Gönderen Konu: Songül Alci  (Okunma sayısı 12901 defa)

mab82x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Songül Alci
« : 30 Ekim 2016, 07:57:48 »
Arkadaslar ben yaklasik iki üc aydir arastirdim ve ekimi nerde yapacagima bir türlü karar veremedim. Dün aralik ayinin sonuna bilet aldim. Frankfurtdan Istanbula. Kardesim Songül Alcinin ekim merkezine yakin. Hem konum hem de fiyat olarak bana uygun bir yer. Ama kötü sonuc almaktan korkuyorum. Sanirim hangi ekim merkezine gitsem bu korkuyo yasarim. Ben sac ekimin komplikasyon olmadan, gür bir ekim olmasini istiyorum. Songül hanim ile ilgili bilgi bulamadim forumda. Tecrübesi olan arkadaslar yazabilirse cok sevinirim

bonedriven

• Ziyaretçi
Ynt: Songül Alci
« Yanıtla #1 : 30 Ekim 2016, 15:11:28 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=59.60 

kado isimli kullanicinin paylasimlarina takip et.kendisi songül alciya ektirdi.istersen özelden msj at.belki cevap verir.

yanlis planlama,donöre fazla yüklenme, ekilenler saclarda fazla fire...vs. songül alci ekim yapmiyor zaten.ekibi var ki o yapiyor. o yüzden öncelikle fotolarini buraya yükle, ona göre acikligina göre konusmak daha mantikli.

mab82x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2016, 18:20:22 »
Cok tesekkür ederim. Beni en cok rahatsiz eden teoe bölgesi. Regainenin biraz faydasi oldu. Bilsem Finasterid tepe bölgesini yogunlastircak hic sac ektirmem. Nadil resim yükluyebilirim burda?

bonedriven

• Ziyaretçi

mab82x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Ekim 2016, 19:05:13 »
Resimleri ekliyorum

Haytata

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2016, 01:21:13 »
Songül alcı ne kadara ekiyor veya bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama Zekeriya kul sizi mutlu edebilicek bir ekim yapar kanaatindeyim. Bu forumda norveçli ve erdal85 isimli kullanıcılar zekeriya kul da ekim yaptırdı sonuçlar muazzam greft başı 1 euro işlemi kendisi yapıyor yardımcıları değil tepe bölgesi için finas kullanabilirsiniz bazı yan etkileri var ama dökülme sürdükten sonra saç ektirmenin bir anlamı yok tabii belli bir yaşın üstünde değilseniz (45 yaş) dökülme sürebilir. Almanyada yaşadığınızı yazmışsınız yani euro kazanıp euro ödeyeceksiniz. Fiyatta yükselebildiğiniz kadar yükselin ucıza kaçılacak oldu bittiye getirilecek bir işlem değil. Size yapılan işlem hayatınızın geri kalanında ön planda olacaktır. Dökülme tipiniz bahsettiğim kullanıcılara bir hayli benziyor. Sizinki de iyi olur tahminim 3000-3500 greft sizi mutlu etmeye yeter diye düşünüyorum. Kendisi bildiğim kadarıyla tepe bölgesine ekim yapmıyor. Fakat sizin donör bölgenizdede seyreklik var bir vitamin eksikliği rahatsızlığınız olabilir. Önce bunu bir netleştirin daha sonra ekim yerini seçersiniz.

mab82x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 31 Ekim 2016, 08:17:49 »
Evet dün Zekeriya Kul ile Ilgan Serdaroglu na yazdim, bilgi almak icin. Bu arada yasim 34. Tepe bölgesine Dr Kul neden ekim yapmiyor veya yapilan ekim tutmuyir mu tepe bölgesinde? Bir de Finasrerid tepe bölgemi bir sene icinde kapayabilir mi yoksa aciklik cok mu büyük sizce? Bu verici bölgeyi kendimde hep cok saniyordum bir ekim merkezi hatta sormustu daha önce ekim yaptirdiniz mi diye, cünki donör bölgesini yeterli görmemisti. Hatta baska bir ekim merkezi önce 6 ay finasterid kullanin öyle bi daha bakalim dediler. Simdi sizde öyle deyince acaba ekim icin erken mi veya ekim yapilsada iyi verim alirmiyim diye kararsiz kaldim

Haytata

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 31 Ekim 2016, 11:29:21 »
Evet üst bölge bayağı dökülmüş finasteride bir çok konuda yardımcı olacaktır saçların kalınlaşması ve koyulaşmasına ama o kadar büyük açıklığı kapatmayı beklemek biraz hayalperestlik olur. Donör bölge içinde artıları var finasteridein en az 6 ay süre verin gelişme var ise istediğiniz yerde ekitrebilirsiniz. Gelişme yoksa kullanıma devam bazı kişilerde 1 sene sonra etki gösteriyor. Ekimden sonrada kullanın mutlaka süreci gözle görülür derecede hızlandırır donör toparlanması çıkan saçların daha sağlıklı olması vs sadece ön ve orta kısma ekilse bile sizi mutlu eder yeni görüntü saç ekiminde açıklığınız çok ise 15 sene önceye dönmeyi hayal etmeyin. zekeriya kul un hiç tepeye ekimini görmedim o bölgede yapılan operasyonun verimi biraz düşük belki o yüzden yapmıyordur. İlk önce tedavilerden sonuç almaya çalışın istediğinizi alırsanız saç ektirin ama şu anda yaptırdığınız ekimden fazla beklentiniz olmasın yarın gidip ektirseniz mutlu olmazsınız.

bonedriven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 31 Ekim 2016, 17:38:03 »
yurtdisindan geldigin icin bence erkan demirsoy secenegini de degerlendirmelisin.zekden 0,25 cent pahali.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=810.0

bu basligi bir incele,ekimden önce senden daha seyrek bir saca 3600 küsür ekildi.gerci haliyle ekim alanlariniz farklidir ama demirsoy bence zek gibi fix ön tarafa ekmez gibime geliyor.

bir de en az 4-6 ay arasi finansterdi kullanip dökülmeni durdurduktan ve donör alanini güclendirdikten sonra sac ekimini düsün.bu forumu iyi incele kim ektirecegine karar vermeden önce.
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2016, 17:51:53 Gönderen: bonedriven »

mab82x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 31 Ekim 2016, 19:32:14 »
Ok Dr Kul ile Demirsoya yazdim. Bakalim geri dönüs yapacaklar mi. Dr Kul un tepe bölgesine ekim
Yapmamasi beni rahatsiz ediyor. CoguDr hakkinda olumlu ve olumsuz referans mevcut. Insan kime gidecegini sasiriyor. Bazen cevremdeki arkadaslara bakiyorum (Arenamed,Femmeplast ve Dora) hic düsünmeden gittiler. Fena da olmadi, sanirim arastirdikca insanln tereddütleri artiyor

bonedriven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 01 Kasım 2016, 10:56:30 »
Ok Dr Kul ile Demirsoya yazdim. Bakalim geri dönüs yapacaklar mi. Dr Kul un tepe bölgesine ekim
Yapmamasi beni rahatsiz ediyor. CoguDr hakkinda olumlu ve olumsuz referans mevcut. Insan kime gidecegini sasiriyor. Bazen cevremdeki arkadaslara bakiyorum (Arenamed,Femmeplast ve Dora) hic düsünmeden gittiler. Fena da olmadi, sanirim arastirdikca insanln tereddütleri artiyor

Mailden ziyade Kula ektirenlerden asistanin nosunu alip watsap üzerinden ulasirsan daha cabuk cevap alirsin.demirsoy icinde yurtdisindan ona hasta baglayan adama ulasirsan (nizin sayfasinda vardi bir yerde) yine cabuk cevap alirsin.

ben senin yerinde olsam öyle düsünmeden bodaslama gitmezdim.cünkü elinde avuncunda olani alip, sana  bastan yalnis umut verip sonra seni rezil bir sonucla basbasa birakacak ve psikolojini bozacak cok yer (kasap) var.bunlardan kacinman icin uyariyorum seni.(sac ekiminde onarim operasyonu diye bir sey var.daha önceki ekim ya da ekimleri basarisiz gecen insanlara yapilan) o yüzden tekrar söylüyorum.dökülmeni durdurmadan ekim yapmayi düsünme.hata edersin.

mesela dora hastanesi demissin.su allta verdigim linki bir incele.yani o donöre neyle girmisler.sanki deriyi yüzmüsler gibi.arti planlama yanlis.bir de video cekmisler o kafaya.allahim yarabbim.

arenamedin ekimleri zaten malum.bugün watsaptan yazsan, yarin gel ekelim derler. ucaktan indikten sonra, karsilama otale yerlestirme ve ekim sonrasi muhtemelen 4-5 ay kelaynak gibi gezmen buna dahil.ne ön hatta tekli greft ekerler.ne dogru düzgün bir planlama ve sac cizgisi yaparlar.ama baksan inst resimlerine her sey sahane.

diger ekim merkezini ilk senden duydum.zaten istanbul 100lerce var.

ekolit

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 30 Haziran 2017, 16:13:16 »
Selamlar, daha 7 ay önce yaptırdım Songül Hanım'a, çok dikkatli ve özenli çalıştı 3400 greft ekti ve geçen aydan beri de yeni saçlarım da baya uzadı, o kadar deneyimi 15 senelik deneyimi göz önünde bulundurun derim, ilgilenenlere yardımcı olurum.

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 30 Haziran 2017, 21:14:54 »
Selamlar, daha 7 ay önce yaptırdım Songül Hanım'a, çok dikkatli ve özenli çalıştı 3400 greft ekti ve geçen aydan beri de yeni saçlarım da baya uzadı, o kadar deneyimi 15 senelik deneyimi göz önünde bulundurun derim, ilgilenenlere yardımcı olurum.

Ya bi kaybolup git şurdan reklamını az ötede yap
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 30 Haziran 2017, 21:15:54 »
 Forum olarak Songül alci benzeri reklamcılara  saç ektirmiyoruz.
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 01 Temmuz 2017, 01:43:32 »
Songül efendi anaokulu terk galiba.

Facebook Twitter Instagram