Gönderen Konu: 17-18 EKİM (ESMA HN-SERKAN BEY) Antalya 3600 Greft Dhi Saç Ekimi  (Okunma sayısı 39879 defa)

pimphunter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 17-18 EKİM (ESMA HN-SERKAN BEY) Antalya 3600 Greft Dhi Saç Ekimi
« Yanıtla #31 : 02 Aralık 2016, 23:31:25 »
Hocam şok dökülme kacıncı günlerde başladı tahmini?
Bir da xpecia da saw palmetto var haberin olsun
cevremde bir çok xpecia kullanan var kardeşim pek memnun kalmadılar ve saw palmetto yu daha çok etkili olduğunu söylediler o yuzden saw palmetto ile devam edicem
Gingko biloba icin de aynı seyi düsünüyorum, ayrı almak daha etkili olabilir bence de, sadece bilgilendireyim diye söyleyeyim dedim.
Şok dökülme süreçlerini yazabilirsen cok sevinirim, kalem tekniğinde daha geç başlıyor ve daha az dökülmeyle geciyor diye biliyorum, ondan soruyorum, ben de kalem tekniği ile ektirdim merak ettim.
Serkan-esma ikilisi bülent kanevitci catısı altında bildiğim kadarıyla şu an icin, bülent beyin saç ekimiyle pek bir alakası yok sanırım, tüm işi onlar yapıyor?

iceberg1985

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 05 Aralık 2016, 23:00:58 »
Öncelikle sac ekimin cok guzel gözüküyo hayırlı olsun simdiden.. Sabırlı olmak gerek ama güzel sonuc alacagını dusunuyorum. Serkan bey-esma hanım'a nasıl ulasabiliriz bu konuda yardımcı olursan cok sevinirim.

Haliloğlu Ali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 07 Aralık 2016, 06:51:22 »
Merhabalar,

Doğan Turan beyin eski Ekibine nasıl acaba ulaşabilirim Telefon, eMail veyahut WhatsApp üzerinden imkan varmı
Doğan Turana mı yoksa eski ve artık Antalya da olan eski Ekibine mi yaptırsam bilmiyorum tavsiyesiniz ne olur
tecrübe, güvenlik ve maddi yönden acaba ne karar vereyim diye bilemedim ve acil gelecek günlerde karar verib istanbula gideyim yoksa antalyada mı yaptırayım bilemiyorum biraz tedirginim
Teşekkürler
Ben Doğan Turan beyin eski Ekibine nasıl acaba ulaşabilirim Telefon, eMail veyahut WhatsApp üzerinden imkan varmı Doğan Turana mı yoksa eski ve artık Antalya da olan eski Ekibine mi yaptırsam bilmiyorum tavsiyesiniz ne olur
Dr Doğan Turanla görüştüm daha doğrusu konuştum saçların ve ense çok iyi dedi bu ayın ortasında gel dedi
tecrübe, güvenlik ve maddi yönden acaba ne karar vereyim diye bilemedim ve acil gelecek günlerde karar verip istanbula gideyim yoksa antalyada mı yaptırayım bilemiyorum biraz tedirginim
Teşekkürler

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 07 Aralık 2016, 17:37:16 »
Merhabalar,

Doğan Turan beyin eski Ekibine nasıl acaba ulaşabilirim Telefon, eMail veyahut WhatsApp üzerinden imkan varmı
Doğan Turana mı yoksa eski ve artık Antalya da olan eski Ekibine mi yaptırsam bilmiyorum tavsiyesiniz ne olur
tecrübe, güvenlik ve maddi yönden acaba ne karar vereyim diye bilemedim ve acil gelecek günlerde karar verib istanbula gideyim yoksa antalyada mı yaptırayım bilemiyorum biraz tedirginim
Teşekkürler
Ben Doğan Turan beyin eski Ekibine nasıl acaba ulaşabilirim Telefon, eMail veyahut WhatsApp üzerinden imkan varmı Doğan Turana mı yoksa eski ve artık Antalya da olan eski Ekibine mi yaptırsam bilmiyorum tavsiyesiniz ne olur
Dr Doğan Turanla görüştüm daha doğrusu konuştum saçların ve ense çok iyi dedi bu ayın ortasında gel dedi
tecrübe, güvenlik ve maddi yönden acaba ne karar vereyim diye bilemedim ve acil gelecek günlerde karar verip istanbula gideyim yoksa antalyada mı yaptırayım bilemiyorum biraz tedirginim
Teşekkürler
ben şuanki sürece kadar herşeyden memnunum ekip gerçekten iyi işini düzgün yapan kişiler ulaşa bileceğiniz ve aklınızdaki soruları çözmeniz için ben size numarasını vereyim serkan beyin

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 09 Aralık 2016, 16:09:42 »
51. gün arkadaşlar berberde saçları kısaltım dönor bölgesini makine ile ekim yerlerini çok azda olsa makas ile üstten kısalttırıdım

verteks

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 09 Aralık 2016, 17:41:03 »
Ekiminiz hayırlı uğurlu olsun. Umarim herşey gönlünüzce olur.
Hocam yanlış anlamanızı istemem fakat söylemeden edemiycem size 3600 greft ekilmiş gibi durmuyor açıkçası. 3600-4000 greft ile çok geniş açıklıkklara ekim yapılıp 6 ay sonra gayet başarılı sonuçlar almış bir sürü örnek var burada

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 09 Aralık 2016, 17:54:26 »
Ekiminiz hayırlı uğurlu olsun. Umarim herşey gönlünüzce olur.
Hocam yanlış anlamanızı istemem fakat söylemeden edemiycem size 3600 greft ekilmiş gibi durmuyor açıkçası. 3600-4000 greft ile çok geniş açıklıkklara ekim yapılıp 6 ay sonra gayet başarılı sonuçlar almış bir sürü örnek var burada
heralde sadece bu resimdeki şakak bölgelerine bakarak böyle bir şey söylediniz ancak ekimden sonra attığım ilk resimlere bakarsanız iç kısımlara doğru dağılmış bir greft var ,bir diğer durum ise 6 ay dan bahsetmişsiniz ben 51. gündeyim daha , şok dökülme %80 oranında oldu ve dhi ekim tekni ile daha sık bir ekim yapıldığı için dar alana daha fazla greft yerleştiriyolar  tabi sizin düşünceniz saygı duyarım

verteks

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 09 Aralık 2016, 18:12:49 »
Hocam eğer 3600 greft ekildiyse  sizin de 6 ay sonra iyi bir sonuç alacağınızı düşünüyorum. Cünkü 3600 greftler çok daha geniş açıklıkların kapatıldığını gordum burda. Ben sizin ekimde greft sayısının abartılı olduğunu düşündüm. Moral bozmak istemem aslında. Kusuruma da bakmayın

eminadali132132

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 16 Aralık 2016, 01:54:54 »
Serkan beyin acil telefon numarası lazım. Yoldayım sabah antalyada olurum.

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 16 Aralık 2016, 15:16:25 »
gördüğüm güzel ekimlerden bitanesi daha muazzam  bi ekim ön çizgi  gayet güzel

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 28 Aralık 2016, 21:34:43 »
gördüğüm güzel ekimlerden bitanesi daha muazzam  bi ekim ön çizgi  gayet güzel
teşekkür ederim güzel yorumunuz için ön çizgiyi sosyal hayatta gören arkdaşlarımda beğendi çıkışlar çoğaldığında inş daha güzel olucak :)

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 28 Aralık 2016, 21:36:57 »
70. gün arkadaşlar sawpalmetto + biotin kullanıyorum

sacekim_z

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 28 Aralık 2016, 22:39:27 »
Arkadaslar bir sey sormak istiyorum

Ben gecen sene FUE ile yaptirmistim, simdi DHİ diye bir teknikten bahsediliyor. Bunda ekim yapilirken sac kaybi daha az deniliyor, dogru mudur? Ve hangi klinikler/doktorlar DHİ yapiyor yoksa her doktor yapiyor mu? Ornegin Transmed DHİ teknigi uyguluyor mu?

metafor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 30 Aralık 2016, 17:24:13 »
Hocam senin şok dökülme baya şiddetli olmuş. Hiç saç kalmamış. Çıkışlar başladı mı

Facebook Twitter Instagram