Gönderen Konu: 12 Ekim 3000 Greft DHI yönetimi Dr Doğan Turan Başarısız Ekim  (Okunma sayısı 23801 defa)

Vatoslocos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 12 Ekim 3000 Greft DHI yönetimi Dr Doğan Turan
« Yanıtla #16 : 05 Şubat 2017, 17:45:36 »
Kaçıncı gün oldu?

Ön bölgede gelişme var. Oradaki saçlarda bir yoğunluk gözlemliyorum fakat verteks ve ortalarda pek yok gibi şimdilik hocam

Dadas_Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 05 Şubat 2017, 17:52:12 »
Değerlendirmeniz için çok teşekkür ederim. Yaklaşık 115 gün oldu  vertek çok fazla ekim yapılmadı genel olarak önden ortaya doğru ekim yapılmıştı  1. Sayfada ekim öncesi Fotoğraflar var gidişat galiba iyi değil gibi 😔

sevenlve2260

• Doğan Turan 4175 greft- Esma Serkan 2. Ekim 1930 greft
  • Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 05 Şubat 2017, 18:32:49 »
Değerlendirmeniz için çok teşekkür ederim. Yaklaşık 115 gün oldu  vertek çok fazla ekim yapılmadı genel olarak önden ortaya doğru ekim yapılmıştı  1. Sayfada ekim öncesi Fotoğraflar var gidişat galiba iyi değil gibi 😔
Dadas bey sürec 120. Günden sonra hızlanıyor vede 1 yıl devam ediyor. Hiç pişman olma ben hiç olmadım. Ônunde daha çok uzun günler var moralini yüksek tut. Olumsuz yorumları takma kafana ônemli olan senin mutluluğun.

Vatoslocos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 05 Şubat 2017, 18:37:58 »
Dadas bey sürec 120. Günden sonra hızlanıyor vede 1 yıl devam ediyor. Hiç pişman olma ben hiç olmadım. Ônunde daha çok uzun günler var moralini yüksek tut. Olumsuz yorumları takma kafana ônemli olan senin mutluluğun.
Benim yorumum olumsuz degildi:) genelde 120 gun sonra cikislar yavas yavas kendini belirtmeye basliyor kaldiki ön bolgede gelismeler simdiden kendini yavasca gostermeye basladi bile.
35 gun sonra 150. Gun olur ve ekim hakkinda gercekci yorum yapilmaya baslayabilir.

Dadas_Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 05 Şubat 2017, 18:54:22 »
Benim yorumum olumsuz degildi:) genelde 120 gun sonra cikislar yavas yavas kendini belirtmeye basliyor kaldiki ön bolgede gelismeler simdiden kendini yavasca gostermeye basladi bile.
35 gun sonra 150. Gun olur ve ekim hakkinda gercekci yorum yapilmaya baslayabilir.

« Son Düzenleme: 05 Şubat 2017, 18:56:06 Gönderen: Dadas_Bey »

Dadas_Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 05 Şubat 2017, 18:57:03 »
Teşekkürler  arkadaşlar iyi dilekleriniz için  inşallah sonuç iyi olur süreçi düzenli olarak paylaşacağım i olumlu veya olumsuz gelişmeleri birlikte değerlendiririz bu süreçte sabır çok önemli oda bizde yok 😊

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 07 Şubat 2017, 18:13:03 »
hayırlı olsun hocam. saç yapımız çok benziyor.. bir şey merak ettim ben, neden sakaldan da 700 gretf kadar aldırmadınız. 3700 falan olsa sakal kalınlığını da düşünürsek iyi bir yoğunluk olabilirdi.. bir de ilaç kullanıyor musunuz? sizin 140. gün civarı aşırı bir değişime gireceğinizi düşünüyorum.

Dadas_Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 10 Şubat 2017, 01:26:20 »
hayırlı olsun hocam. saç yapımız çok benziyor.. bir şey merak ettim ben, neden sakaldan da 700 gretf kadar aldırmadınız. 3700 falan olsa sakal kalınlığını da düşünürsek iyi bir yoğunluk olabilirdi.. bir de ilaç kullanıyor musunuz? sizin 140. gün civarı aşırı bir değişime gireceğinizi düşünüyorum.
İyi dileklerin için teşekkürler  gry09 kardeşim ...ekime başlamadan önce hoca sakaldan da alım teklif etti ama ben kabul etmedim..  şu an bakınca hiç sakala falan gerek kalmadan  doner alandan 500 greft daha rrahatlıkla alınabilirmiş . zaten konuşmamızda greft sınırlaması yoktu sayı donerin durumuna bağlıydı bu nedenle  ben en az 3500 greft alır diye bekliyordum.  ama operasyon sırasında doner çokta iyi değil daha fazla alamayız gibi nedenlerle  almak istemedi 3000 grefte kaldı.. bu durum Canımı sıktı açıkçası o yüzdenden de bende  ısrar etmedim. Şimdi iyiki de daha fazla alım olmamış diyorum en azından o greftler  yerinde duruyor....  Yapılan Ekim tutarsa  ön ve orta taraflar gelişirse doner de müsait olursa   ileride sıkılaştırma ve vertex için 2000 greft manuel alım yapılan bir yerde ekim düşünüyorum.
İlaçlara gelince  ekimden  önce sabahları günde 1 tablet expecia kullanıyordum ekimden sonrada devam ettim yanında 2'5 mg biotinle birlikte  şubattan itibaren expecia ile biotini bıraktım onlar yerine her sabah 1 adet mefobıocomplex-e kullanıyorum  .. akşamları ise  1 tablet solgar saw palmento kullanıyorum  bakalım ilerleyen zamanlarda sonuç ne olacak

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 10 Şubat 2017, 21:09:53 »
hocam en iyisini yapmışsın fazla alsalar bu sefer donör çirkin duracak, bırak toparlansın ekilenler tutarsa ki inşallah tutacaktır.. ilerde 500 sakal 1500 de donör ile finali yaparsın. bende biotin hariç bir şey almayacağım ekimden sonra..

Dadas_Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 26 Şubat 2017, 04:18:41 »
Merhaba arkadaşlar Ekim üzerinden 4 ay geçti güncel durum bu şekilde
Saçları geçen hafta kestirmiştim şuan için durum bu

Dadas_Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 26 Şubat 2017, 04:20:13 »
Gelişmeler hakkında olumlu ve olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 26 Şubat 2017, 04:27:27 »
Ekim üzerinden 130 günü geçmiş, bende aynı tarihlerde Ekim yaptırdım oradan biliyorum.Şok dökülmeden sonra pek Yen'i saç çıkışı olmamıs gibi.
Aslında durumun benimkine benZiyor , Bende baktığımda 30. 60. 120. Günlerime pek bir fark yok.kiminde çıkışlar biraz geç oluyor , Eminim 150 den sonra çıkışlar baslıyacaktır diye ümit ediyorum.
Yakından baktığında kayda değer Yen'i saç kökleri görüyormusun?

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 26 Şubat 2017, 09:41:44 »
ön çizgi kısmında yoğunlaşma olmuş diğer kısımlar foto uzak olduğu için çıkışları göremiyoruz biz,sen daha iyi görebilirsin ama ektirdiğin yer ortalama iyi sonuçlar alan bir yer o yüzden ilk mesajımda dediğim gibi 140 gün geçtikten sonra atak bekliyorum senin saçlarda.

Dadas_Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 28 Şubat 2017, 22:36:18 »
Ekim üzerinden 130 günü geçmiş, bende aynı tarihlerde Ekim yaptırdım oradan biliyorum.Şok dökülmeden sonra pek Yen'i saç çıkışı olmamıs gibi.
Aslında durumun benimkine benZiyor , Bende baktığımda 30. 60. 120. Günlerime pek bir fark yok.kiminde çıkışlar biraz geç oluyor , Eminim 150 den sonra çıkışlar baslıyacaktır diye ümit ediyorum.
Yakından baktığında kayda değer Yen'i saç kökleri görüyormusun?
Kardeşim elimi sürdüğümde bayağı bi batan küçük saçlar var ayrıca küçük küçük saçlar gözüküyor  onlar büyür mü bilmiyorum ama bakalım artık....Normalde şok dökülme önceki resimlere baktığımda bayağı bi umudum vardı o zamanlar ama şu ana kadar bir gelişme yok inşallah bundan sonra olur zaten paylaşım yapıyorum durumu hep birlikte göreceğiz

Facebook Twitter Instagram