Gönderen Konu: Dr Serkan Aygın 2020 fiyatları  (Okunma sayısı 54557 defa)

Farques

• Ziyaretçi
Ynt: Dr Serkan Aygın 2020 fiyatları
« Yanıtla #76 : 24 Şubat 2021, 04:58:47 »
bu 10-12bin fiyatın içinde galiba otel masrafları vs hepsi varmış galiba doğru mu?
Yurtdışından gelenlere sadece. Şehirdışından gelenlere bişey yok ancak istanbul içi istediğiniz yere bırakıyorlar.

and3rs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #77 : 25 Şubat 2021, 01:17:19 »

Resmi güncel fiyat mıdır bu? Greft'e göre değişiyor mu?

Asistandan bi kac hafta önce aldığım fiyat. Forumda gördüğüm kadarıyla da bu fiyat yazılıyor greft fark etmeksizin.

Csils

• Full Member
« Yanıtla #78 : 02 Mayıs 2021, 14:33:49 »
bu 10-12bin fiyatın içinde galiba otel masrafları vs hepsi varmış galiba doğru mu?

Otel hariç, yurtdışından gelenlere transferler dahil.
Otel rezervasyonu konusunda yardımcı oluyorlar,
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2021, 14:52:18 Gönderen: Csils »

batu34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #79 : 02 Ekim 2021, 15:27:50 »
Bu merkezin fiyatı 20bin mi oldu bu doğru mu?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 02 Ekim 2021, 19:55:06 »
Serkan aygın güncel saç ekim fiyatı 20 bin tl.
Global Moderator

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 05 Ekim 2021, 23:36:21 »
Bu merkezin fiyatı 20bin mi oldu bu doğru mu?

Seneler sonra ilk defa siteye giriş yapıyorum, geçmiş moderatörüm bilenler bilir.

27 Ağustos'ta 3. ekimim için Serkan Aygın'dan randevu aldım ve görüşmeye gittim, Görüşme sağladık, greft sayısına kadar görüşlerini ilettiler ve kendimi hazırlamak adına yıl sonuna kadar fiyat garantisi istedim. 12 Bin lira DHI için, ücret belirttiler. Yıl sonuna kadar geçerli olacak şekilde fiyat olarak söz almama rağmen bugün Tuğçe hanım ile ekim günü belirlemek üzere iletişime geçtim. Değil yıl sonu, 39 gün geçmesine rağmen sözlerini tutamayacağını ve fiyatın 20 bin TL olduğunu bildirdi. Söz verdiğini kendisine belirtmeme rağmen, sözlerini tutamayacağını belirtti.

Başarısız olduğu ekimlerde ya da beğenmediği ekimlerde bile talep olmadan revize sözü veren kurumun, sözünde durmaması büyük hayal kırıklığına uğrattı. Fiyat sözü verilip, ekim kararı alan müşterisine yıl sonuna kadar fiyatı sabitlemesine rağmen, yüzde 66,6 oranında fazla fiyat veren bir kurumun, benim gözümde vizyonu artık farklıdır.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

cakozgur

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #82 : 06 Ekim 2021, 10:37:56 »
20 bin TL mi ? Fazla olmuş
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2021, 11:53:58 Gönderen: Hintell »

yildiz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 12 Ekim 2021, 00:50:18 »
Seneler sonra ilk defa siteye giriş yapıyorum, geçmiş moderatörüm bilenler bilir.

27 Ağustos'ta 3. ekimim için Serkan Aygın'dan randevu aldım ve görüşmeye gittim, Görüşme sağladık, greft sayısına kadar görüşlerini ilettiler ve kendimi hazırlamak adına yıl sonuna kadar fiyat garantisi istedim. 12 Bin lira DHI için, ücret belirttiler. Yıl sonuna kadar geçerli olacak şekilde fiyat olarak söz almama rağmen bugün Tuğçe hanım ile ekim günü belirlemek üzere iletişime geçtim. Değil yıl sonu, 39 gün geçmesine rağmen sözlerini tutamayacağını ve fiyatın 20 bin TL olduğunu bildirdi. Söz verdiğini kendisine belirtmeme rağmen, sözlerini tutamayacağını belirtti.

Başarısız olduğu ekimlerde ya da beğenmediği ekimlerde bile talep olmadan revize sözü veren kurumun, sözünde durmaması büyük hayal kırıklığına uğrattı. Fiyat sözü verilip, ekim kararı alan müşterisine yıl sonuna kadar fiyatı sabitlemesine rağmen, yüzde 66,6 oranında fazla fiyat veren bir kurumun, benim gözümde vizyonu artık farklıdır.

aynı sorunu bende yaşadım ilk ekim sonrası 6. ayda kontrole gittiğimde serkan hoca ile 2. ekim için anlaştık sadece tarih benim için tam belli değildi işten sebep şimdi tekrar konuştuğumuz operasyon için gün almak istedim eda hanımdan ve bu seferde konuştuğumuz fiyatın üstünde fiyat verdiler konuştuğumuz fiyat 10bindi ilk ekimde 10bindi bu sefer 2. ekim için benden 15 bin istediler ve ilk ekimimde başarılı bir ekimde değildi

reallife83

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #84 : 13 Ekim 2021, 13:22:19 »

Hem size yapılan muamele hiç şık değilmiş ve bu kendileri adına güven zedeleyici bir tavır hem de arz talep meselesi tabii orası ayrı ama 10-12 bin fiyat bandından birden 20 binlere çıkmış olmak çok insaflı gelmiyor.

uaygun

• Jr. Member
  • **
  • Avodart, Xpecia,Hairfort Sprey, Biotin, Sawpoo
« Yanıtla #85 : 13 Ekim 2021, 17:29:33 »
Bende sac ekimi planliyorum ve Dr. Serkan Aygin ekibiyle irtibata gectim, banada 2-7 gün icinde size bilgi verecegiz dediler,  bugün Asistani Esra hanim 4200 greft icin Fue yöntemi 2390,  DHI yöntemi icin 2990 Euro fiyat verdi.Bende 10-12 bin bilemedin 14 bin TL. gibi bir rakam beklerken büyük hayal kirikligi yasadim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 13 Ekim 2021, 18:57:30 »
yurt dışından isen fiyat euro oluyor tr de tüm merkezler böyle çalışır
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 29 Ekim 2021, 09:42:54 »

Anlattıklarınız doğruysa ayıp etmişler
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

knlcl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #88 : 09 Mayıs 2022, 17:50:19 »
Bende sac ekimi planliyorum ve Dr. Serkan Aygin ekibiyle irtibata gectim, banada 2-7 gün icinde size bilgi verecegiz dediler,  bugün Asistani Esra hanim 4200 greft icin Fue yöntemi 2390,  DHI yöntemi icin 2990 Euro fiyat verdi.Bende 10-12 bin bilemedin 14 bin TL. gibi bir rakam beklerken büyük hayal kirikligi yasadim.

bugun ben de sordum bana da euro ile fiyat geri dönüşü oldu ki yurt dışıyla falan alakam yok. acaba kendileri direkt euro'ya mı geçtiler?
  • Yaşınız 31

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #89 : 12 Mayıs 2022, 20:17:43 »
Medeks ve Asuman hocanın günde 2 ekim yaptıklarını duymuştum.Serkan Aygın hocanın kliniğinde acaba günde kaç ekim yapılıyordur merak ettim.

Facebook Twitter Instagram