu saça görüşlerinizi almak isterim

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DR Özgür Nalbant saç ekimi
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2016, 23:24:01 »
Abi yaş kaç?

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Kasım 2016, 23:30:26 »
Önler güzel olur , verteksi bilemem

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Kasım 2016, 23:34:39 »
Güzel olur, minoxidil ve finasda kullanırsan kataloglık bir sonuc ortaya cıkar.... Ama kesinlikle finasteride den uzak dur. Finas kullanırsan ekimin verimliliğinide ölçmen mümkün olmaz, çünkü kafanda finas ile tekrar kıl olacak binlerce tüy var.

ozgur45

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2016, 00:32:47 »
36 yaşındayım, 30 yaşında başladı dökülme son üç yılda zirve yaptı yaş itibariyle tepe bölgesi açıklığı kabul edilebilir ancak ön bölge ve orta kısımlar biraz kapansa razı olacak durumdayım. doktorum özgür nalbant gerçekçi bir insan iyi sonuç alabileceğimizi düşünüyor bakalım aralık ortasında yapacağız işlemi

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2016, 09:11:06 »
Güzel olur, minoxidil ve finasda kullanırsan kataloglık bir sonuc ortaya cıkar.... Ama kesinlikle finasteride den uzak dur. Finas kullanırsan ekimin verimliliğinide ölçmen mümkün olmaz, çünkü kafanda finas ile tekrar kıl olacak binlerce tüy var.
finas kullanmalı mı kullanmamali mı şimdi ben anlamadım enteresan bir mantık kurmuşsun

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Kasım 2016, 11:55:01 »
Rica etsem dokulmenin baslamadigi doneme yani 28-29 yaslarda cekilmis fotonuz varsa koyabilir misiniz cok merak ettim dokulmeniz nasil seyretmis

ozgur45

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Kasım 2016, 12:14:26 »
foto 1 : 28 yaş
foto 2 : 29 yaş
foto 3 : 30 yaş

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 07 Kasım 2016, 12:42:06 »
Kardes  Finas ben  kullaniyorum. Kullanirsan  saclarin  gurlesecek hacim kazanacak.  Yan  etkileri  var  dikkat  et  Dokdurun  tavsiyelerine uy. Kullan  yan  etkisini  gorursen   burak.

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Kasım 2016, 12:59:51 »
Cok agresif bir dokulme olmus hocam.tek secenek ekim yaptirmak.bence on taraflar cok iyi olcak ekimden sonra takviye ilac olarak biotin oneririm hem kalitede artis saglar hem sok dokulmeyi azaltir finasta kullanilabilirde iste su yan etki olayi yuzunden tereddut yaratiyor.ozgur nalbantin ekim teknigi nedir manuel mi aliyo greftleri mikromotorlami ekimi igneylemi slitlemi yapiyor arastrdin mi

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 07 Kasım 2016, 13:03:51 »
Gunde kac greft ekio kendimi ekiyo ekibimi ekiyor bunlar cok onemli seyler son pismamlik fayda etmez

ozgur45

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Kasım 2016, 13:45:37 »
sitedeki arkadaşlardan kara_elmas ve Sky_Land da yakın zamanda dr özgür nalbant a yaptırmış, 1-2 arkadaş daha var siteden, denizlide mayıs ayında yaptığı ekimi gördüm çok doğal ve gelişim çok iyi. her aradığımda doktor telefonu kendi açtı bütün işlemi baştan sona kendisi yapıyor sonrasında yıkama işlemini ve kontrollerinide ve fiyatta uygun geldi bana greft başı 1,5 tl ve 3000 greft sonrası fiyat değişmiyor maksimum 4500 tl, günde en fazla 3000-3500 greft ekiyor doktor çok gerçekçi geldi bana hayal satmıyor ben 3 yıl önce dökülme hızlanınca araştırmaya başladım çünkü gidişat belliydi, ilaç konusunu hiç bilmiyorum siteden bazı notlar aldım ekim sonrası için doktorla istişare ederek uygun gördüğünü kullanırım artık
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2016, 14:10:18 Gönderen: ozgur45 »

Manga41

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 07 Kasım 2016, 23:52:36 »
Ozgur hoca cok dogru tercih bende ozgur hocaya yaptirdim suan 60.gundeyim...kanal acimini sac alimini kendi yapiyor ..

ozgur45

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 08 Kasım 2016, 00:09:13 »
hayırlı olsun kardeşim inşallah beklentilerini karşılar sende süreç nasıl ilerliyor güncel fotoğrafın varmı fikir edinme amaçlı görebilirmiyiz

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 08 Kasım 2016, 10:24:21 »
verteks işin içine girdiği zaman sevmiyorum bu ekim işini arkadaş..

Facebook Twitter Instagram