Gönderen Konu: Saç Ekimine Uygun Muyum?  (Okunma sayısı 5310 defa)

nmkrtsny

• Sr. Member
Ynt: Saç Ekimine Uygun Muyum?
« Yanıtla #15 : 10 Aralık 2019, 20:54:46 »
Finansı bir süre kullan, bu süre bir seneyi geçsin.  Sanki kurtaracak saçlarını
Bende onu anlamıyorum ki değişen bi şey olmuycak ha şimdi ha 1 yıl sonra eğer benim saçlar dökülcekse ona göre ekim yapcan yani normalde bin kök yapıyosan bana iki bin kök ekim olcak

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #16 : 10 Aralık 2019, 21:03:48 »
Saçlarımın dökülmesini seyrek olmasını ben cok kafaya takan birisiyim açıkçası hiçbişey yapasım gelmiyor bi umudum saç ekimiydi o da hayal oldu insan kendini kötü hissediyor hiç bi yere fotoğraf atamıyosun insanların bakışı farklı oluyo normalde 24 yaşındayım adam benden büyük yaşı geliyo abi diyo 30 yaşında felan sanıyolar yani saç bu kadar önemli mi bi insan için bence önemli cok fark ediyo insanların bakışı olsun kız arkadaşı konularında olsun o yüzden çok takıyorum cok düşünüyorum sırf saç ekimi için 60 bin TL kredi çekip yaptırcak tım Koray hocaya ama olmadı

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 10 Aralık 2019, 21:15:55 »
Şimdi ne yapmalıyım sizce

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 10 Aralık 2019, 21:18:09 »
Protez felan hiç düşünmüyorum kesinlikle yatırmam derseniz ki takma kafaya onu da yapamam  :D denedim olmuyo kaderine razı gel sen kel olacaksın dersenizde o zmn hep hiç bişey yapmak istemeyen mutsuz asosyal biri olarak yaşıycam bu hayatı :):):):)

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 10 Aralık 2019, 21:20:35 »
Abartıyor muyum bilmiyorum ama ben öyle düşünüyorum yapcak bi şey yok ben taktı mı takarım bi şeye ki bana göre dediklerimde haklıyım ne eksik ne fazla saçın varsa veya tipin insanların konuşması bakışı farklı oluyo bi de kelsen tipsizsen insanlar sana başka konuşuyor başka bakıyo başka davranıyo yani adamına göre muamele

Hassectear

• Full Member
« Yanıtla #20 : 10 Aralık 2019, 21:23:06 »
Saçında açıklık yok seyreklik var o yüzden ekime uygun değilsin demiş olabilirler mi

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 10 Aralık 2019, 21:25:02 »
Siz dersinizki şimdi ne alaka bence çok alaka kimisi var bu konuyu takmaz ama yaşadıkları aynıdır kimisi var takar gerçeği görür kendine dertde edinir hatta şöyle bi şey diyeyim yeni kız arkadaşımdan ayrıldım kendisine hiç yanlışım olmadı olsa diycektim burda bunu yaptım ondan bıraktı ama olmadı ve hiç bir sebep yokken bıraktı ben eminim ki biraz yakışıklı olsaydım param pulum olmasada bırakmazdı siz ne derseniz deyin ama öyle arkadaşlar kusura bakmayın farklı düşünen varsa kendini kandırıyodur

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 10 Aralık 2019, 21:25:54 »
Saçında açıklık yok seyreklik var o yüzden ekime uygun değilsin demiş olabilirler mi
E zaten açık olmayan saç a niye ekim yaptırmayı isteyeyim ki :):):):):

Ferhatm

• Full Member
« Yanıtla #23 : 11 Aralık 2019, 00:02:48 »
Ekim yap 25 inde ama fin kullan sonra 25 inde yap elinden geldiğince saçını koru sen kendini nasıl iyi hissedersen yap birdaha dünyaya gelmiceksin bu kadarda kafana takma bu doğal bir süreç elinde olan birşey değil

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 11 Aralık 2019, 00:08:30 »
Ekim yap 25 inde ama fin kullan sonra 25 inde yap elinden geldiğince saçını koru sen kendini nasıl iyi hissedersen yap birdaha dünyaya gelmiceksin bu kadarda kafana takma bu doğal bir süreç elinde olan birşey değil
Eyvalla Ferhatm doğru söylüyon yapcak bi şey yok 1 yıl bekliycez

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 11 Aralık 2019, 00:10:09 »
Ama işte 1 yıl sonunda kabul edecek mi Koray hoca onu anlamadım yani eğer 1 yıl sonra da kabul etmiycekse boşuna niye beni uğraştırıyo ki

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #26 : 11 Aralık 2019, 00:58:33 »
bence bekleme ön iki üç parmak genişliğinde yaklaşık 2000 greft ektir ,dediğim gibi yaptırırsan tepe falan seyrek gözükmez üç beş sene idare edersin emin ol ,sonuçta kimse ve sen dahil olmak üzere tepeni görmüyor zaten uzattınmı saçları oraya bile ekim yaptırmışsın gibi olur.

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 11 Aralık 2019, 01:01:38 »
bence bekleme ön iki üç parmak genişliğinde yaklaşık 2000 greft ektir ,dediğim gibi yaptırırsan tepe falan seyrek gözükmez üç beş sene idare edersin emin ol ,sonuçta kimse ve sen dahil olmak üzere tepeni görmüyor zaten uzattınmı saçları oraya bile ekim yaptırmışsın gibi olur.
zaten ben yaptırmak istiyorum reis ama asmed kabul etmedi sorun o Koray hocadan başka yerede yaptırmam acaba ben kendim desem ben ne olursa olsun yaptırmak istiyorum kabul ederler mi acaba

Ferhatm

• Full Member
« Yanıtla #28 : 11 Aralık 2019, 01:12:18 »
Birşekil ederler bence piskolojinden bahset yardımcı olurlar herrşeyden önce ruh sağlığı önemli

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 11 Aralık 2019, 02:48:16 »
Koray hoca kabul etmiyorsa ve illa yaptıracagım diyorsan diger ekimcilere bakabilirsin. Mesela duayen muttalip keser var, serkan aygın var. Çok yüzdeli ekimciler bunlarda. Koray hocaya şu konuda katılıyorum seyrelmen şakaktan veya tepeden değil. Genel dökülüyor ve yaşın 24. Şu anda ektirirsen 4 5 sene sonra korkunc bir görüntü çıkabilir ortaya

Facebook Twitter Instagram