Gönderen Konu: Esenler Saç ekimi  (Okunma sayısı 35687 defa)

Sertacokun

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Esenler Saç ekimi
« : 01 Ağustos 2015, 02:07:35 »
Merhaba arkadaşlar 1,5 yıl önce saç ektirmiştim Esenler Avicenna'da ……. hoca vardı ve ben memnun kalmıştım takip edenler bilir belki Reciproc hocam da hatırlar.Konuya gelirsek ise etrafımdakilerde nerde ektirdin diye soruyor ,ekim olduğunu bilmeyenlerde ön taraftaki saçlarımın ekimmolduğunu duyunca nerde ektirdin diye soruyorlar ama okuduğum kadarıyla …….. ayrılmış, kendine yer mi açtı yoksa başka yere mi transfer oldu ? Ektiren ya da görüşen varsa bilgilendirirse sevinirim.Şimdi ekibi değiştirmiştir , kötü sonuçlar olmuştur falan boş yere önermeyelim.

Pardon21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Erkan Vural (Esenler Avicenna)
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2015, 11:11:56 »
Ekim òncesi ve sonrası fotoların varsa görsek çok hoş olur hocam

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2015, 11:39:18 »
Merhaba arkadaşlar 1,5 yıl önce saç ektirmiştim Esenler Avicenna'da Erkan Vural hoca vardı ve ben memnun kalmıştım takip edenler bilir belki Reciproc hocam da hatırlar.Konuya gelirsek ise etrafımdakilerde nerde ektirdin diye soruyor ,ekim olduğunu bilmeyenlerde ön taraftaki saçlarımın ekimmolduğunu duyunca nerde ektirdin diye soruyorlar ama okuduğum kadarıyla Erkan Hoca ayrılmış, kendine yer mi açtı yoksa başka yere mi transfer oldu ? Ektiren ya da görüşen varsa bilgilendirirse sevinirim.Şimdi ekibi değiştirmiştir , kötü sonuçlar olmuştur falan boş yere önermeyelim.

valla hocam bende erkan bey'i arıyorum açıkcası ama nette bulamadım.. ulaşırsanız burdan yazar mısınız ?

bide hocam ekip değiştiyse ekim kaliteside düşmüş veya artmış olabilir mi ?

Sertacokun

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Ağustos 2015, 15:58:41 »
Merhaba arkadaşlar 1,5 yıl önce saç ektirmiştim Esenler Avicenna'da ……. vardı ve ben memnun kalmıştım takip edenler bilir belki Reciproc hocam da hatırlar.Konuya gelirsek ise etrafımdakilerde nerde ektirdin diye soruyor ,ekim olduğunu bilmeyenlerde ön taraftaki saçlarımın ekimmolduğunu duyunca nerde ektirdin diye soruyorlar ama okuduğum kadarıyla …….. ayrılmış, kendine yer mi açtı yoksa başka yere mi transfer oldu ? Ektiren ya da görüşen varsa bilgilendirirse sevinirim.Şimdi ekibi değiştirmiştir , kötü sonuçlar olmuştur falan boş yere önermeyelim.

valla hocam bende ……, arıyorum açıkcası ama nette bulamadım.. ulaşırsanız burdan yazar mısınız ?

bide hocam ekip değiştiyse ekim kaliteside düşmüş veya artmış olabilir mi ?

Ben de işte onu öğrenmek istiyorum hocam.Avicennadayken ….,.., numarası vardı telimde ama arasak ekibim çok sağlam falan söyler diye tahmin ediyorum, en iyisi yüzyüze görüşen birisi gerek.
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2021, 15:53:16 Gönderen: Hintel »

Sertacokun

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2015, 16:01:13 »
Ekim öncesi ve hemen ekim sonrası fotolar.
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2015, 23:43:35 Gönderen: Sertacokun »

Sertacokun

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Ağustos 2015, 16:02:56 »

Bunlar da 2-3 ay içinde telefonda bulduğum fotolarım.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2018, 12:59:46 Gönderen: Sertacokun »

Sertacokun

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 01 Ağustos 2015, 16:07:23 »
Fotolara devam

Sertacokun

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 01 Ağustos 2015, 16:08:56 »
Son

Pardon21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Ağustos 2015, 18:51:05 »
Nazar degmesin gercekten masallah diyeyim . Kac greftki ?

Pardon21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Ağustos 2015, 18:53:03 »
Ve ekim sonrası ilac kullandınz mi hic ??

Sertacokun

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Ağustos 2015, 19:49:10 »
Nazar degmesin gercekten masallah diyeyim . Kac greftki ?
3bin greft olduğu söylenmişti.Geçen sene hazirandan beri proscar kullanıyorum hocam.

Pardon21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 01 Ağustos 2015, 21:01:42 »
Masallah güle gule tarayn cok dogal ve cok hoş darisı basımıza insallah . Proscar derken 5 e bölüp iciyosunuz herhalde  ? Yan etki falan gördünz mü

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 01 Ağustos 2015, 21:38:30 »
……. e genel koordinatör olarak transfer olmuş linkedin ağında gördüm ama Ekim yapar Mı bilmem arayacağım yarın..

Sn arayıp ekibi sorsana olur mu ? Veya senin ekimi kim yaptı isim isim hatırlıyor musun ?
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2021, 15:53:54 Gönderen: Hintel »

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 01 Ağustos 2015, 21:40:53 »
Maşallah bu zamana kadar gördüğüm en iyi ekim diyebilirim çok çok iyi olmuş allah nazardan korusun inşallah hocaya ulaşırsınız da burada paylasirsiniz

Sertacokun

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 01 Ağustos 2015, 23:34:51 »
Teşekkürler arkadaşlar iyi dilekleriniz için. Proscarı 4e bölerek kullanıyorum ben hiçbir yan etkisini görmedim ve keşke önceden de kullansaydım diyorum.Ama yan etkisini görenler mutlaka bırakmalı. Ekimden önce açıklığım çok çok değildi, saçlarımın kalın telli olması ve proscar kullanmam benim için artılar.Yaş 26 en azından kafamda bir taslak var diye düşünüyorum ilerde dökülürse ki dökülceğini düşünüyorum bu taslak kullanılır :)
Erkan Hocayı ben aramadım, ararsam da ekip aynı diyeceğini düşünüyorum.Ama çevremden bizde ektircez iletişime geç hoca ile de gidelim İstanbul a diyorlar.Ama forumlarda transfer ya da kendisi başka yer açtığını duyunca böyle bir başlık açayım dedim.Neyse arkadaşlar konuyu bulandırmamak adına iletişim ile geçersem hoca ile size haber vericem

Facebook Twitter Instagram