Gönderen Konu: INSTITUTE OF HAIR (2400 GRAFT)-11.10.2016  (Okunma sayısı 37428 defa)

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: INSTITUTE OF HAIR (2400 GRAFT)-11.10.2016
« Yanıtla #45 : 29 Kasım 2016, 20:04:24 »
kafa yapın ve sen okadar güzelsiniz ki kardeşim :) şuan bile gayet güzel bir görüntü var. sen tamamen kel olsanda çok bişey kaybetmezsin. ekim sonucun çok güzel olacak inşallah. Allah gönlüne göre versin güzel kardeşim...
dostum o senın gonlunun guzellıgı :D kellık kımılerıne yakısıyor haklısın ama kendımı dusunemıyorum valla :D cok saolasın guzel yorumun ıcın...)

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 29 Kasım 2016, 20:27:32 »
Arkadaşım ekimin hayırlı olsun. 2400 graft sadece on bölgeye ekilmiş. Yalnız sakaklara çok fazla girilmemiş gibi geldi bana bu senin isteğin mi yoksa ekim yapanların tavsiyesi miydi.  Yanlış anlaşılma olmasın bu durum da gayet iyi . Bir de bu ekim yerinin yeni olduğu aşikar ekimcilerin kariyer yaptıkları yer önemli bir referans tamam ama siz bu yerin ekim yaptığı diğer kişilerin fotograflarını gordunuz mü yoksa kariyerletini göz önünde tutarak mı ekim yaptırdınız. Bu ekim merkeziyle goruşeceğiz ancak henuz referans alabileceğimiz ekim sonucu henüz ortada yok. Sağlıcakla

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 30 Kasım 2016, 17:50:47 »
Arkadaşım ekimin hayırlı olsun. 2400 graft sadece on bölgeye ekilmiş. Yalnız sakaklara çok fazla girilmemiş gibi geldi bana bu senin isteğin mi yoksa ekim yapanların tavsiyesi miydi.  Yanlış anlaşılma olmasın bu durum da gayet iyi . Bir de bu ekim yerinin yeni olduğu aşikar ekimcilerin kariyer yaptıkları yer önemli bir referans tamam ama siz bu yerin ekim yaptığı diğer kişilerin fotograflarını gordunuz mü yoksa kariyerletini göz önünde tutarak mı ekim yaptırdınız. Bu ekim merkeziyle goruşeceğiz ancak henuz referans alabileceğimiz ekim sonucu henüz ortada yok. Sağlıcakla
Dostum oncelıkle ıyı dıleklerın ıcın tesekkur ederım. ekım planlamasını beraber karar verdık ve sac cızgımden memnunum acıkcası. karar asamasında oncelıkle aratırma cok onemlı yurtdısı ve yurtıcı arastırma yaptım gıdıp gorustugum klınıklerde oldu ama tatmın edıcı olmadı sonrasında bu merkezın ekımını gordum ve ılgımı cektı planlama ekım sıklıgı donor durumu falan gercekten ıyıydı ve aslında ılk dıkkat cekıcı nokte ıslemı manuel yapıyor olmaları oldu bu cok onemlı bence. sonrasında arastırdım kımler dıye ve karıyerlerınınde dıkkat cekıcı oldugunu gordum ve gıdıp gorustum. gorusmedekı ılgı alaka ınceleme planlama falan kafamdakı soru ısaretlerınıde  sıldı acıkcası ve karar verdım dostum  benım tavsıyem gıdıp gorusmen. saglıcakla kal.)

criminalminds12

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 03 Aralık 2016, 16:47:35 »
Hocam orta kısım ve arka bölge ne durumda acaba bu kısalıkta uygun bir zamanınızda fotoğraf paylaşma şansınız var mı acaba? benim de açıklık durumum sizinkine çok benziyor o yüzden soruyorum, sevgiler :)

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 19 Aralık 2016, 20:12:15 »
2. ayı devırdık arkadaslar fotolarımı eklıyorum hersey yolunda gıbı.

sonradansirma

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 19 Aralık 2016, 21:03:42 »
Arkadaşım senin saçlar baya gür, donor güzel görünüyor, aynı yerde ektirmişiz ben senden 5 ay öndeyim, fotolarına baktım herşey yolunda 2. ay için normal görünüyor, sonucun güzel olacak bence içini ferah tut  ;)

cyazicioglu53

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 19 Aralık 2016, 22:25:51 »
hem saçların kalitesi çok iyi hem alan az eğer olmazsa firma kendini camdan aşağı atsın

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 19 Aralık 2016, 22:40:55 »
Hocam orta kısım ve arka bölge ne durumda acaba bu kısalıkta uygun bir zamanınızda fotoğraf paylaşma şansınız var mı acaba? benim de açıklık durumum sizinkine çok benziyor o yüzden soruyorum, sevgiler :)
dostum suankı durumum ıyı, fotolarda goruceksın kendı saclarımda suan cıkmakta olan bolgeyı kapatııgı ıcın gayet normal hersey. sevgıler..)

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 19 Aralık 2016, 22:56:08 »
hem saçların kalitesi çok iyi hem alan az eğer olmazsa firma kendini camdan aşağı atsın
vallahı dostum oncelıklıkle yorumun ıcın tesekkur ederım ancak katılmadıgım seyler var, sacların kalıtelı olması onemlı ancak bu ısıde arastırırken sunu farkettım benımkıne benzer ekımlerde bakıldıgında dogal durmayan goze kotu gorunun sonuclar gordum sende gormussundur belkı nedenı bence cok sık saclarda aynı yogunlugu yakalanamadıgı ıcın oluyor dıye tahmın ettım ve klınıktede bunları dıle getırdım. sonrasında tercıh sebeplerımden olan planlamada cm'2 hesaplaması yapılması ve operasyonda hem saclarım alınırken hemde ekılırken bunun gerceklestırılıyor olabılmesı, ne ıcın? bakıldıgında anlasılmaması ve dogal gozukmesı ıcın!  ınsallah sonucumu aldıgımda bu emegın karsılıgını alırım.) alamassam cam olayını dusunuruz :D

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 19 Ocak 2017, 22:29:33 »
3. ay fotolarım değişim başladı ve  iyi ilerliyor bir kaç aya daha iyi gelişmeler olucak diye düşünüyorum arkadaşlar...

di_vao

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 19 Ocak 2017, 23:03:31 »
İs bitmis:) Kacinci gun hizlandi cikislar ?

wolfman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 21 Ocak 2017, 21:56:04 »
kardeşim gidişat iyi ilerliyor ön kısmı bir daha ki sefere daha yakından çekermisiniz rica etsem saçın yoğunluğuna bakalım

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 31 Ocak 2017, 21:53:43 »
3.aydan sonra hareketlenmeler basladı arkadaslar ve suan 4. ayımı doldurmak uzereyım... ve gelısmelerden cok memnunum şakak hattımın gecısıde cok ıyı anıycagınız hersey yolunda ve mutluyum. yorumlarınız ıcın tesekkurler.) cok sık gıremesemde fotoları koyup sızlerın yorumlarını gırdıgım zamanlar okumak olumlu ya da  olumsuz, bana katkı saglıyor...

criminalminds12

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 01 Şubat 2017, 10:32:34 »
Dostum çok başarılı görünüyor, geçişler de belirttiğin gibi gayet doğal. Dördüncü ve beşinci aylar daha da sıkılaşmaya başlayacaktır. Tek ihtiyacın olan şey artık zaman. Bizleri durum hakkında daha sık bilgilendirirsende mutlu oluruz arkadaşım, sevgilerle. :)

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 02 Şubat 2017, 14:42:56 »
3.aydan sonra hareketlenmeler basladı arkadaslar ve suan 4. ayımı doldurmak uzereyım... ve gelısmelerden cok memnunum şakak hattımın gecısıde cok ıyı anıycagınız hersey yolunda ve mutluyum. yorumlarınız ıcın tesekkurler.) cok sık gıremesemde fotoları koyup sızlerın yorumlarını gırdıgım zamanlar okumak olumlu ya da  olumsuz, bana katkı saglıyor...

Şu aşamada gayet güzel gidiyor. Yalnız hocam siz 4. ayımı doldurmak üzereyim diye yazmışsınız ama sizin ekimin yaklaşık 110. Günü yani 3 ayınız dolmak üzere. Bir hata oldu galiba. Ben de ekim yaptırdım ve yakında burdan paylaşacağım. Bugün ilk yıkamayı yaptırdım. Sağlıcakla
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2017, 18:16:54 Gönderen: gölge »

Facebook Twitter Instagram