Gönderen Konu: Asuman Hair Transplant.Asuman saç ekim klinigi  (Okunma sayısı 19605 defa)

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair Transplant.Asuman saç ekim klinigi
« Yanıtla #60 : 22 Mayıs 2020, 00:22:57 »
Bence asuman hanım konusunda kararsız kalmayın düsünmeyin bile işçiliği sonrasında ilgisi alâkası muhteşem yaptım bitti demiyor bildiğiniz süreci sizle atlatıyor

hocam isterse somurtkan olsun beni duvardan duvara vursun bu işin ironi tarafı elbette  :) yeter ki ektiği çıksın başka bişey istemem forumda bi klişe var çok ilgilendiler yok güleryüzlüydüler yemekler iyiydi bilmem ne sizi tenzih ederim genel konuşuyorum bakın iyi ekim yapması demiyorum zaten saç ekiyorsan bu işin fıtratında ekimi iyi yapmak özenli yapmak tabii olan benim istediğim " EKTİĞİNIN ÇIKIYOR OLMASI " ektiği çıksın yeter isterse bana bi kamyon dayak atsın ..  8)

Tamer özgan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #61 : 22 Mayıs 2020, 00:29:59 »
Daha yeni foto attım ve sayfanın gerisine git ilk saçım nasıldı yapıldıktan sonra ikinci ay üçüncü ay ve simdiki halinin bütün fotoları var sence çıkmamışmı asuman hanım çalışıp parasını bana getirmiyor ya ben olmayan bir şeyi niye burda söyleyeyim şöyle yediriyorlari bırak sen bu süreç ekimden sonraki süreç çok önemli bir sürü komplikasyon olabiliyor saçta iltihabından tutta dediğin gibi saçının çıkmamasına kadar vaya bilmediğim bir sürü şey ben yaşamadığım bilemicem ama birebir sizinle sonrasında bile ilgileniyor yaptım yüru git demiyor ve ayrıca ektirdin ve kurallara uydun sıkıntı yok ama ektirip hiç bir kurallara uymadın o zaman oda senin sorunun

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 22 Mayıs 2020, 00:32:31 »
Daha yeni foto attım ve sayfanın gerisine git ilk saçım nasıldı yapıldıktan sonra ikinci ay üçüncü ay ve simdiki halinin bütün fotoları var sence çıkmamışmı asuman hanım çalışıp parasını bana getirmiyor ya ben olmayan bir şeyi niye burda söyleyeyim şöyle yediriyorlari bırak sen bu süreç ekimden sonraki süreç çok önemli bir sürü komplikasyon olabiliyor saçta iltihabından tutta dediğin gibi saçının çıkmamasına kadar vaya bilmediğim bir sürü şey ben yaşamadığım bilemicem ama birebir sizinle sonrasında bile ilgileniyor yaptım yüru git demiyor ve ayrıca ektirdin ve kurallara uydun sıkıntı yok ama ektirip hiç bir kurallara uymadın o zaman oda senin sorunun

anladım hocam değerli yorumlarınız için teşekkür ederim ben serkan aygınla asuman hair arasında kararsız kaldım hayırlısı olsun biraz daha bekleyim
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Tamer özgan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #63 : 22 Mayıs 2020, 00:37:04 »
Bence ikisiyle de yüzyüze görüşün öyle karar verin hakkınızda hayırlısı olsun ben dediğim gibi memnunum daha beşinci ayım daha kısalarım var bunların boyuna yetişmeye çalışan 6 ayım.bile dolmadı ve saçımı daha hiç kestirmedim bu aralar kestircem o zaman daha iyi olucak onuda burdan paylaşırım 6 ayımıda paylaşıcam umarım hangisini tercih edersen et hakkında hayırlısı istediğin saca kavuşursun

inception

• Sr. Member
  • Galatasaray
« Yanıtla #64 : 22 Mayıs 2020, 01:31:14 »
anladım hocam değerli yorumlarınız için teşekkür ederim ben serkan aygınla asuman hair arasında kararsız kaldım hayırlısı olsun biraz daha bekleyim
Asuman hanımla serkan aygın bey arasında kalanlar olarak grup kursak sayımız bi hayli fazla :)
Hair of Istanbul ☆ 4300 ☆ 30.06.20

●Şampuan     ●Spray
 ○Kerastase    ○Kerastase

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14845.0

brk_41

• Full Member
« Yanıtla #65 : 22 Mayıs 2020, 03:47:13 »
Şimdi ekimden önce foto var ama benim üst yanlar boştu  üst ön tarafda seyrelmişti ama ben öyle bir şekil veriyordumki varmış gibi bütün fotolarım :)))) yani sürecin öncesinden anlayabilecegin bir fotom yok haines kaza foto çektirirken kelim cıkmış hemen silerdim  o yüzden pek yardımcı olamayacağım bu konuda illa senngonder bem anlarım dersen yollarım bir fotomu
Yolla reis ben anlarım :))

Tamer özgan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #66 : 22 Mayıs 2020, 04:06:42 »
Iyi bakalım yolluyorum ikinci fotodan dahada seyrelmişti öyle düşün

Picasso16

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #67 : 22 Mayıs 2020, 04:12:35 »
Yakışıklı abim umarım tutar. Kaç greftti kaçırdım sanırım.

Tamer özgan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #68 : 22 Mayıs 2020, 04:24:20 »
Güzel yorumun için çok teşekkür ederim :) 4200 greft

brk_41

• Full Member
« Yanıtla #69 : 22 Mayıs 2020, 08:23:02 »
Güzel güzel darısı bizim başımıza :)

Tamer özgan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #70 : 22 Mayıs 2020, 13:35:38 »
Amin daha iyisi sizin olsun

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 22 Mayıs 2020, 14:34:44 »
Asuman hanımla serkan aygın bey arasında kalanlar olarak grup kursak sayımız bi hayli fazla :)

Vallahi öyle dostum  :)
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Tamer özgan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #72 : 04 Temmuz 2020, 18:10:05 »
Merhaba arkadaşlar 7 ay fotolarımı atıyorum yorumlarınızı bekliyorum

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #73 : 04 Temmuz 2020, 18:22:19 »
Başlıkta yeterince Bilgi olmadığı için Asuman hanımın bu ekimini farketmemişim, Hocam ekiminiz hayırlı olsun, Güzel sonuç ve Mutlu son olmuş.. (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #74 : 04 Temmuz 2020, 18:27:53 »
Hocam, biraz zayıflasan bir erkek olarak ben bile... Şaka bir yana, çok yakışmış hocam, umarım daha da iyi olur.

Facebook Twitter Instagram