Gönderen Konu: 27 nisan 2015 dr erkan demirsoy 4325 greft  (Okunma sayısı 31493 defa)

savaş11

• Full Member
Ynt: 27 nisan 4325 greft
« Yanıtla #31 : 26 Ağustos 2015, 04:09:14 »
Wade kardeş öncelikle saç ekimin hayırlı olsun , insAllah istedigin sonucuda alırsın.
 Erkan demirsoyla görüşmüş birisi olarak söyleyebilecegim tek şey , diğer yamyam dr. dan olmadıgıdır. Gercekten bu işi sadece maddiyat olarak görmeyen nadir kişilerden birisidir. Forumlarda ekim sonucu fazla olmadıgından senin paylaşımın gerçekten iyi olmuş..

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #32 : 26 Ağustos 2015, 04:10:21 »
ÇOK SALLAMIŞSIN FİYAT HAKKINDA
Foruma uzun zamandır girememiştim , bakıyorumda boş muhabbetciler burayada damlamaya başlamış öncelikle adam gibi yazın ve diger sitelerdeki geyikleri yapmayın .

Wade

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 26 Ağustos 2015, 06:07:14 »
Wade kardeş öncelikle saç ekimin hayırlı olsun , insAllah istedigin sonucuda alırsın.
 Erkan demirsoyla görüşmüş birisi olarak söyleyebilecegim tek şey , diğer yamyam dr. dan olmadıgıdır. Gercekten bu işi sadece maddiyat olarak görmeyen nadir kişilerden birisidir. Forumlarda ekim sonucu fazla olmadıgından senin paylaşımın gerçekten iyi olmuş..

Cok tesekkürler savaş
Gercekten söylediklerinde cok haklısın erkan hoca iyisiyle kötüsüyle herseyi söylüyor, gel ekelim sacını cok güzel olacak diye göz boyayan hicbişey söylemiyor.. Türk hastası cok az hocanın, bende arastırırken yabancı forumlardan buldum sac ekimi yaptırmıs kişileri.. 
Paylasımlara devam etcem umarım erkan hocada ekim yaptırmayı düsünen arkadaslara yardımcı olurum

aydeniz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 26 Ağustos 2015, 23:11:43 »
saçlarınız nerde ektırdınız acaba sız merak eetım hoş olmuş

feri33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 27 Ağustos 2015, 05:04:14 »
çok güzel çok beğendimmm..maşallah kurtulmuşsunuz bu problemden..ben de ekimimin 60.günündeyim neredeyse...erkan beyi ben de düşünmüştüm ama ulaşmak pek mümkün olmadı kendisine:)) siz nasıl bağlantı sağladınızz acaba?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 27 Ağustos 2015, 06:15:01 »
Wade hocam size sormak istediğim bazı sorularım var.

Siz beklenen süreden daha erken sonuçlar almaya başlayan ve saç problemini çözen bir ekim süreci yaşadınız. Benim son eklediğim 45. gün fotoğraflarına bakarsanız eğer, yeni köklerin çıkmaya başladığını görebilirsiniz. Yeni kökleri bu zaman diliminde gördüğümden dolayı açıkçası bende erken sonuç alacağımı düşünüyorum. Tahminen 3.aydan itibaren güzel bir tablo oluşacağı düşüncesindeyim. Bunda belki yaşımda bir faktör olabilir.

Soruma gelince, sizin saçların çıkmaya başladığı zaman dilimi ne zamandı? Bunu görebileceğimiz bir fotoğraf var mı? Eğer yoksa benim şuan ki gidişatın sizinkiyle benzer noktası var mı?

Son olarak erken çıkmaya başlayan saçlar sizde tüm ekilenler olarak mı çıktı yoksa bir kısmı erken çıkmaya başlayıp bir kısmı uyku evresine girip ilerleyen süreçte mi çıkanlara katıldı?

Bu konudaki tecrübelerinizi merak ediyorum.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Wade

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 27 Ağustos 2015, 07:34:12 »
çok güzel çok beğendimmm..maşallah kurtulmuşsunuz bu problemden..ben de ekimimin 60.günündeyim neredeyse...erkan beyi ben de düşünmüştüm ama ulaşmak pek mümkün olmadı kendisine:)) siz nasıl bağlantı sağladınızz acaba?

Tesekkürler feri33 ..
Erkan hocayı yabancı forumlardan buldum, o forumda clemens weber( alman sanırım ) bi calısanı vardı ona ulastım oda bana muzaffer beyin numarasını verdi ve randevu aldım muayene icin .. Muzaffer bey erkan hocanın yardımcısı..
İnsallah sende istedigin sonuca kavusursun :)

Wade

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 27 Ağustos 2015, 07:51:42 »
Selam ıron maiden
Şimdi baktım fotolarına benimde aynı seninki gibiydi 45. Günde hatta belki biraz daha kötüydü ..
Benim tam 60. Günde ince ince saclar cıkmaya basladı, 45. Gün ve 60. Gün fotolarımı atıcam kıyaslamayı kendin yaparsın .. Benim en büyük gelişme 60. Ve 90. Gün arası oldu suan saclar uzadıgı icin dipten gelen var mı yok mu bilmiyorum .. Tam 4 ay oldu . 2 ay daha beklicem gercek sonuc icin..

Sorunun cevabına gelirse bütün ekilenler bir anda cıkmadı cünkü sok dökülmede tüm saclar aynı anda dökülmedi.. Mesela şok dökülmede ilk dökülen saclar daha cabuk cıkmaya basladı sonra dökülen saclar daha gec cıktı , benim 90 ve 103. Fotolarıma bakarsan farkı görürsün ..

Wade

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 27 Ağustos 2015, 07:55:36 »
İlk foto 45. Gün
2. Foto 60. Gün

Wade

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 27 Ağustos 2015, 07:58:04 »
Bana kalırsa sende erken sonuc alacakmışsın gibi duruyor ıron maıden ..

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 27 Ağustos 2015, 14:41:28 »
İlgin ve değerli tecrübelerin için teşekkürler wade

İçimi rahatttın. Dilerim dediğin gibi olur.. Zira beklemek çok zor  :)
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Wade

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 27 Ağustos 2015, 15:04:52 »
İlgin ve değerli tecrübelerin için teşekkürler wade

İçimi rahatttın. Dilerim dediğin gibi olur.. Zira beklemek çok zor  :)

Rica ederim hocam :)
Gidişat aynı inşallah istedigin sonucu alırsın

Muzdarip

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 18 Eylül 2015, 16:06:32 »
Geçmiş olsun hocam son durumlar nedir merakla bekliyoruz :)

Wade

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 19 Eylül 2015, 10:46:11 »
Geçmiş olsun hocam son durumlar nedir merakla bekliyoruz :)

Tesekkürler hocam 1 ay sonra paylasım yapcam 6.ay doldugunda

Facebook Twitter Instagram