Gönderen Konu: tecrübeli abiler buraya !!! kardeşiniz saç ektirme yolunda !! lütfen yardım  (Okunma sayısı 8851 defa)

HMÖ52

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
HERKESE önce merhaba yaklaşık 3 yıl önce başlayan saç dökülme sorunum artık fotolarda olsun gündelik hayatta aynaya baktığım da saçlarıma şekil vermek istediğimde beni üzüyor özgüvenimi düşürüyor önümüzde ki şubat mart gibi saç ekitirmek istiyorum. Uzun süredir araştırıyorum ve
1. İlhan serdaroğlu ( nekroz yaptığı birçok hasta var korkutuyor ama çok iyi sonuç aldığı hastalarıda var ve fiyatı uygun he bide sürekli ikinci ekim yaptırıyor hastaları oda biraz bana ters geldi)
2. Alp aslan ( ekimleri iyi gibi duruyor fakat sanki sık ekim yapmıyor biraz da niyeyse içimde tereddüt var)
3. Alper tuncel ( görüşme fırsatı buldum çok cana yakın iyi ilgili alakalılar ama önemli olan ektiği misafirliğe gitmiyorum sonuçta ve internette kendisi çok övülmesine rağmen hiç sonuçlarını paylaşana denk gelemedim)
4. Doğan turan ( 2 3 ekimini gördüm gayet başarılı duruyor hemde DHİ ama onunda iyi ekim yapan ekibi gitti deniyor)
5. Serkan aydın arenamed ( içimden en çok gitmek istediğim fakat yine terddütlerim olan yer çünkü konuştum seyrek saçıma 4500 greft denildi ve abartı geldi kendileri biz tek seferde ediyoruz dediler ama bütün sonuçları harika)
Bana akıl verin yardımcı olun ama çok bütcem yok ve üniv öğrencisiyim zaten 1 sene ektirdikten sonra çilesini çekicm sonuç hüsran olursa yıkıcı olur :) (maximum 5 bin lira bütçe çıkarabiliceğimi düşünüyorum) değerli yorumlarınızı bekliyorum

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bütçen 5-7 bin tl arası galiba  :)
senin saç adam olur ama profesyonel yerlerde
topu topu 2 kurşunun var tahminen yaşında genç   
sanal illaki 5-10 sene sonra 1 ekim daha gerekebilir
40 yaşlarında olsan demezdim 2. bir ekim ama gerecek gibi
o yüzden bu 2 kurşunu iyi değerlendir

gittiğin doktorlar ortadüzey iyi ve kötü ekimleri olan doktorlar
bir üst seviyedekileri biliyorsun buna  hazırlan bence 

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
serkan aydına gitmede nereye gidersen git. bir arkadaş var janti nickli onun ekimcisini önerebilirim bütçene göre. gayet sık ekim yapıyolar..
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2016, 16:39:10 Gönderen: ModelPros »

HMÖ52

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ismael başkan o kadar çok yorum o kdar çok sonuç var ki forumlar da kafam çok karışık o yüzden sizlerden fikir ve öneri almak istiyorum sonra iyi gözükelim derken ertrafa iyice rezil olmak var :)
bütçem 5 7 bin arası sayılmaz 5 bin bile beni sallıyor ama biraz mecburum iyi bi ekim için
yaş meslesine gelirsek ektirdiğim saç 30lara kadar beni götürse fena olmaz :)) bana seyrek saça doğal sık ekim yapabilicek benim top 5 içinde olanlarda dahil dr veya ekim merkezi önerilerinizi bekliyorum

HMÖ52

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
modelpros jantinin sonuçlara baktım gayet hoş takipte edeceğim fakat onun ekimini yapan ekip antalyaya gitmiş öyle bir durumda var ?
ekimini yapan doktora yazdım ekime gireceğim dedi geri dönüş yapmadı.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Serkan Aydın'ın sonuçları harika mı?  :o :o :o
🏇🏇

HMÖ52

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
jokey35 görünen o yani :D sadece donör biraz sorun oluyor gibi birde sibel ulusan var fiyatıda 4bin civarı diyolar ama ben istanbulda yaşıyorum

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
modelpros jantinin sonuçlara baktım gayet hoş takipte edeceğim fakat onun ekimini yapan ekip antalyaya gitmiş öyle bir durumda var ?
ekimini yapan doktora yazdım ekime gireceğim dedi geri dönüş yapmadı.

valla bütçen sınırlı ve ekim işi çok önemli.. bir sürü yer var sonu hüsranla bitebilecek bu yüzden karar verdikten sonra antalyada olsa gidilir. iyi araştır derim.. i

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Muhtemelen ingstram da gördüğünüz fotoğraflara inanarak böyle bir sonuça varıyorsunuz serkan aydın hakkında. Ben bizzat yakından tecrübe ederek gördüm, mahallem den tanıdığım bir abi serkan aydına ektirdi. Bende ingstram da gördüm ulan dedim adamın nasıl saçları çıkmış sonra bu abi yi spor salonunda yakından gördüm ki öyle ahım şahım bir kelliği de yoktu 5000 bin greft ekilmiş evet ekilenler çıkmış ona birşey demiyorum ama sanki böyle 200 tane kalın saç ekilmiş de saç tellerini tek tek sayılacak kıvamda duruyor.

kesinlikle ingstram facebook daki resimlere kanma. Hemen de karar verme biraz daha para biriktir iyi doktorlara git.

HMÖ52

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sertac93 En geç haziran gibi ektirmem lazım üniv öğrencisiyim yeni okul dönemine şok dökülmeler yara bere izleri olmadan kel girmek istiyorum :D artık gür saçlı olarak 3 senemde boy gösteririm :))

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ben bütün üniversite boyunca seyrek saçla gezdim okul bitmek üzere para biriktiriyorum iyi doktora yaptıracam.

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim, geleceğin baya bir parlak gözüküyor :) , yani saçlar gidici duruyor. Yaş planlamasını ona göre yap. Kendi kardeşim aynı hataya düştü ,erken ektirdi , şimdi ekilen saçlar kaldı diğerleri gitti. Buda hoş bir götüntü ve oluşturmadı.

HMÖ52

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Abi valla bu yaşları saçsız geçirip 30 40 lı yaşları saçlı geçirmenin anlamı yok gibi seyrekken ektirip çok iyi sonuç alanlar var hemde öyle büyük meşhur dr ektirmeyen kişiler forumda görüyoruz. 30dan sonra ihtiyaç olursa bir ekim daha yaptırırız lazımda olur elbet ben sizden ekim yaptırabiliceğim yer olarakta fikirler ve öneriler bekliyorum abiler altın değerinde görünüşleriniz bekliyorum ? Ama bu Ekim olucak lütfen bkle demeyin :)))

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardes beklemez gider o tarz yerlere o paraya ektirirsen sonucu seni tatmin edici olmaz ya da husrana ugrayabilirsin keske hic ektirmeseydim diye cok samimi soyluyorum hic kusura bakma.bence biriktir parani univden sonra is guc kur sonra git koray erdogan muttalip keser ya da cek 30000-40000 bin kredi git lorenzoya ektir derim tabi bunlar benim fikrim burada cok tecrubeli arkadaslar var reci vardi mutsuz var onurd var  onlarinda fikrini al bence forumu bastan sona iyice oku diger forumlarida bayagi bi arge yap.

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saci ektirmeden once tedaviye basla bence, mevcut saclarin cok kalitesiz duruyor.
Biotin ve Finasteride kullan.
Bana finasteride in soyle yan etkisi var boyle yanetkisi var diye korkuyorum deme. Universite ogrencisisin, saclarini kafana takiyorsun. Cinsel istege yapabilecegi, birakinca gecen, olasi yan etkisi icin kullanmamak senin icin buyuk hata olur.

Facebook Twitter Instagram