Gönderen Konu: Tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum. Teşekkür ederim.  (Okunma sayısı 5244 defa)

hyperKel

• Hero Member
Ynt: 3 gün sonra saç ektireceğim kafamda deli sorular
« Yanıtla #15 : 19 Aralık 2019, 00:40:17 »
Mesaj için çok teşekkür ederim çok ilginç gelicek belki ama bu fotoğraflara bakınca banada çok açık varmış gibi gözüküyor ama o fotolarım bazısı yağlı saç ve flaşlı çektiğim için biraz abartı görünüyor sanki normal gün ışığında daha kapatıyor saçlar. Ama tabi insan ikilemde kalıyor burdaki arkadaşların yorumları benim için önemli çünkü tecrübeye sabit diğer tataftan doktorun yaptığı az greftli örneklere bakınca da gayet güzel gözüküyor. Tekrar doktorla görüşüceğim bana tam olarak söylediği erkek tipi dökülmeniz var ön tarafı yarım ay şeklinde 1500-2000 yeterli olacağı geri kalan eğer tabi donör bölgem uygunsa 500 daha alıp üstlere ekicekmiş. Eğer hiç saçınız olmasa 3500-4000düşünülebilir ama bence sizin için gerek yok dedi. Benim anladığım donör bölgeyi dikkatli kullanmaya çalışıyor. Bir fotoğraf daha ekliyim şimdi belki flaşsız farklı görünür.

hocam tepeden foto çekince insan gerçekleri anlıyor  :) istersen on defa çek hepsinde aynı çıkar .

Kay1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #16 : 19 Aralık 2019, 00:42:56 »
hocam tepeden foto çekince insan gerçekleri anlıyor  :) istersen on defa çek hepsinde aynı çıkar .
Haklısınız :) ekmim yapıldı bugün umarım istediğm gibi olur.
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2019, 07:34:32 Gönderen: Kay1 »

Kay1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #17 : 19 Aralık 2019, 10:36:43 »
Arkadaşlar merhaba ekimim dün gerçekleşti 2500 graft ekildi. Yalnız ince telliymiş o biraz canımı sıktı tek ve çift greft çıkmış. Fotoğrafımı ekliyorum tecrübeli arkadaşlardan yorum istiyorum. Ekim aşaması sırasında biraz ön orta bölgemde kanama oldu bittikten sonra resimde de görünüyor morluk oldu doktor aspirin verdi sabahları iç dedi sanırım oranın kan dolaşımının düzelmesi için. ilk resim dünden diğeri bugün sabah sanki biraz daha azaldı oradaki morluk.
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2019, 11:24:41 Gönderen: Kay1 »

Kay1

• Jr. Member
  • **
Ynt: Tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum. Teşekkür ederim.
« Yanıtla #18 : 19 Aralık 2019, 16:27:02 »
Hintell seninde yorumunu ayrıca bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 20 Aralık 2019, 11:44:39 »
ekım konusu açmanız gerek burda ekım yorumlanmaz
Global Moderator

Kay1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #20 : 20 Aralık 2019, 11:47:05 »
ekım konusu açmanız gerek burda ekım yorumlanmaz
Tamam açayım tam olarak hangi başlık altımda açmam gerek? Orada açayıp

Facebook Twitter Instagram