Gönderen Konu: Sibel Ulusan 13.12.2019 4400 greft 3700 kanal Yaş 33  (Okunma sayısı 90338 defa)

unverm

• Hero Member
Ynt: Sibel Ulusan 13.12.2019 4400 greft 3700 kanal Yaş 33
« Yanıtla #105 : 30 Aralık 2019, 10:26:30 »
Kabuk dökümü sonrası görüntü güzel duruyor. Ekim yaptırırken görüntü olarak şuan en güzel zamanları artık maalesef şok dökülme başlayacak. Artık kısa dönem askerlik başladı sizin için :). 150 gün sonra ön hat kendini belli etmeye başlar. Hangi takviyeleri kullanıyordunuz?
Evet böyle iyiydi ama bakalim nasıl olacak görüntü.
Şu anda Proscar 1/4, solgar biotin 5000 mcg, Perfectil gunde 1 tablet, solgar Arjinin 1000 mg(15 Gün ara vermiştim simdi tekrar basladim). Ekimden önce de 4 ay civarı kullandım bunları.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #106 : 30 Aralık 2019, 10:35:14 »
Biotin ve Perfectil Vitamini aynı anda kullanmak gereksiz olur bence aynı etkileri olan vitaminler. Eğer fikrimi soracak olursanız bu vitaminleri aynı anda almak yerine bir vitamini kullanırken bittiğinde diğerini kullanırsanız daha iyi olacağını düşünüyorum. Bunun dışında oldukça güzel takviyeler kullanıyorsunuz. Ekim merkezi size bir şampuan önerdi mi? Ya da kan değerlerinize baktılarsa herhangi bir vitamin desteği almanızı söylediler mi?
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #107 : 30 Aralık 2019, 11:08:23 »
Biotin ve Perfectil Vitamini aynı anda kullanmak gereksiz olur bence aynı etkileri olan vitaminler. Eğer fikrimi soracak olursanız bu vitaminleri aynı anda almak yerine bir vitamini kullanırken bittiğinde diğerini kullanırsanız daha iyi olacağını düşünüyorum. Bunun dışında oldukça güzel takviyeler kullanıyorsunuz. Ekim merkezi size bir şampuan önerdi mi? Ya da kan değerlerinize baktılarsa herhangi bir vitamin desteği almanızı söylediler mi?
Perfectil de biotin 45 mcg olduğundan ekim merkezide 5000 mcg önerdiği için kullanıyorum ayrı olarak. Perfectildeki vitamin ve mineralleri inceledim zaten vücudun ihtiyacı olan şeyler faydası olur diye düşündüm. Kan degerlerine baktilar ama vitamin eksikliği ile ilgili bişey söylenmedi. Ben forumdan araştırdığım bilgiler ile kullaniyorum. Ekim merkezi Proscar ve 5000 biotin önerdi.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #108 : 30 Aralık 2019, 11:36:57 »
Perfectil Vitamin de aynı işlevi görüyor biotin ile aslında Proscar ve Biotin 5 mg yeterli saçlar için. Tabi siz kendiniz araştırmışsınız faydalı olacağını düşünüyorsanız devam edin. Saçlar için balık yağı, d3 ve b12 vitaminleri de fayda sağlıyor. Aslında ekim merkezinize danışabilirsiniz kan değerlerinize bakmışlarsa ve vitamin eksikliği varsa şu aşamada ekiminize ufak da olsa faydası olabilir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #109 : 30 Aralık 2019, 11:39:13 »
Perfectil Vitamin de aynı işlevi görüyor biotin ile aslında Proscar ve Biotin 5 mg yeterli saçlar için. Tabi siz kendiniz araştırmışsınız faydalı olacağını düşünüyorsanız devam edin. Saçlar için balık yağı, d3 ve b12 vitaminleri de fayda sağlıyor. Aslında ekim merkezinize danışabilirsiniz kan değerlerinize bakmışlarsa ve vitamin eksikliği varsa şu aşamada ekiminize ufak da olsa faydası olabilir.
D ve b12 vitamini perfectil de var ayrıca balık yağını bi araştırayım o zaman. Bu arada d3 ve d vitamini aynı şeymi yoksa farklı mi?

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #110 : 30 Aralık 2019, 11:53:07 »
Burada Perfectil in içindekiler var. İşaretlediğim kısımda D vitamini dediği D3 vitamini mi? Miktarı yeterli mi?

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #111 : 30 Aralık 2019, 12:01:50 »
Aynı değil eksikliğin seviyesine göre değişiyor d vitamini takviyesi. Tabi sizin öncelikle vücudunuz bu vitaminin eksikliği var mı öğrenmeniz gerekiyor. Perfectil içeriğini biliyorum ancak çok az dozda vitamin takviyeleri var. Ben bu vitaminlerin vücutta eksikliğinin tespit edilip ayrı ayrı alınmasını ve ne kadar sıklıkta ihtiyacınız olduğu zamanı tespit edip bu şekilde kullanılmasını daha doğru buluyorum. Pertectil Vitamin benimde listemde olan bir takviye ancak benim kullandığım b12, d3 ve biotin takviyesi 5000 mgc bunları tek başına Pertectil karşılayamaz. Zaten aslında hedef kitlesi bayanlar olduğu için genetik dökülme yaşayan bizler için ufak bir destek olabilir. Dediğim gibi aslında vitamin eksikliğiniz varsa bunu öğrenip ona göre bir planlama yapsanız baştan daha iyi olur. Ufak da olsa ekim başarısını arttırmanızı isterim çünkü yüklü bir ekim yapılmış.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #112 : 30 Aralık 2019, 12:07:37 »
Aynı değil eksikliğin seviyesine göre değişiyor d vitamini takviyesi. Tabi sizin öncelikle vücudunuz bu vitaminin eksikliği var mı öğrenmeniz gerekiyor. Perfectil içeriğini biliyorum ancak çok az dozda vitamin takviyeleri var. Ben bu vitaminlerin vücutta eksikliğinin tespit edilip ayrı ayrı alınmasını ve ne kadar sıklıkta ihtiyacınız olduğu zamanı tespit edip bu şekilde kullanılmasını daha doğru buluyorum. Pertectil Vitamin benimde listemde olan bir takviye ancak benim kullandığım b12, d3 ve biotin takviyesi 5000 mgc bunları tek başına Pertectil karşılayamaz. Zaten aslında hedef kitlesi bayanlar olduğu için genetik dökülme yaşayan bizler için ufak bir destek olabilir. Dediğim gibi aslında vitamin eksikliğiniz varsa bunu öğrenip ona göre bir planlama yapsanız baştan daha iyi olur. Ufak da olsa ekim başarısını arttırmanızı isterim çünkü yüklü bir ekim yapılmış.
Teşekkürler hocam bilgilendirme için. Ben bi vitamin testi yaptırayım güncel olarak o zaman. Perfectil bitince dediğin gibi ayri ayrı alma durumuna geçerim.

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #113 : 01 Ocak 2020, 22:08:42 »
1000 euro zam yapmanın sebebi nedir acaba ?
Ben 4 ay önce 2 kere yazdım, arayacağız dediler sizi aramadılar. Benim seyrek alanlarım az, sık ekim yapılmak istense en fazla 3500 yapılır. Sizin ekiminizin belki de 4/1 oranında bir ekim olacak diyebilirim her açıdan şimdi siz 2000 euro ben 3000 euro mu vermiş olacağım, ona şaşırdım.
Sibel Hanım ismi duyulmaya başladıkça sanırım ticari bakmaya başlamış olaya iyice.
Bence uğraştırmayacak, güzel donörlü, daha az greftli ekimlerde bu tutarlar aşağıya düşürülmeli ve ekonomisi kötü olan bir ülkede bu zamların yapılması ve euro kuru üzerinden işin sabit yapılması bence büyük bir hatadır.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #114 : 02 Ocak 2020, 03:01:57 »
Ben 4 ay önce 2 kere yazdım, arayacağız dediler sizi aramadılar. Benim seyrek alanlarım az, sık ekim yapılmak istense en fazla 3500 yapılır. Sizin ekiminizin belki de 4/1 oranında bir ekim olacak diyebilirim her açıdan şimdi siz 2000 euro ben 3000 euro mu vermiş olacağım, ona şaşırdım.
Sibel Hanım ismi duyulmaya başladıkça sanırım ticari bakmaya başlamış olaya iyice.
Bence uğraştırmayacak, güzel donörlü, daha az greftli ekimlerde bu tutarlar aşağıya düşürülmeli ve ekonomisi kötü olan bir ülkede bu zamların yapılması ve euro kuru üzerinden işin sabit yapılması bence büyük bir hatadır.

Bir dönem Sibel Hanım kur yükseldiğinde Türk hastalarına sabit kur üzerinden ekim yapıyordu. Siz bu konuda merkeze bir mesaj atın derim daha önceden insanlara yardımcı olmuşlardı.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #115 : 02 Ocak 2020, 08:25:19 »
Bu konuları aslında burada değil de onizuka nın dediği gibi direk merkezle konuşsanız daha iyi olur. Ama merkezin bana dediği şu; biz haftada 4 hasta alıp yüksek greftle çalışıyoruz. Doktor 1 günde tek bir hastayla ilgilendiği için az greft de olsa o günü ayırmış oluyor, hatta az greft ektirecekseniz bize gelmeyin de diyorlar. Fiyat konusunda benim yorumum ekonomide arz talep dengesi fiyatı belirler. Bir şeyin arzı aynı ise ve çok talep varsa fiyat artışı kaçınılmazdır. Sibel Hanım sürekli aynı şekilde ve haftada 4 ekim yapıyor, ama talep çok fazla 3-4 ay sonraya gün veriliyor. Burada fiyat arttıktan sonra bile hala 3 ay sonraya gün verildiğini duyuyoruz. Kim olsa fiyatı arttırır burada sonuçta herkes bu işten para kazanmak için bu işi yapıyor. Diğerleri zam yapmıyo, ama günde 3 kişi yerine 5 kişi alıyor örneğin. Ama dediğim gibi fiyat konusu ayrı birşey, burada değil de başka bir konu altında konuşulmasını rica ederim.

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #116 : 02 Ocak 2020, 10:47:34 »
Fiyat konularını bence fiyat bölümünde konuşalım arkadaşımızda bunlarla değil sürecini paylaşmakla meşgul olsun biz de yorumlamakla Takip edip deneyimlerini görmekle.

Canboss

• Full Member
« Yanıtla #117 : 02 Ocak 2020, 15:37:40 »
Fiyat konusunda benim gorusum soyle, tamamen arz takep meselesidir, ama ben su noktadan bakmak istiyorum, bazi merkezler tutturabildigine fiyat bicerler mesela estemylife gibi 2018 de bana 10bin Tl demislerdi pazarlik yaptiktan sonra 9 a dusurduler, sonra fark ettim ki kimine 6 kimine 7 fiyat yapiyorlar, bende sanmistim ki kalitesi yuksek bir yer oldugu icin bu fiyati yapiyorlar, hatta bulent akil e sordumda, biz 5-6binlik bir yer degiliz kaliteli bir yeriz 20bin veren de var demisti. Bu konuda Sibel hanim insanlara hangisine tutturabildine degil yaptigi isleme gore fiyat veriyorlar ki normal olan da bu zaten.
Sahsi fikrim 3bin€ yuksek bir fiyat ama basari orani dusuk yere bin verip rezillik cekmekten ise, 3bin veririm.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 03 Ocak 2020, 08:07:00 »
Su ekimin kesinlikle 2 gune bolunmesi lazim. Hem doktora hem hastaya eziyet, arti fire riski maksimuma cikiyor. Sabahin korunden gece yarisina kadar ekim olmaz.

Bir dusunun bakalim, bu ekim neden tek gunde yapiliyor?

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #119 : 03 Ocak 2020, 08:23:06 »
Su ekimin kesinlikle 2 gune bolunmesi lazim. Hem doktora hem hastaya eziyet, arti fire riski maksimuma cikiyor. Sabahin korunden gece yarisina kadar ekim olmaz.

Bir dusunun bakalim, bu ekim neden tek gunde yapiliyor?
Doktorun tarzı bu şekilde daha önceden de bildiğim birşeydi. Zaten klinik söylüyor en başında süre konusunu. Bu kadar ekim yapıyor ve başarılı sonuçlanıyor, ben orasıyla ilgileniyorum, greftlerin ölmemesi için cihaz vs. önlemlerini alıyor. Uzun kısa vs. bunlar kişiyle alakalı bence. O kadar saat dayanamam diyen 2 parça yapan başka doktora ektirir. Bu tercih meselesi bence.

Facebook Twitter Instagram