Gönderen Konu: Saç ekimi için yardım  (Okunma sayısı 581 defa)

Sinanceliikk

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi için yardım
« : 07 Aralık 2019, 00:23:41 »
Merhaba ben 22 yaşındayım.Son 5 yıl içerisinde şakak bölgelerimde dökülmeler yaşandı ve bu bölgeler tamamen kelleşti bu benim için çok büyük bir psikolojik sorun oldu.Ailem ektirmem için bana destek verdi ve arenamed ile görüştüm şakak bölgelerine ve orta kısımlara 3600 ekim yapabileceklerini söylediler kalan saçlarım ne kadar süre sonra dökülür veya siz ne tavsiye edersiniz beklemellimiyim veya ne kadar süre beklemelimiyim?

Hassectear

• Full Member
Ynt: Saç ekimi için yardım
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2019, 21:35:31 »
Donör bölgeedeki saçların çok kaliteli duruyor sanki vertex bölgesinde de bi seyrelme mevcut bence biraz bekle dökülme şeklin belirginleşsin sonrasında karar ver derim daha tecrübeli arkadaşlar yorum yapcaktır

Sinanceliikk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2019, 21:40:56 »
Vertex bölgesinde dökülme yol telefonun flaşı patladığından öyle görünüyor

Dahess

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2019, 21:57:04 »
Forumda vakit geçir tecrübelerden faydalan sonuçlanır gör öyle karar ver.ilk gördüğün yere ezbere gitme

Sinanceliikk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2019, 22:00:15 »
Yaklaşık 3 aydır bu forumu takip ediyorum.Arenamed güzel sonuçlar veriyor zorlu süreçten sonra

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 11 Aralık 2019, 01:03:19 »
senin için ekim öncesi en önemli şey planlama ,minumum greft sayısı ve minumum alan olmalı ,kesinlikle sık olan saçlı alana girilmemeli .

tr de şu an bu tarz ekim planlamalarını en iyi koray erdoğan ,muttalip keser ve serkan aygın klinik yapıyor,saç çıkma olasılığı olmayan yerlere boşuna ekim yapıp hem olan saçına zarar vermiyorlar hemde açık alana sık bir ekim yapıp yüksek çıkış oranı elde ediyorlar .
zaten senin ön kısma ekilecek 2000 greftin 1500 çıksa saç derdin kalmaz .bakma sen çoğu yerde 5000 ekip bin çıkıyor adamlar o durumda bile memnun kalıyorlar sen sen ol öyle yerlerden uzak dur.

Sinanceliikk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 11 Aralık 2019, 01:12:03 »
Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

Facebook Twitter Instagram