Gönderen Konu: Arenamed sac ekimi 4700 greft  (Okunma sayısı 23412 defa)

can29

• Ziyaretçi
Ynt: Arenamed sac ekimi 4700 greft
« Yanıtla #30 : 01 Kasım 2016, 00:47:36 »
bende ekim yaptırdım herkes gibi, yorumları gördükce psikolojim bozuluyor
ozaman ozelden numaranı verıp  ara donerımı gosterım dıye mılletın numarasını çözmeye çalışcagına buna bende dahil burada paylas ekımını kardesım geçıceksın bu işleri sizin yediginiz muz kadar bizim maymun .... neyse  ayrıca bu yöntemle numarasına ulasıp arayıp tehtıt ettiniz kişileride bılıyoruzz bu sitede

Bariz reklam yapip savunuyo üstüne bir de inkar ediyo elleme konussun :)

av adam sıteye oldu ılk mesajı bana ozelden numara verıp ara donerımı gosterım demek oldu sımdı dostum  herkes çakalda bız tavsanmıyız ustaca :)

Dostum sana bir fıkra anlatmak istiyorum. Şimdi ben cok unlu bir ekim merkezinin sac ekim uzmanıyım ve ekim yaptigim bir cok kisi donorlerinden sikayetci her neyse kendi yanimda calisan ve asistanim olan kisiye ekim yapiyorum ve o asistanim da donorun sikayet ediyo ve benim ekim yaptigim hastalara soruyor donorun toparlamasi icin hangi ilaclari kullanmam lazim diye ve bu asistan hastalarla surekli iletisim halinda olan biri ve onlari neler yapmalari gerektigi hakkinda bilgilendiren kisi :) simdi ne dusunuyosun cok merak ediyorum :D

vallahı hocam konu arenamed olunca gayet normal bır durum :)))

61laz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : 01 Kasım 2016, 00:48:20 »
durum vahim ozaman desene sıctık biz

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : 01 Kasım 2016, 00:48:41 »
gördükce bende üzülüyorum baska seylere veriyorum kendimi bi girip bakıyım diyorum moraller sıfır oluyor bende de yayla cıkasım geliyor

senın donör ne durumda suan ? bana gayet ıyı telını ver resım atayım demıstın neden ıyıse üzülüyosun sımdı ?

Ustaca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 01 Kasım 2016, 00:48:57 »
bende ekim yaptırdım herkes gibi, yorumları gördükce psikolojim bozuluyor
ozaman ozelden numaranı verıp  ara donerımı gosterım dıye mılletın numarasını çözmeye çalışcagına buna bende dahil burada paylas ekımını kardesım geçıceksın bu işleri sizin yediginiz muz kadar bizim maymun .... neyse  ayrıca bu yöntemle numarasına ulasıp arayıp tehtıt ettiniz kişileride bılıyoruzz bu sitede

Bariz reklam yapip savunuyo üstüne bir de inkar ediyo elleme konussun :)

av adam sıteye oldu ılk mesajı bana ozelden numara verıp ara donerımı gosterım demek oldu sımdı dostum  herkes çakalda bız tavsanmıyız ustaca :)

Dostum sana bir fıkra anlatmak istiyorum. Şimdi ben cok unlu bir ekim merkezinin sac ekim uzmanıyım ve ekim yaptigim bir cok kisi donorlerinden sikayetci her neyse kendi yanimda calisan ve asistanim olan kisiye ekim yapiyorum ve o asistanim da donorun sikayet ediyo ve benim ekim yaptigim hastalara soruyor donorun toparlamasi icin hangi ilaclari kullanmam lazim diye ve bu asistan hastalarla surekli iletisim halinda olan biri ve onlari neler yapmalari gerektigi hakkinda bilgilendiren kisi :) simdi ne dusunuyosun cok merak ediyorum :D

vallahı hocam konu arenamed olunca gayet normal bır durum :)))

Hayırlısı hakkımızda donor duzelir ama yaşadığımız psikolojik durum nolcak insanlar bunu anlayamiyor.

Ustaca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 01 Kasım 2016, 00:49:38 »
gördükce bende üzülüyorum baska seylere veriyorum kendimi bi girip bakıyım diyorum moraller sıfır oluyor bende de yayla cıkasım geliyor

senın donör ne durumda suan ? bana gayet ıyı telını ver resım atayım demıstın neden ıyıse üzülüyosun sımdı ?

Al bir de burdan yak sadrazam :D

61laz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : 01 Kasım 2016, 00:51:22 »
ben kesin yaylaya cıkıcam 6 ay inmicem

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : 01 Kasım 2016, 00:53:06 »
vallahı çocuklar benım ne arenamed umrumda nede serkan  ... sizin donörleriniz toparlansın piskolojınız düzelsin kendınıze gelın yeter çok üzülüyorum sızı böyle üzgünün gördükçe  umarım bu günlerı bır an önce atlatırsınız

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : 01 Kasım 2016, 00:53:54 »
ben kesin yaylaya cıkıcam 6 ay inmicem

sen soruma cevap ver kıvırma

ugurcoco

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 01 Kasım 2016, 10:33:42 »
Walla arkadaslar bu konuda herkesin fikrine saygım var bende buraya gitmeden o kadar arastırma yaptım bnde biliodum donörden fazla greft aldıklarını ama 7. Ay sonunda da görüorum sonuçlar.. uzun bi süreç bu..bn sadece bnle ilgilenen ekibn çok ii oldunu söleyebilirim.. zaten bnm ekim ilşnün serkan aydınla bir alakası olmadı o sadece cizim olayını yaptı.. kanal açma işini mahir hoca ve iki baya asistan yaptı.. genel olarak ta ii iş cıkardıklarını söleyebilirim..13.gün bugün son hali de paylaşıorum

ugurcoco

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 01 Kasım 2016, 10:58:43 »
Donör 12 gün

ugurcoco

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 01 Kasım 2016, 13:39:31 »
çok tecrübeli arkadaslara sormak istiyorumm...daha öncede sordum cvp alamadımmm...sac ekimi yapmadan önceki saclarımmm hala kalıcı olacakmı olumsuz bi durumda kalırsam die merak ediyorummm..sürecn bu kdr sıkıntılı olacağını bilseydim eski saclarım a kurban olurdummmmm..:))

ugurcoco

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 03 Kasım 2016, 08:44:38 »
Slm arkadaslar donör son durum gidişat normal mi acaba 15. Gün bugün

mealtay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 03 Kasım 2016, 11:38:55 »
Süreç benimkine çok benzer, benim de sağ tarafımda olmuştu, donör bölgende büyük boşluklar olacak saç kıran gibi. Ortalama 100 günde falan toparlıyor. Bu sürece kendini şimdiden hazırla.

ugurcoco

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 03 Kasım 2016, 11:41:41 »
Eyvallah hocam.. prp yaptırdınızmı sürecte?

ayı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 03 Kasım 2016, 12:15:18 »
donör bence toparlayacak senin, ancak ilerde saçlarını bundan daha uzun tutman gerekebilir.

Facebook Twitter Instagram