Gönderen Konu: Saç Ekimi Merkezleri  (Okunma sayısı 1379 defa)

Muribab

• Hero Member
Saç Ekimi Merkezleri
« : 16 Aralık 2019, 20:14:17 »
kendi deneyimlerimi foruma Aktarmak istedim

şu an araştırma ve görüşme evresindeyim kafamda bir kaç merkez var ama bütçemi zorlayıp iyi bir ekim yaptırmak istiyorum tabi %100 garantisi yok  en azından ben elimden geleni yapma
taraftarıyım kendim için

forum saç ekimi sektöründe çok güçlü bunu görüştüğüm merkezlerde hissettim buraya üye ya da buradan araştırma yaparak geldiğinizi anladıklarında ayrıcalıklı oluyorsunuz en azından benim öyle bir izlenimim oldu ve ekim konusu çok önemli sonuç olarak merkezler her gün en az 10 insanla görüşüyor 1 yada 5 ekim yapıyor  konunuz burda olunca daha özenli olacaklarını düşünüyorum ve bizleri takip edip unutmayacaklar. Sonuçta forum saç ekiminin twitter gibi çok yoğun ve düzenli ciddiyet söz konusu ve çok enteresan herkes bir birine karşı inanılmaz saygılı ülkenin geneli böyle olsa keşke.

o yüzden görüşme yapan arkadaşlarıma tavsiyem bu ayrıcalığı kullanın saygılar.

herkese bol saçlı günler dilerim

sayın Hintell den izin almadan izlenimlerimi paylaşmak istedim konu foruma aykırı ise silebilirsiniz.

Erolkara

• Sr. Member
Ynt: Saç Ekimi Merkezleri
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2019, 03:31:05 »
burda seviyeli kişiler daha çok araştırma yapıyorlar instagram tayfası gibi değil onlar zaten herşeye atlayan tipler  :) ekim merkezlerinin onları çok ciddiye alıp uğraş verdiklerini de sanmıyorum.
bir tanıdığım bir yıl boyunca instagramı takip ederek isim vermiyim çok  bilinen bir yere ekim yaptırdı ,çocuğun dünyadan haberi yok e sonuçta saçları çok az çıktı şahsen çocuğun durumuna üzülmüyorum bile daha reklamla gerçeği birbirinden ayırt edemeyen hazırcının biri :)

Facebook Twitter Instagram