Gönderen Konu: 28-29 EKİM ANTALYA ( SERKAN BEY & ESMA HANIM ) 3600 GREFT DHİ  (Okunma sayısı 28438 defa)

esatdere

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 28-29 EKİM ANTALYA ( SERKAN BEY & ESMA HANIM ) 3600 GREFT DHİ
« Yanıtla #31 : 07 Aralık 2016, 14:47:31 »
Saç ektirmek için yaşın çok genç. İlerde çok pişman olacaksın

Bıktım şunu duymaktan napayım şimdi kafamdan tek tek tellerimi sökeyim napayım yani ? ektirdim artık napabilirim ? Açıklıyorum diyorum ki ben bu yaşlarda saçlarmı taramak istiyorum ilerde başımın çaresine bakarım. Ama hala yok pişman olucaksın yok çok yanlış yaptın. Kafamamı sıkayım ? Zamanı geri alamam ki alabilecek olsam yine ektiririm. Lütfen OLUMLU YORUMLAR YAPMAYA ÇALIŞIN OLDU BİTTİ YAPTIRDIM ARTIK

soranadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 07 Aralık 2016, 15:19:30 »
Selamlar kardeşim. Senle aramızda 12 yaş var . Yapılan yorumlar seni bir an bile üzmesin. Bu hayatta o kadar çok başka pişmanlıklar var ki. Bazen kel olsaydım bu pişmanlıkları yaşamaktansa diyebiliyor insan.

Bu yorumları yapan arkadaşların art niyet taşımadığına inanıyorum. Tabi senin duymak istediğin yorumlar değil bunlar o ayrı. Fakat gerçeklik payı var mı ? Kendi tecrübelerim (kişiye göre değişir) gerçeklik payı olduğu yönünde.

İnsanın kendini iyi hissetmesi kadar güzel bişey yok. Hayat sevincin , özgüvenin ,sevdiğin bir işin varsa senden şanslısı var mı? Umarım çıkan saçlarınla yaşlanırsın ;)

Sonuçlarını ben de merak ediyorum. Kal sağlıcakla ;)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 07 Aralık 2016, 15:29:47 »
Ekimin hayırlı olsun dostum bu işi çok iyi arastırmıs biri olarak minoxsil sakın kullanma var olan saçlarını kaybedersin.. kullana bılıosan yan etki yapmıosa finasteridle devam et mafetme saçlarını minoxla
Global Moderator

placebo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 10 Aralık 2016, 01:18:58 »
Ekimin hayırlı olsun dostum bu işi çok iyi arastırmıs biri olarak minoxsil sakın kullanma var olan saçlarını kaybedersin.. kullana bılıosan yan etki yapmıosa finasteridle devam et mafetme saçlarını minoxla
neye dayanarak minoxidil kullanma diyorsun ki. Ne kadar arastirmus olabilirsiniz .bu konuda ne kadar bilgili birisin?

Dent92

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 27 Aralık 2016, 22:26:11 »
Süreç nasıl gidiyor, umarım iyidir :)
foto bekliyoruz senden, şok dökülme ne durumda?

esatdere

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhabalar 68.gün Allah'a şükürler olsun nazar değmesin müthiş gidiyor. Bugüne kadar kimseden saç mı ektirdin gibi bir cümle duymadım herkes kısa kestirdim zannediyor. Şok dökülme sıkıntılı geçmedi.

Tarzz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Gidişat gayet iyi görünüyor kardeşim.kırılma dönemini az zaiyat ile atlatmışsın şu hali bile gayet güzel görünüyor birde kırılanlar çıkınca çok  daha iyi olacağını düşünüyorum.takipteyim😊

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
En  iyisini  yapmissin ekdirmekle  hayirli  olsun  bol sacin  olsun.  Dahada  guzel olacak.  Sabirla  beklemeye devam. Beslenmene  dikkat  et.

berken

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam şimdiden çok güzel sonuç almışsın tebrikler. Minoksil kullanıyor musun ?

esatdere

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hepinize çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Minoxil kullanmıyorum. Çünkü ilerde wax , sprey kullanımında sıkıntı oluyormuş. Bırakıncada saç döküyormuş. Ben 3 gün kullandım bıraktım

supersonic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
 an itibariye görüntü güzel ayrıca foto açıları da güzel ama piksel biraz düşük gibi o kadar da olur. keşke her foto çeken böyle gelişigüzel gün ışığı altında tepeden çekip fotoları öyle koysa tebrikler dostum. gönlünce olur umarım

MUHRYHS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
serkan bey ve esma hanım demişsiniz bunlara nasıl ulaşabiliriz yani irtibat kurabıleceğimiz web siteleri numaraları filan var mı acaba googleden aratınca bulamadımda.

esatdere

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 08 Şubat 2017, 22:26:29 »
Herkese selamlar 4.ayımdayım herşey güzel ilerliyor benim adıma. Çok memnun ve mutluyum. Zamanla daha sıklaşıp siyahlaşmasından başka hiç bir dileğim yok. Çok mesaj geliyor çok bakamıyorum arkadaşlar işlerimden dolayı. Umarım hepinizin istediği gibi gidiyordur süreçleri.

muhammadakyuz66

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 08 Şubat 2017, 22:47:19 »
hocam acı konusunda sadece iğne vurulurken mi hissediyorsun yoksa ekim boyu acı hissediyor musun kökler alınırken ekilirken ve kimisi ilk iğne vurulduktan sonra bir şey hissetmiyorsun diyor çok farklı yorumlar var neden böyle acaba kime inanmalıyım? :(((

Facebook Twitter Instagram