Gönderen Konu: Propecia kullanıyorum ve dökülme devam ediyor  (Okunma sayısı 3019 defa)

Benjaminbutton

• Jr. Member
  • **
Propecia kullanıyorum ve dökülme devam ediyor
« : 06 Aralık 2019, 00:07:46 »
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 3 4 aydır propecia kullanıyorum, bunun 1 ayı proscar geriye kalan aylarda propecia kullandım, dökülmem aynı seyirde devam ediyor fakat açıklıklar aynen kaldı bir değişim yok, yani dökülüyor fakat saçlarda bir gerileme veya ilerleme söz konusu değil bu normalmi, finasterid bende işe yaramıyormu yoksa yarıyorda benmi farkında değilim?

Furymen

• Sr. Member
Ynt: Propecia kullanıyorum ve dökülme devam ediyor
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2019, 00:29:24 »
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 3 4 aydır propecia kullanıyorum, bunun 1 ayı proscar geriye kalan aylarda propecia kullandım, dökülmem aynı seyirde devam ediyor fakat açıklıklar aynen kaldı bir değişim yok, yani dökülüyor fakat saçlarda bir gerileme veya ilerleme söz konusu değil bu normalmi, finasterid bende işe yaramıyormu yoksa yarıyorda benmi farkında değilim?
İşe yaraması için yan etki görmen lazım yan etki görmeye başladığından itibaren şakaklar saçlaşacak benim tecrübem böyle oldu finasla şakağı kapattım göğüs büyümesi yapınca telaşla bıraktım 2 aydan itibaren saç dökülmesi bıçak gibi kesildi keşke resmini çekseydim ilacı bıraktım 1 hafta sonra kararan kapanan şakaklar parmağımı sürünce elimde kaldı döküldü :(

Benjaminbutton

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2019, 00:53:22 »
Bende dökülmeler oluyor henüz bir yan etki ile karşılaşmadım sanırım ama gerileme yok anlayamadım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2019, 01:02:01 »
Rutin dökülmen olabilir ya da cansız saçlar dökülür alttan daha kalınları gelir
Global Moderator

ye2525

• Full Member
« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2019, 21:12:08 »
Ayni problemi ben de yasiyorum berbere sordugumda onlar kirik dedi seninki de kirik olabilir finasin yan etkisini gormedim ama benim de yanlarim tuylendi 2.5 ay oldu bubarada benim kullanmam

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 08 Aralık 2019, 21:50:21 »
Yan etki gormeden erki gorülmeyecegı soğru mu? Kesin olması gereken bi durum mu?
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 08 Aralık 2019, 22:27:35 »
İşe yaraması için yan etki görmen lazım yan etki görmeye başladığından itibaren şakaklar saçlaşacak benim tecrübem böyle oldu finasla şakağı kapattım göğüs büyümesi yapınca telaşla bıraktım 2 aydan itibaren saç dökülmesi bıçak gibi kesildi keşke resmini çekseydim ilacı bıraktım 1 hafta sonra kararan kapanan şakaklar parmağımı sürünce elimde kaldı döküldü :(
İşe yaraması için yan etki görmesi lazımmış çünkü kendisinde öyle olmuş :D Kendi tecrübeni mutlak doğru olarak kabul etmeyi bırak da insanları yanlış yönlendirme. Demek ki insanların %98'inde işe yaramıyor bu ilaç çünkü yan etki oranı %2

ye2525

• Full Member
« Yanıtla #7 : 08 Aralık 2019, 23:13:07 »
Yan etki gormeden erki gorülmeyecegı soğru mu? Kesin olması gereken bi durum mu?
Genel sohbette arkam kapaniyor mu diye konu actim bak istersen tam kapanmadi ama gelisme var
Ama bunun yaninda mezoterapi ya da prp yaptirman gerekecek benimki oyle kapandi cunku biotin kullaniuorum extradan ben yan etkisini gormedim valla
Berberim fln da kapandigini soyledi acikcasi (istedogim gibi olmasa da)

Yani sonuc olarak yan etkisini gormedim ama bilmiyorum benim 75 gun fln oldu kullanmaya baslayali daha yeni neredeyse belki gorurum ama su anlik sikunti yok gibi

ye2525

• Full Member
« Yanıtla #8 : 08 Aralık 2019, 23:14:23 »
İşe yaraması için yan etki görmesi lazımmış çünkü kendisinde öyle olmuş :D Kendi tecrübeni mutlak doğru olarak kabul etmeyi bırak da insanları yanlış yönlendirme. Demek ki insanların %98'inde işe yaramıyor bu ilaç çünkü yan etki oranı %2
Abi oyle deme ya 😂😂 yan etki gormek isteye baslicam yakinda

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 08 Aralık 2019, 23:17:50 »
Abi oyle deme ya 😂😂 yan etki gormek isteye baslicam yakinda
Amerika Sağlık Bakanlığı FDA'yı kapatmış bundan sonra furyemenin tecrübelerini dikkate alacaklarmış sadece :))

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 09 Aralık 2019, 00:00:33 »
Etki-yan etki muhabbeti pek doğru değil 5 ay falan kullandım ben bunu yan etkilerin çoğu ile karşılaştım ama saça çok bi artısı olmadı bıraktım bende 😀

Burakcan

• Full Member
« Yanıtla #11 : 09 Aralık 2019, 01:10:40 »
Neden herkeste dökülmeyi durdurup fayda etmiyor biliyormusunuz? çünkü saç dökülmesinin tek nedeni genetik değil ,özellikle genetik kadar etkili bir faktör daha var .onun ne olduğunu biliyormusunuz acaba.
aslında çözümü çok basit ama yazsam bumuydu dersiniz ne yazıkki bunu diyeceğinizi bildiğim için kellik size müstehak diyeceğim  :).aslında bu çözümü çoğu saçtan ileri derecede anlayan doktor vs insanlar biliyor ama benim gibi aynı sebeplerden söylemeye gerek bile duymuyorlar.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 09 Aralık 2019, 03:59:52 »
Neden herkeste dökülmeyi durdurup fayda etmiyor biliyormusunuz? çünkü saç dökülmesinin tek nedeni genetik değil ,özellikle genetik kadar etkili bir faktör daha var .onun ne olduğunu biliyormusunuz acaba.
aslında çözümü çok basit ama yazsam bumuydu dersiniz ne yazıkki bunu diyeceğinizi bildiğim için kellik size müstehak diyeceğim  :).aslında bu çözümü çoğu saçtan ileri derecede anlayan doktor vs insanlar biliyor ama benim gibi aynı sebeplerden söylemeye gerek bile duymuyorlar.
Yo sen yaz biz bu muydu demeyiz  :D

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 09 Aralık 2019, 08:17:29 »

kellik size müstehak mı? burası çözüm için kurulmuş site dökülme yaşayanlarla alay edilmek için kurulmamış. çok rahatsız edici bi mesaj. admin olsam banlardım seni.

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 10 Aralık 2019, 01:27:51 »
Sen önce fin kullan sonra gel burda konuş ne yaşadıysam onları aktarıyorum forumdakilere tavsiye değil benim tecrübem bu şekil oldu ve forumda paylaştım ben bu ilacı masum gösterip insanların sağlığını tehlikeye atmıyorum sizin gibi bilinçsiz insanlar ilacı masum gösterim yan etkisi %2 mişte ben kullandım yan etki yokmuşta diyip insanların sağlığıyla dalga geçiyorsunuz insanlar yan etkisi bir ihtimal olduğunu bilsinler ve dht azlığı yan etkiye illaki sebeb olur bilimsel olarak zaten kanıtlanmış bişey

Facebook Twitter Instagram