Gönderen Konu: Dr. Bilgehan Aydın Bnish hair wellness saç ekimi(5195)/Geniş açıklık/ 11.12.2019  (Okunma sayısı 13091 defa)

Firarist

• Jr. Member
  • **
Selamlar 53.gündeyim saç ekiminde sizlerdende yorum almak istiyorum ancak forumda yeniyim nasıl paylaşım yapabilirim

Merhabalar saç ekimi sonuçlarının atıldığı sayfada yeni konu aç diyerek konunuzu açacaksınız konu başlığınıza ekim yaptırdığınız yeri ,yaşınızı kaç gref ekildiğini, ekim tarihini  yazarak konunuzu açmalısınız hayırlı olsun ekiminiz resim atmak için de yazı yazdığınız bölümün altında ekler ve diğer seçenekler bölümü var oradan resimlerinizi ekleyebilirsiniz

Firarist

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar ekim sonrası a,biyotin,folik asit,c,e , omega3 vitaminlerini almayı düşünüyorum şuan xpecia sabah akşam , redoksan , d kullanıyorum vitamin olarak ayrıca ekim yerinin verdiği ilaçları kullanıyorum.sabah aksam oksapar 6000 iğnesi oluyorum bu arada 5 gün toplamda olacağım.
Vitaminlere başlamam bir sıkıntı yaratırmı sivilce vs gibi ?
Birde ekim hakkında çok yorum alamadım bişeyleri yanlışmı yaptım/ yazdım acaba ?

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba bugün 2.yıkamam yapıldı fotoğrafını paylaşacağım kan akışımla ilgili bir sorun var ilk gün kirli kanı vicut dışarı atmış ama 2. gün içeride kalmıs hemoroji durumu galiba bunun için 5 gün sabah akşam oksapar 6000 iğnesine başladım son durumuda paylaşacağım yorumlayabilirseniz içim daha bi rahat edecek

bu teşhisi size kim koydu acaba herhangi bir kan hastalığınızmı var pıhtılaşmayla ilgili olmalı.

Firarist

• Jr. Member
  • **
Ekim merkezinde böyle söylendi normalde bi kan hastalığım yok.Temiz kan çıkıyor ama pis kan damarla atılamıyormuş o kanamada o yüzden olmuş.

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İgf yi ekimden ne kadar süre önce yapmalıyız?
Ücreti ne kadar birde?
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

Firarist

• Jr. Member
  • **
İgf yi ekimden ne kadar süre önce yapmalıyız?
Ücreti ne kadar birde?

Minimum 5 gün önce dendi benim ekimden önceki ücretsizdi ekimden sonraki 21. Gün igf ler baslıycak 8 seans yaptıracağım peşin 2000 yoksa her yaptırma ekim yaptıranlar için 350 tl dendi.

aniki

• Yeni üye
  • *
Ekiminiz hayırlı olsun. 5195 greft sizin isteğiniz miydi? Kapatıcılığı yüksek bir ekim olursa amacına ulaşır.

Firarist

• Jr. Member
  • **
Ekiminiz hayırlı olsun. 5195 greft sizin isteğiniz miydi? Kapatıcılığı yüksek bir ekim olursa amacına ulaşır.

Sagolun evet yuksek gref istedim 2 ekim planladigimi da donoru ona gore kullanilmasini onlarda izin verilen olcude aldilar kok sayisi fazlami ?

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar ekiminiz hayırlı olsun, ön çizgiyi bilgehan bey mi belirliyor yoksa başka birisi mi?
ekimden sonra hangi şampuanı önerdiler?
igf ekime ne gibi faydaları varmış? igf yapılırken herhangi bir ağrı oluyor mu?

Firarist

• Jr. Member
  • **
Merhabalar ekiminiz hayırlı olsun, ön çizgiyi bilgehan bey mi belirliyor yoksa başka birisi mi?
ekimden sonra hangi şampuanı önerdiler?
igf ekime ne gibi faydaları varmış? igf yapılırken herhangi bir ağrı oluyor mu?
Sağolun, ön çizgiyi ahmet bey ölçtü biçti cizdi ben çok müdahale ederim diyordum çünkü şakak bölgelerine ekim istemiyordum açıklık fazla olduğu ve sık olamıyacağı için ama benimde hoşuma giden bi çizgi olunca hiç ellemedim siz beyendiniz mi peki ?
1 şampuan 1 sprey 1 köpük 1 de vitamin hapı olarak 4 lü set aldım oradan onu kullanıyorum.
İgf yaptırmayı düşünüyorsanız tavsiye ederim acı yok çok rahat bir süreç dermarollerin makineli haliyle kafa tahriş edilip igf yi masaj yoluyla sürüyorlar 24 saat yıkama diyorlar.tavsiye ediyorum ama nekadar işe yarıyacak ne olup bitecek gerçekten çokta bir fikrim yok  :)
Bu arada bilgehan bey operasyona sonradan geldi baktı kontrol etti sıkıntı yok dedi 
5. Gün resiminide ekleyeyim
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2019, 19:58:48 Gönderen: Firarist »

Supermen

• Full Member
Arkadaşlar ekim sonrası a,biyotin,folik asit,c,e , omega3 vitaminlerini almayı düşünüyorum şuan xpecia sabah akşam , redoksan , d kullanıyorum vitamin olarak ayrıca ekim yerinin verdiği ilaçları kullanıyorum.sabah aksam oksapar 6000 iğnesi oluyorum bu arada 5 gün toplamda olacağım.
Vitaminlere başlamam bir sıkıntı yaratırmı sivilce vs gibi ?
Birde ekim hakkında çok yorum alamadım bişeyleri yanlışmı yaptım/ yazdım acaba ?
Hocam bahsettigin vitaminleri bende 10.hünden itibaren aliyordum, kendi derim asiri yagli 1 haftadan sonra alerji tarzinda sivilcelenme yapti..
Alip almamakta kararsizim suan ara verdim ancak bu sürecte  saclarim daha cok uzadi ve tirnaklarim sürekli kirilirdi simdi demir gibi saglam ve göremedigim bir vok faydasi olmustur 1ayda..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
sağlıklı durumda kafan
Global Moderator

Firarist

• Jr. Member
  • **
Hocam bahsettigin vitaminleri bende 10.hünden itibaren aliyordum, kendi derim asiri yagli 1 haftadan sonra alerji tarzinda sivilcelenme yapti..
Alip almamakta kararsizim suan ara verdim ancak bu sürecte  saclarim daha cok uzadi ve tirnaklarim sürekli kirilirdi simdi demir gibi saglam ve göremedigim bir vok faydasi olmustur 1ayda..

Aslinda benimde derim normalde cok yagli sivilcelenme olursa fayda edecegiz derken zarara ugrariz simdilik vitaminleri beklemeye aldim besin listesi yapip onlardan vitaminleri almaya calisiyorum merkez 10 gun sonra baslatiyor normalde

Firarist

• Jr. Member
  • **
sağlıklı durumda kafan

Bugun 6. Yikama yapildi yapilirken kabuk dokmeye baslandigim soylendi surec hizli ilerliyormus.

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sağolun, ön çizgiyi ahmet bey ölçtü biçti cizdi ben çok müdahale ederim diyordum çünkü şakak bölgelerine ekim istemiyordum açıklık fazla olduğu ve sık olamıyacağı için ama benimde hoşuma giden bi çizgi olunca hiç ellemedim siz beyendiniz mi peki ?
1 şampuan 1 sprey 1 köpük 1 de vitamin hapı olarak 4 lü set aldım oradan onu kullanıyorum.
İgf yaptırmayı düşünüyorsanız tavsiye ederim acı yok çok rahat bir süreç dermarollerin makineli haliyle kafa tahriş edilip igf yi masaj yoluyla sürüyorlar 24 saat yıkama diyorlar.tavsiye ediyorum ama nekadar işe yarıyacak ne olup bitecek gerçekten çokta bir fikrim yok  :)
Bu arada bilgehan bey operasyona sonradan geldi baktı kontrol etti sıkıntı yok dedi 
5. Gün resiminide ekleyeyim
saç çizginiz güzel duruyor. sizin beğenmeniz daha önemli.
ekim merkezi şampuan olarak hangi ürünü önerdi.
ıgf şampuan olarak çıkacağını okumuştum, ıgf şampuanı çıktımı acaba.

Facebook Twitter Instagram