Gönderen Konu: Saç ekiminden sonra oluşan siyah bölgeler yardım  (Okunma sayısı 4103 defa)

Sherlock

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekiminden sonra oluşan siyah bölgeler yardım
« : 13 Aralık 2019, 23:20:04 »
Merhabalar 2 gün önce izmirde sibel ulusana 3860 greft saç ektirdim ekimden sonraki gün pansumana gittim doktor hanım şüpheli gördüğü bazı Siyah noktaları izotonik suyla temizledi ikinci bi antibiyotik daha verdi şuan ekim bölgesinin bazı bölgelerinde siyahlıklar var ekim merkezi oraları antibiyotikle kurutacağız ve ilk yıkamayı geç yapılacak dedi sizin düşünceleriniz nedir?

Sherlock

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekiminden sonra oluşan siyah bölgeler yardım
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2019, 23:39:58 »
Merhabalar 2 gün önce izmirde sibel ulusana 3860 greft saç ektirdim ekimden sonraki gün pansumana gittim doktor hanım şüpheli gördüğü bazı Siyah noktaları izotonik suyla temizledi ikinci bi antibiyotik daha verdi şuan ekim bölgesinin bazı bölgelerinde siyahlıklar var ekim merkezi oraları antibiyotikle kurutacağız ve ilk yıkamayı geç yapılacak dedi sizin düşünceleriniz nedir?

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2019, 23:45:13 »
Kardeşim iltihap oluşmuş olabilirmi acaba onda şüphelendim biraz araştırdım bu iltihap konusunu seninkide ona benziyor ama seni  tedirgin etmek istemem bende tam bilmiyorum sadece araştırdıgım konuya yakın bi resim görüyorum doktoruna detaylı sorsaydın bu 2. Antibiyotik neden diye yada iltihapmı oluştu diye sorsaydın bi  forumdaki ekim yapan arkadaşlar ben dahil böyle bişey yaşanmadı

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2019, 00:50:14 »
Geç yıkama ve antibiyotik doğru bir karar olmuş...
gördüğüm en seyrek Sibel ulusan ekimi.. donör yetersiz di sanırım ??

Sherlock

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Aralık 2019, 01:23:55 »
Evet donör alan dar olduğu için fazla kök çıkmadı. zaten çok acılı ve kanamalı bir operasyon oldu kafam uyuşmadı birçok defa anestezi yapıldı böyle olacağını bilsem hayatta girmezdim bu işe

Sherlock

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Aralık 2019, 01:30:46 »
Kardeşim iltihap oluşmuş olabilirmi acaba onda şüphelendim biraz araştırdım bu iltihap konusunu seninkide ona benziyor ama seni  tedirgin etmek istemem bende tam bilmiyorum sadece araştırdıgım konuya yakın bi resim görüyorum doktoruna detaylı sorsaydın bu 2. Antibiyotik neden diye yada iltihapmı oluştu diye sorsaydın bi  forumdaki ekim yapan arkadaşlar ben dahil böyle bişey yaşanmadı
bilmiyorum dostum bende okadar araştırdım bu ekim işini hiç duymadım kimseden doktor hanım önlem amaçlı dedi sürekli resim gönderiyorum antibiyotikler faydalı olur umarım

Sherlock

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Aralık 2019, 19:09:12 »
Geç yıkama ve antibiyotik doğru bir karar olmuş...
gördüğüm en seyrek Sibel ulusan ekimi.. donör yetersiz di sanırım ??
dostum bu resme yorum yaparmısın kök diplerinde beyaz bezeler var ekim yerine sordum iltihap olabilir antibiyotik 3-4 içinde kurutur dedi ama kafam şuan çok yağlı kaşınıyor bence yağ birikintisi onlar yıkamadanda geçmez senin görüşün nedir 3 günümdeyğm ekimin

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #7 : 14 Aralık 2019, 23:29:48 »
Kardeşim 3. Günden sonra o kafayı hergün yıkaman gerekiyor ekim merkezi bişey demedimi bide o iltihatlar ve siyah nokta olan yerler nekroz olabilirmi yada olma ihtimali varmı ama ciddi ciddi sorma biraz basite alıyormuşsun gibi sor dogru cevabı öyle alabilirsin  ama sen kendin basite alma olmaması lazım böyle şeylerin

Stark

• Full Member
« Yanıtla #8 : 14 Aralık 2019, 23:48:33 »
Siyah yerler nekroz büyük ihtimal bir sürü ekim gördüm senın kı gibi nekroz cıkmayanı görmedim morelini bozma ufak recizyonla hallederler önemli olan ekımın arkasında durmaları

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #9 : 15 Aralık 2019, 03:52:26 »
Geçmiş olsun kardeşim tüm içtenligimle söylüyorum inş geçer kafa önemli bir yer inşallah düzelir ekimin arkasında dursunlar  düzelirmi bilemem ama düzeltmek için elinden gelenleri yapsınlar

Sherlock

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 15 Aralık 2019, 09:35:25 »
Kardeşim 3. Günden sonra o kafayı hergün yıkaman gerekiyor ekim merkezi bişey demedimi bide o iltihatlar ve siyah nokta olan yerler nekroz olabilirmi yada olma ihtimali varmı ama ciddi ciddi sorma biraz basite alıyormuşsun gibi sor dogru cevabı öyle alabilirsin  ama sen kendin basite alma olmaması lazım böyle şeylerin
soruyorum ekim merkezine iltihap olabilir antibiyotik kurutacak diyorlar ama yıkama 7 veya 8.ci gün olacak kuruması lazım diyorlar kafam çok yağlı şuan kaşıntıda var öncedende yağ kaşıntı ve sivilce oluyordu belki egzama kaynaklı lekelerde olabilir bugün bidaha konuşacağım bakalım

Facebook Twitter Instagram