Gönderen Konu: 17-18 EKİM (ESMA HN-SERKAN BEY) Antalya 3600 Greft Dhi Saç Ekimi  (Okunma sayısı 39868 defa)

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
83. gün

berken

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
saçların çok yağlı  gibi hocam.  konazol şampuan kullan istersen

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saçların çok yağlı  gibi hocam.  konazol şampuan kullan istersen
şuan zigavus kullanıyorum bitince deneye bilirim saolun hocam

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
tam güneş ışığını bulunca foto çekiyim dedim :) 86. gün uzayan ekim saçlarını önden hafif makaslattırmayı düşünüyorum şimdilik durum normal

Cengizim64

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Mrb hayırlı olsun ekimin. Bu yer için hep güzel yorumlar var ama klinik ya da hastane adı filan hiç geçmiyor sizde tel numarası ya da bilgi alabileceğimiz site ismi filan var mı

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaş kaç kisi yoruma yazmis serkan beyin numarasini istemisler neden vermiyosunuz ki anlamadım

ankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaş kaç kisi yoruma yazmis serkan beyin numarasini istemisler neden vermiyosunuz ki anlamadım
serkan beyin numarası isteyen herkese özelden numarasını verdim burdan bilerek yazmadım ki sonra reklam yapıyor falan gibi bir hava oluşmasın diye ama maden arkadaşlar istiyor burda vereyim 05414475769 serkan beyin numarası arkadaşlar ,bu arada iyi dilekleriniz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum inş herkes istediği sonuca en kısa sürede oluşur hayırlı günler..

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun saç ekiminiz. serkan bey-esma hanım ekimlerini takip ediyorum bende inşallah iyi sonuç alırsınız. ekim gününü arayarak mı aldınız kaparo ödediniz mi nasıl oluyor süreç?

supersonic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
SÜREÇ NASIL GİDİYOR

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yeni foto eklemeyeli bi hayli zaman geçmiş, süreç nasıl gidiyor? Foto paylaşırsan  faydalı olur .

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun saç ekiminiz. serkan bey-esma hanım ekimlerini takip ediyorum bende inşallah iyi sonuç alırsınız. ekim gününü arayarak mı aldınız kaparo ödediniz mi nasıl oluyor süreç?

+1 bende takip ediyorum fotoğraf bekliyoruz :)

kuyumcu69

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yeni foto eklemeyeli bi hayli zaman geçmiş, süreç nasıl gidiyor? Foto paylaşırsan  faydalı olur .
Şu anda nasılsın? ilaç kullanıyormusun?  Ekimi yapanSerkan bey ve Esma hnm doktor mu ?
Ekimin gayet iyimerak ettiğim için soruyorum.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
foto alsak:)

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
saç kaliteside güzel biotin ve saw palmettodan olsa gerek.yeni fotoğraflar alabilirmiyiz?

Facebook Twitter Instagram