Gönderen Konu: Dr. Bilgehan Aydın Bnish hair wellness saç ekimi(5195)/Geniş açıklık/ 11.12.2019  (Okunma sayısı 13104 defa)

Firarist

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar merhaba burdan aldığım,gördüğüm sonuçlar doğrultusunda bilgehan beyin ekibinde ekimi yaptırmaya karar verdim. Yaşım 27 olmasına ragmen çok agrasif bir dökülmem vardı.Ekimimi Damla hanımın ekibi ve Ahmet bey yaptı çok korkularım vardı (acıyacakmı ,tutacakmı ) diye ama cesaret edip ekimi bugün yaptırdım.Ekim den 5 gün önce igf yapıldı igf nin uygulaması çok güzeldi can acıtmıyor dermarollerin makineli hali ile tahriş ediliyor sonra solusyonu sürüp birdaha tahriş yapılıyor ekimim 9 saat sürdü ekim ekibinden çok memlunum anesteziyi yapan kişide eken lerde çok bilgilendirdi sürekli acı hiç olmadı.İnşallah herkezle beraber sonuçtan memlun kalırım fotoğrafları yavaş yavaş yüklemeye başlıyacağim.Değerli forum arkadaşlarımın tecrübelerinden faydalanıp aynı zamanda ekim düşünenlere yardımcı olabilirim inşallah.

Firarist

• Jr. Member
  • **
Bu arada bilgehan hoca ekimime geldi biraz sohbet ettik sürecin güzel geçtiğini söyledi.Ayrıca ön cizgide dogallık sağlanması icin 8-10 kişilik ekim çalışanlarıyla görüştü benim mimarlık fakültemdeki jürileri andırıyordu hoşuma gitti herzaman insan kendine ve ekibine yeni bilgiler öğretmeli.taktir ettim hocamızı

Thanato

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun güzel görünüyor umarım güzel sonuç çıkar

Firarist

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun güzel görünüyor umarım güzel sonuç çıkar
Çok sağolun hocam yorumunuz için
Kafamda çok kan öbekleri oluştu bi problem olurmu acaba ?

heprotar

• Sr. Member
Çok sağolun hocam yorumunuz için
Kafamda çok kan öbekleri oluştu bi problem olurmu acaba ?

ekiminiz hayırlı olsun iyi bir yere yaptırmışsınız umarım güzel sonuç alırsınız
ilk gün olduğu için kafa kanlanmış olabilir siz genede yarın ekim merkezine sorunuz varsa bir problem erken önlem almış olursunuz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun kafanız kanadı sanırım ekim sonrası ? Bir yere mi dokundunuz?
Global Moderator

Firarist

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun kafanız kanadı sanırım ekim sonrası ? Bir yere mi dokundunuz?

Çok teşekkürler hintell hocam
Hayır herhangibir yere temasım olmadı.Ekim sıradında da kanamam olmuş nekrozmu oldu acaba diye endişelendim bende. Ekimimi nasıl buldunuz acaba görüşleriniz benim için değerli.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Çok teşekkürler hintell hocam
Hayır herhangibir yere temasım olmadı.Ekim sıradında da kanamam olmuş nekrozmu oldu acaba diye endişelendim bende. Ekimimi nasıl buldunuz acaba görüşleriniz benim için değerli.

Kan kalmıstır ozaman kanamadıysa sonrasında bir sorun olmaz
Suanki hali kurudumu kan? Varsa bakalım resim eklersen
Global Moderator

Firarist

• Jr. Member
  • **

Yıkamadan önceki ve sonraki fotoları ekliyorum hocam

Bugün çok ilgilendi merkez ekim sırasındada çok kanamam vardı o kanama sonrada devam ettiğinden  dolayı bikaç tane kök oynamıs onları yerleştirip güzelce yıkadılar yarın kan akışına göre bi ilaç verecekler durum devam ederse şayet şuan beklemedeyim ama kanama durdu gibi resimlerde görüldüğü üzere. dönör bölgeyi yıkayıp bebantöl ile nemlendirdim ödemlerim var şuanda.
(Bu arada 1.5 aydır sigarayı bıraktım alkol kullanmıyorum xpecia tablete 10 gündür ara verdim sebze meyve ve et bütün vitaminlerden alarak beslenmeye çalışıyorum )

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eklediğin ikinci foto yıkanmış halimi? eğer öyleyse bunu çoğu ekim merkezi yapmalı .forumda bu durumda olan  çok kişi oluyor ekim merkezleri umursamıyor bile,bu konuda bilgehan aydın kliniği tebrik etmek lazım  :) ekim alanını tertemiz hale getirmişler.

Firarist

• Jr. Member
  • **
Eklediğin ikinci foto yıkanmış halimi? eğer öyleyse bunu çoğu ekim merkezi yapmalı .forumda bu durumda olan  çok kişi oluyor ekim merkezleri umursamıyor bile,bu konuda bilgehan aydın kliniği tebrik etmek lazım  :) ekim alanını tertemiz hale getirmişler.

Evet kliniğimden çok memlunum zehra hanım çok ilgilendi . allah utandırmasın tabi çok ilgililer ve yaptıkları işin arkasında oldukları belli şuana kadar bir pişmanlığım yok bakalım süreç devam ediyor :)
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2019, 13:00:53 Gönderen: Firarist »

Firarist

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar merhaba bugün 2.yıkamam yapıldı fotoğrafını paylaşacağım kan akışımla ilgili bir sorun var ilk gün kirli kanı vicut dışarı atmış ama 2. gün içeride kalmıs hemoroji durumu galiba bunun için 5 gün sabah akşam oksapar 6000 iğnesine başladım son durumuda paylaşacağım yorumlayabilirseniz içim daha bi rahat edecek

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
görünürde hiç bir sorun yok ama kafanda kardesım
Global Moderator

Halikarnas

• Yeni üye
  • *
Selamlar 53.gündeyim saç ekiminde sizlerdende yorum almak istiyorum ancak forumda yeniyim nasıl paylaşım yapabilirim

Firarist

• Jr. Member
  • **
görünürde hiç bir sorun yok ama kafanda kardesım

Tamamdır demekki önlem olarak kullanmam gerekiyor değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Facebook Twitter Instagram