Gönderen Konu: Dr. Bilgehan Aydın Bnish hair wellness saç ekimi(5195)/Geniş açıklık/ 11.12.2019  (Okunma sayısı 13068 defa)

Lion

• Sr. Member
Baya sık duruyor hocam kabul dökümü hali

Muribab

• Hero Member
Kabuk dökümü sonrası görüntü baya sık ve saç yönleri çok yerinde duruyor ayrıca donör tertemiz.

Firarist

• Jr. Member
  • **
Sağolun hocam yorumlarınız için

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ön çizginizi çok beğendim

Muhib

• Full Member
Hayırlı olsun kardeşim.. xpeciada saw palmetto var zaten.. ayrıyeten solgarın saw’ı fazla değil mi? İlla kullanacam diyorsan dozu yavaş yavaş artır

Firarist

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun kardeşim.. xpeciada saw palmetto var zaten.. ayrıyeten solgarın saw’ı fazla değil mi? İlla kullanacam diyorsan dozu yavaş yavaş artır

Sağolun. Şuanlık bir problem hissetmedim propecia kullanmayı düşünmüyorum o yüzden kullanıyorum sawı bakalım ne olucak :)

Kocerc

• Saç ekimi sürecim
  • Full Member
    • Saç ekim sürecim

Firarist

• Jr. Member
  • **
Propecia ilacini kullanmaya başlamadan önce bu yazıyı okumanizi tavsiye ederim.

http://www.milliyet.com.tr/pembenar/op-dr-ilhan-serdaroglu/erkeklerin-mucize-hapi-kuzu-postuna-burunmus-kurt-mu-2160786
Yanlış anladınız heralde ben propecia yı kullanmayı hiç düşünmüyorum onun yerine vitamin olarak saw palmettoyu kullanmayı seçtim propeciaya göre daha güvenli sularda yüzdüğümü düşünüyorum en azından :)
Saw palmettonun idrar yollarına prostat büyümesine vs çok faydası varmıs bizdeki bir meyve gibi kuzey ameridakilerde sürekli tüketiyormuş o yüzden çok zararlı olabileceği aklıma gelmiyor nedense.
Şuanki takviyelerimi aşşağıya koyuyorum hairforteye 22.gün başladım sabah akşam kullanıyorum
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2020, 11:27:16 Gönderen: Firarist »

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Takviyeler oldukça güzel ancak Xpecia içeriğinde de Saw Palmetto var. Bu nedenle ilk ay sabah akşam olarak kullanımı öneriliyor siz bu şekilde kullanmayın derim. Aslında Xpecia yerine Priorin deneyebilirdiniz. Ekime gelecek olursak ön çizgiyi bende beğendim. Ekim sahası oldukça geniş bu nedenle iyi bir sonuç olmasını temenni ederim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Thanato

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar propecia ilacını araştırırken placebo etkisini araştırın öncelikle , yani bizim korkulu rüyamız oluşundan dolayı yan etkiyi zihnimizde aşırı içselleştirip aslında durumu tetikliyoruz beyin tüm vucuda hükmediyor unutmayın , deneyleri inceleyin 1000’er kişilik deney gruplarının ilkine propecia ikinci gruba propecia görünümlü şeker veriliyor . Gerçek ilaç alanların yan etki şikayeti %1,87 diğer grubun ise %1,23. Açıksası şahsi fikrim belki rutin olarak tükettiğimiz bir çok besinde hormonlarımızı etkileyen durumlar var fakat biz sadece propecia kısmına bakıyoruz. Belkide kola bizi kısırlığa itiyodur fakat henüz bilmiyoruz:) tabi sadece örnek, son olarak fikrim zihnimiz bir çok yan etkinin çözümü yada tetiklemesi aslında, bu sadece benim fikrim, karar yine sizin. Bende ekim fotoğraflarımı bekliyorum merkezden düzgün bir konu başlığı ile tüm detayları paylaşacağım

unverm

• Hero Member
Hayırlı olsun on çizgi, planlama, sıklık, kullanılan takviyeler herşey güzel görünüyor. Iyi sonuç almanızı dilerim.

Firarist

• Jr. Member
  • **
Çok sağolun hocam yorumunuz için

saybek

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun.. güzel görünüyor. merakla takipteyim.
saç ekimim

BE ASTHETİC OPR. DR. BİLGEHAN AYDIN - 4950 Greft Saç Ekimi-28.03.2020 / 32 Yaş

Propecia ve xpecia
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13280.0

Firarist

• Jr. Member
  • **
hayırlı olsun.. güzel görünüyor. merakla takipteyim.
Sağolun hocam bende merakla beklemedeyim bugün ekim yerine gittim igf için 26. Gündeyim 30 unda yapıyoruz dendi yapıcaklardı ama neyse 4 gün sonra gelir yaptırrım dedim iki tane sivilce vardı kafamda onu sorup kontrol ettirdim şefika hanima elinizle sıkın patlatın diyince gözüm yemedi heralde her sivilce çıktığında gidip orda patlatacağım yada iğne sokacağım .

Facebook Twitter Instagram