Gönderen Konu: 17-18 EKİM (ESMA HN-SERKAN BEY) Antalya 3600 Greft Dhi Saç Ekimi  (Okunma sayısı 39885 defa)

janti

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kardesim hayırlı olsun.10 numara görünüyor ön çizginde gayet iyi olmuş.

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kardesim hayırlı olsun.10 numara görünüyor ön çizginde gayet iyi olmuş.
teşekkür ederim janti kardeşim süreç şuan iyi bakalım :)

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
11. gün arkadaşlar kabuklar gitti bir kaç tane var şok dokulma süreci daha başlamadı

Burak Erkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun , inşallah ekimin ve emeğini. Karşılığını alırsın . Gerçekten Ekim olayı insanı geriyor kim ne derde desin bence tek atımlık kurşunumuz var . Yapılan ekimin başarılı olması psikolojik olarak çok önemli . Dikkat ediyorum bu forumu takip eden arkadaşlarımızın %80-%90'nı 5.000-13000 civarlarında et kat bak ayıran insanlar . Haliyle forumda 5 ay önceye kadar Zekeriya kul önplandaydı. Ama son zamanlarda Doğan Turan hoca elini dayesinde isim yapmış durumda . Yanlış anlamadım sanırım siz Doğan hocaya değil de Esma hanım ve Serkan beye Ekim yaptırdınız değil mi ?

placebo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba hocam. Ekiminiz hayırlı uğurlu olsun. Saç ekiminiz çok güzel olmus maşallah. Donör bölgenin fotoğrafını da yükleyebilir misiniz.

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun , inşallah ekimin ve emeğini. Karşılığını alırsın . Gerçekten Ekim olayı insanı geriyor kim ne derde desin bence tek atımlık kurşunumuz var . Yapılan ekimin başarılı olması psikolojik olarak çok önemli . Dikkat ediyorum bu forumu takip eden arkadaşlarımızın %80-%90'nı 5.000-13000 civarlarında et kat bak ayıran insanlar . Haliyle forumda 5 ay önceye kadar Zekeriya kul önplandaydı. Ama son zamanlarda Doğan Turan hoca elini dayesinde isim yapmış durumda . Yanlış anlamadım sanırım siz Doğan hocaya değil de Esma hanım ve Serkan beye Ekim yaptırdınız değil mi ?
evet hocam Esma hanım ve Serkan beye ekim yaptırdım ben Antalyada

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba hocam. Ekiminiz hayırlı uğurlu olsun. Saç ekiminiz çok güzel olmus maşallah. Donör bölgenin fotoğrafını da yükleyebilir misiniz.
tabi hocam buyrun donor bölgesi

ayı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bence netice şimdilik güzel umarım artarak da devam eder. Esma hanımla-serkan bey nerde yspıyorlar işlemi? Hastane çatısı altında mı yoksa kendi klinikleri var mı?

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
arkadaşlar 38. gun şok dökülme devam ediyor , aldığım ilaçlar biotin ve xpeciay dı yarin saw palmetto kullanmaya başlıyacam süreç sabır süreci :)

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
38. gün donör

Turgay07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan yeni saçlarını.Esma ve serkan beye nasıl ulaşabiliriz nerede çalışıyorlar?Bilgi verirmisin

WeGa7

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 17-18 EKİM (ESMA HN-SERKAN BEY) Antalya 3600 Greft Dhi Saç Ekimi
« Yanıtla #27 : 02 Aralık 2016, 21:39:15 »
Kardeşim güncel foto varsa koyabilirmisiniz?
  • Ekim Tarihi: 27.06.22
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi Proscar1/4 solgar bıotın+solgar vıtamın prozınc

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 02 Aralık 2016, 22:26:50 »
5 günden pek bir fark yok sadece güzel bir sivilce çıktı onuda görmek istemezsiniz arkadaşlar :))

pimphunter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 02 Aralık 2016, 23:06:38 »
Hocam şok dökülme kacıncı günlerde başladı tahmini?
Bir da xpecia da saw palmetto var haberin olsun

Facebook Twitter Instagram