Gönderen Konu: Sizce zamanı geldi mi? Koray beyi veya Muttalip beyi düşünüyorum  (Okunma sayısı 2086 defa)

Kel123

• Hero Member
Yaşım 28, ekim randevusunu aldığım zaman muhtemelen 29 olacağım.
20 Yaşımdan itibaren ön çizgimin yavaş yavaş bozulduğunu farkediyorum
Koray beye veya muttalip beye ön bölge ekimi düşünüyorum.
6 aydır xpecia kullanıyorum başka takviye almadım.
Babam 60 yaşında saçlar fırça gibi, amca ve dayılar nw6 , 40lı yaşlarındaki kuzenlerimin neredeyse tamamı saçlı.
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Kazım

• Full Member
Ekime uygun saç ve donör kaliteside iyi maddi açıdan baya bi külfet altına gircen gibi ama karşılığını alırsın bu saçla

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tepeye elleme.. ön taraf keser hocanın kalemi

Tank oktay

• Sr. Member
Keser hoca oneririm

Bal Porsuğu

• Hero Member
İki hoca da başarısı kanıtlanmış büyük hocalar şuna git  ya da buna git demek doğru olmaz bu kararı sen vericeksin. Velakin Koray hoca keser hocaya göre daha sık eker senin açıklığı naçizane düşüncem. Hayırlısını dilerim kardeşim

Kel123

• Hero Member
Koray hoca 2800-3200 arası greft dedi, keser hoca tahminimce 2000 ekecek. Yazısından onu anladım

Kel123

• Hero Member
Sizce bu dökülme nw6lara kadar gider mi? Yoksa 4 5 seyrinde kalır mı ne dersiniz? 30 35 arası finasterid kullansam nasıl olur?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
senın yaş kaç kel?
Global Moderator

Kel123

• Hero Member

My Precious

• Hero Member
Sizce bu dökülme nw6lara kadar gider mi? Yoksa 4 5 seyrinde kalır mı ne dersiniz? 30 35 arası finasterid kullansam nasıl olur?
Tepe açılması var nw5e gidecek evet.Nw6 olmaz ama vertex sağlam gibi

Kel123

• Hero Member
Nw5 olacaksa sıkıntı yok. Bu iki ekim demek benim için. 6 veya 7ye giderse ciddi problem cunku onlara ekim pek sonuc vermiyor

emin43

• Sr. Member
Dökülme tipini kendiniz ailede amca dayı ve ... baksanız daha net belli olur , ön tarafa ekim sizin saç probleminizi kurtarır finas da kullanacaksanız tepe de kapanır zaten , iki hocada en iyi hocalar kendiniz karar verecekseniz bunların arasında

Cassowary

• Sr. Member
Senin konun vardı hatırladım
Ekime uygunsun ama şu an için uygunsun
Muttalip Keser çok daha isabetli olur,sanırsam Ankaradasın
Kuzenleri baz alman saçma,
Kimiyle ana tarafınız kimisiyle baba tarafınız farklı..
Sen sana aktarılan genetik kodların dışına çıkamazsın
Senin doğarken zenci kıvırcık saçlı olma ihtimalin ne ise amca,dedeler,dayı yaşlarına geldiğinde saçlı olma ihtimalin odur.
Maalesef nw6 dökülme tipin.

Kel123

• Hero Member
Bu dökülme tipini nw6 ile nasıl özdeşleştirdin acaba 😂 istanbuldayım ama keser hocanın ön çizgi ekimlerini begendigim için ankaraya gidebilirim. Az greft kullanmasıda avantaj. Sonucta dökülmelerim devam edecek. Rezerv lazım

Cassowary

• Sr. Member
Bu dökülme tipini nw6 ile nasıl özdeşleştirdin acaba 😂 istanbuldayım ama keser hocanın ön çizgi ekimlerini begendigim için ankaraya gidebilirim. Az greft kullanmasıda avantaj. Sonucta dökülmelerim devam edecek. Rezerv lazım
Nasıl mı özdeşleştirdim?
Abi valla tartışmak tat kaçırmak değil niyetim,sadece fikrimi belirtiyorum
Açıklayıcı yazdığımı düşünüyordum
valla daha nasıl açıklayıcı izah ederim diye düşündüm de bulamadım bir üst post gönderime ilave etmek için.
Kendin söylüyorsun “dökülmelerim devam edecek rezerv kalsın” diyorsun,
Daha 20’lerde ön çizgi namına bir şey kalmamış vertex seyrelmiş,40’lar-50’ler var..
Diyorsun dökülmelerim devam edecek
dökülmelerin nerden devam edecek? yok olmuş frontal bölgenden mi yoksa aşağılara doğru inip kaş,kirpik,göğüs felan mı?
Senin hakkında hayırlısını diliyorum.
Ama şu aşamada ektirirsen gayet güzel sonuç alırsın bunu belirtmek isterim.

Facebook Twitter Instagram