Gönderen Konu: 17-18 EKİM (ESMA HN-SERKAN BEY) Antalya 3600 Greft Dhi Saç Ekimi  (Okunma sayısı 39864 defa)

galileo55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Güncel fotoğraf paylaşabilir misiniz

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Süreç nasıl gidiyor ??

diriliş67

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
SON DURUM ATAR MISIN

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu arkadaş girmio herhalde artık foruma yanlış görmediysem bu arkadaşın öncesi sonrası fotoğrafı vardı bayada güzeldi sonucu,esma hanımla serkan beyin instagram hesabında esma serkan tetik yazınca çıkıo

diriliş67

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
SAGOL MURAT KARDESIM

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
kardeşim son durumun ne oldu ? bayağı zaman geçmiş. bende serkan esmaya gidecem. lütfen foto ekle

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşa ulaşabilen yok mu acaba

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
arkadaşın son halini instagramdan paylaşmışlar. gerçekten süper olmuş. burdan göremedik ama hayırlı olsun.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet gördüm muhteşem  bu ay benimde randevum var inşallah korkudan ölmem :)

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Rahat ol kardeşim en sıkıntı şey uzanıp o koltukta beklemek 😉

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İğneler var birde :)

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam süreç nasıl gidiyor ? Son durum nedir

omerfaruk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Amacım kimseyi ya da herhangi bir ekim merkezini zan altında bırakmak değil ama bu arkadaş hala forumda bulunuyor ve insanın aklında soru işareti bıraktıracak iletiler yazıyor. Kendisine ekim merkeziyle ilgili görüşünü sormak üzere ileti gönderdim ama geri dönüş olmadı. Eğer buraya başlık açıldıysa buradaki herkesin olumlu ya da olumsuz sonuçları görmeye hakkı var zannediyorum. Ben de bu ekim merkezini araştırdığım için bunu yazma ihtiyacı hissettim.  Saç ekimi başarılı olduysa neden hala burada, neden forumda olmasına rağmen sonuçlara dair herhangi bir paylaşımda bulunmadı ve neden saç ekimi başarılı gibi görünen birine mesaj atıyor? Bunlar açıklığa kavuşturulursa araştırma yapan arkadaşlar için yol gösterici olacaktır. Teşekkürler.

Mesaj yazdığı konu da burada: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=1395.msg58647#msg58647

duman176

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Amacım kimseyi ya da herhangi bir ekim merkezini zan altında bırakmak değil ama bu arkadaş hala forumda bulunuyor ve insanın aklında soru işareti bıraktıracak iletiler yazıyor. Kendisine ekim merkeziyle ilgili görüşünü sormak üzere ileti gönderdim ama geri dönüş olmadı. Eğer buraya başlık açıldıysa buradaki herkesin olumlu ya da olumsuz sonuçları görmeye hakkı var zannediyorum. Ben de bu ekim merkezini araştırdığım için bunu yazma ihtiyacı hissettim.  Saç ekimi başarılı olduysa neden hala burada, neden forumda olmasına rağmen sonuçlara dair herhangi bir paylaşımda bulunmadı ve neden saç ekimi başarılı gibi görünen birine mesaj atıyor? Bunlar açıklığa kavuşturulursa araştırma yapan arkadaşlar için yol gösterici olacaktır. Teşekkürler.

Mesaj yazdığı konu da burada: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=1395.msg58647#msg58647
Hocam guzel yakalamissin. Ama bunun nedeni ne kendisinden ogrenmek daha dogru olur diye dusunuyorum. Ekim icin ulaşmak istemiş. Ekimi basarisiz ise neden burada paylasmamis. Illaki bunlarin bi cevabı vardır

Facebook Twitter Instagram