Gönderen Konu: Esenler Saç ekimi  (Okunma sayısı 35712 defa)

Sertacokun

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Erkan Vural (Esenler Avicenna)
« Yanıtla #45 : 24 Ocak 2016, 18:04:33 »
Merhaba kardeşim, saçlarının şok dökülmeden kurtulup düzgün bir hal alması kaç ay sürdü?
Kardeşim 80. günden sonra saç çıkışları başladı, düzgün bir halması 5-6 ayı buluyor, sabır gerektiren bir düreç. Sene dolunca süreç tamamlanmış oluyor hatta bazen 15 ayı bulabiliyormuş.

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 24 Ocak 2016, 18:10:22 »
Merhaba kardeşim, saçlarının şok dökülmeden kurtulup düzgün bir hal alması kaç ay sürdü?
Kardeşim 80. günden sonra saç çıkışları başladı, düzgün bir halması 5-6 ayı buluyor, sabır gerektiren bir düreç. Sene dolunca süreç tamamlanmış oluyor hatta bazen 15 ayı bulabiliyormuş.

Sizde beşinci ayla altıncı ay arasında çok fark var mıydı gelişme olarak?

Sertacokun

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 24 Ocak 2016, 18:17:51 »

Sizde beşinci ayla altıncı ay arasında çok fark var mıydı gelişme olarak?
Vardı hocam.

Sertacokun

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 24 Ocak 2016, 18:19:12 »
Ben bu ekimi anlamadım Sertaç kardeş saçının şuanki halini fotoğraf atar mısın

Sertacokun

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 24 Ocak 2016, 18:19:54 »
Ben bu ekimi anlamadım Sertaç kardeş saçının şuanki halini fotoğraf atar mısın

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 24 Ocak 2016, 18:41:35 »
Hiç dördüncü ve beşinci aylardan fotoğraf var mı elinizde?

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 24 Ocak 2016, 19:40:27 »
bu fiyata bu sac. ayakta alkislamak gerek doktoru

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 24 Ocak 2016, 20:45:24 »
Ekimi zamanında …… yapmış ama şimdi ki ekimleri böyle değil, şimdi hep tek sıra halinde ekiyor bu da bence sıkıntı oluyor
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2021, 15:57:06 Gönderen: Hintel »

Onur-Avusturya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 24 Ocak 2016, 21:36:56 »
Merhaba !

Ekimden önce resimler var mi ? karşılaştırmak için - sadece birdane gördüm

Holabusca

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 26 Ocak 2016, 23:00:57 »
Forumda kendimi ekim olduğuna inandıramadığım tek konu bu, ekimsede ne diyim diyecek birşey yok ..

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #55 : 26 Ocak 2016, 23:29:13 »
Forumda kendimi ekim olduğuna inandıramadığım tek konu bu, ekimsede ne diyim diyecek birşey yok ..
Ben canlı şahidiyim,yalnız tamamen ekim sonucu değil,sertaç ilk ektirdiği zamanlar özelden benimle yazışıyordu ve ilaç tavsiyesi istemişti,tavsiyelerimin arasında finasteridde vardı,ben kısa süreli önermiştim ama galiba o sürekli kullanıyor ;)doktor kontrolünüde şart koşmuştum,tahlileri falan ama ne yazıkki o zamanlar yaşadığı yerde bu konuya hakim doktor bulamamıştı,şimdi bu konularda ne durumda bilmiyorum ama ilk sayfada fotosu var,finasteridin ve başarılı bir ekimin neticesinin nasıl olabileceğinin güzel bir örneği....

uA_bartin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 26 Ocak 2016, 23:47:20 »

Ben canlı şahidiyim,yalnız tamamen ekim sonucu değil,sertaç ilk ektirdiği zamanlar özelden benimle yazışıyordu ve ilaç tavsiyesi istemişti,tavsiyelerimin arasında finasteridde vardı,ben kısa süreli önermiştim ama galiba o sürekli kullanıyor ;)doktor kontrolünüde şart koşmuştum,tahlileri falan ama ne yazıkki o zamanlar yaşadığı yerde bu konuya hakim doktor bulamamıştı,şimdi bu konularda ne durumda bilmiyorum ama ilk sayfada fotosu var,finasteridin ve başarılı bir ekimin neticesinin nasıl olabileceğinin güzel bir örneği....

Abi tm da arkadasimizin dökülmesi NW3 sadece sakaklar acikti. Diffus dökülme yoktu gibi duruyor resimde. Donörden alinip bos alana ekilen saca Finasteridin faydasi olmusmudur sence bu ekimde? Yada tepe bölgesini mi kast ettin?

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #57 : 26 Ocak 2016, 23:55:00 »

Abi tm da arkadasimizin dökülmesi NW3 sadece sakaklar acikti. Diffus dökülme yoktu gibi duruyor resimde. Donörden alinip bos alana ekilen saca Finasteridin faydasi olmusmudur sence bu ekimde? Yada tepe bölgesini mi kast ettin?
Kesinlikle tepe bölgesini kastediyorum,ekim bölgesi zaten belli,tabiki oralarda finasteridin etkisi yok ,tamamen ekim sonucu ama şuda var finasteridin tepedeki o etkisi olmasaydı bu ekim sonucu nasıl görünürdü,isterseniz birde bu gözle bakın ne demek istediğimi o zaman anlarsınız,hani ters ışık olayı gibi o saçların ön kısmı nasıl etkilediğini anlamak açısından hayal edin :)

Onur-Avusturya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 27 Ocak 2016, 00:25:37 »
kac greft ektirdi ? 

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 27 Ocak 2016, 00:33:13 »