Gönderen Konu: INSTITUTE OF HAIR (2400 GRAFT)-11.10.2016  (Okunma sayısı 37425 defa)

can29

• Ziyaretçi
Ynt: INSTITUTE OF HAIR (2400 GRAFT)-11.10.2016
« Yanıtla #30 : 27 Ekim 2016, 15:27:36 »
Bu forumun tavrı tarzı aşikâr. Ünlemli cumlelere ihtiyaç yok üstad
Kardeşim ünlem den ne anladın bilmiyorm ancak arkadaşın cevabını bildiği soruları sorması konuyu sabote etmekten başka bir şey değil,benim tepkim bunaydı ve tepki,heyecan,şaşkınlık belirten cümlelerin sonuna ünlem işareti koyulur bunu da bildiğini varsayarak daha fazla açıklama gereği duymuyorm.
Bu sayıyı günlere bölen tek kişi muttalip keser dir.Bunun farkında olmayan ya forumu takip etmiyordur ya da bu işten bi haberdir.Arkadaşı yanlışı konusunda eleştirmenin de sakıncası olmadığını hatta forumun "tavrından tarzından" olduğunu düşünüyorum.
Cevabını bildiğim soruları sormakta ne gibi bir amacım olabilir ? Hipokampusunu çalıştırıp açıklama gereği duyarsan sevinirim. Birde dil bilgisi dersi veriyor. 😂 Manuel alım yapılan bir yerde pekâlâ bu sayı 2 günde ekilebilir. Bu arada HLC'de bu rakamlardaki operasyonları 2 güne bölüyor. Bunun farkında olmayan ya forumu takip etmiyordur yada bu işten bi haberdir. (Son cümlem alıntıdır)

hlc günde 1400 greft ekıyor ama  bazende tek bır gunde 2400 ektıgı ekımlerde oluyor hastanın vaktıne gore bı tarıhde alına bılır sıtede ornegı var .. onun dısında hlc nın 2800 2 güne yada 3 güne bölmesının manuel alım ıle ılgısı yok ekım teknıgı ıle alakası var iynelı olrak ekım yaptıkları ıcın sure daha fazla alımla ılgısı yok yanı dostum
ama hlc nın manuelı ıle koray hocanın yada bu yenı merkezın manuelı çok farklı ıkı teknık aynı degıl..

Kelim ama yakışıyor

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : 27 Ekim 2016, 16:17:23 »
hlc 3 günde max 3500 greft ekiyor.yani günde 2800 greft ekmeleri gibi bir sey soz konusu degil.her gün 3 hasta aldiklari icin ve alim isini 1 doktor ekim isini baska bir doktor , ya da iki islemide ayni doktor yaptigi icin , bir günde  max 1200+ cikabilirler.eger tek hastaya ekmis olsalar dedigin gibi sabah aksam calisarak 2800 cikabilirlerdi.ama ben öyle bir örnek var mi bilmiyorum.

bir de hlc ile korayin ya da ioh greftleri alma sekilleri ayni.yani manuel alim.ama greftleri yerlestirme sekilleri farkli.koray önce kanllari aciyor sonra greftler  hemsireleri tarafindan yerlestiriliyor.hlc igneli ekim yaptigi icin kanal acimi ve greftlerin yerlesmesi ayni anda oluyor.igneli ekim,lateral slit göre daha uzun süren bir islem.bu yüzden korayin 2 günde süren ekimlerinde 5000+ örnekleri hatta benim bildigim bir 6000+ var olabilirken,hlc de bu anca 3 günde 3500+ olabiliyor.diger yandan simdi aklima geldi,serdar görkem de manuel alim yapiyor ve bu hatirliyorum bu sitedeki reciproca bir günde 4000+greft ekmisti.ama ondada kanal acimi ve greft yerlestirmeyi hemsireler yapiyordu.alimi dr.
Hlc gunde 250 250 ekse ne olurki ? Kac tane ekimleri patladi bilinen birde bilinmeyenler vardir. Oyuzden ben hlc nin ekimlerine guvenmiyorum mikro motorla iyi eken doktorlar zekeriya erkan demirsoy hlc den daha iyi ekiyorlar. Bence hlc nin hakki 1 dolar, euro bile degil.
Kenan daha fazla sıvama istersen. Yoksa Harwardda yaptığın bilgi birikimine olan güvenimi yitirebilirm. deinemutter adlı kullanıcı yaterince açık bir şekilde açıklamış zaten
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2016, 16:19:25 Gönderen: Kelim ama yakışıyor »

Kelim ama yakışıyor

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : 27 Ekim 2016, 17:36:41 »
hlc 3 günde max 3500 greft ekiyor.yani günde 2800 greft ekmeleri gibi bir sey soz konusu degil.her gün 3 hasta aldiklari icin ve alim isini 1 doktor ekim isini baska bir doktor , ya da iki islemide ayni doktor yaptigi icin , bir günde  max 1200+ cikabilirler.eger tek hastaya ekmis olsalar dedigin gibi sabah aksam calisarak 2800 cikabilirlerdi.ama ben öyle bir örnek var mi bilmiyorum.

bir de hlc ile korayin ya da ioh greftleri alma sekilleri ayni.yani manuel alim.ama greftleri yerlestirme sekilleri farkli.koray önce kanllari aciyor sonra greftler  hemsireleri tarafindan yerlestiriliyor.hlc igneli ekim yaptigi icin kanal acimi ve greftlerin yerlesmesi ayni anda oluyor.igneli ekim,lateral slit göre daha uzun süren bir islem.bu yüzden korayin 2 günde süren ekimlerinde 5000+ örnekleri hatta benim bildigim bir 6000+ var olabilirken,hlc de bu anca 3 günde 3500+ olabiliyor.diger yandan simdi aklima geldi,serdar görkem de manuel alim yapiyor ve bu hatirliyorum bu sitedeki reciproca bir günde 4000+greft ekmisti.ama ondada kanal acimi ve greft yerlestirmeyi hemsireler yapiyordu.alimi dr.
Hlc gunde 250 250 ekse ne olurki ? Kac tane ekimleri patladi bilinen birde bilinmeyenler vardir. Oyuzden ben hlc nin ekimlerine guvenmiyorum mikro motorla iyi eken doktorlar zekeriya erkan demirsoy hlc den daha iyi ekiyorlar. Bence hlc nin hakki 1 dolar, euro bile degil.
Kenan daha fazla sıvama istersen. Yoksa Harwardda yaptığın bilgi birikimine olan güvenimi yitirebilirm. deinemutter adlı kullanıcı yaterince açık bir şekilde açıklamış zaten
Bunu yazmak icinmi uye oldun foruma ? Eskilerden gosteririm sana oyle bir ekim ozaman susarsin ama ? Biz birsey soyluyosak oyle arkasi bos degil dolu dolu soyluyoruz.
Evt sadece cahiliğine yorum yapmak için kayıt oldm. Senden daha çok vakit geçirdm bu formda hlc'nin patlayan ekimlerindende haberim var. Forumun eskilerden reciprof'un ekimi bunların başında gelir. Şimdi bi zahmet susarsın artık.

Kelim ama yakışıyor

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : 27 Ekim 2016, 18:09:16 »

Bunu yazmak icinmi uye oldun foruma ? Eskilerden gosteririm sana oyle bir ekim ozaman susarsin ama ? Biz birsey soyluyosak oyle arkasi bos degil dolu dolu soyluyoruz.
Evt sadece cahiliğine yorum yapmak için kayıt oldm. Senden daha çok vakit geçirdm bu formda hlc'nin patlayan ekimlerindende haberim var. Forumun eskilerden reciprof'un ekimi bunların başında gelir. Şimdi bi zahmet susarsın artık.
Tabikine oyledir sen oxford mezunusun biz koyluyuz susmamiz lazim. Cahillere cevapta atma ozaman ne ugrasiyosun benim gibi cahille foruma kadar uye olup cevap atiyosun dimi ?
Köylüyüm diye üzülme köylü milletin efendisidir. Benim ailemde bende köylüyüm. Tahsil konusunada fazla takıntı yapma durumun yokmuş okuyamaışsın belliki yoksa kimya dalında nobele aday olacak kadar büyük çalışmalara imza atardın eminim Hem cahillik güzeldr herşeyi bilirsin. Ülkemizin en büyük problemi senin kafandaki insanlar bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar. Birşeyler bilenlerede bok atar bu topluluk çünkü; aydınlanmaktan öğrenmekten korkarlar. Düşündümde haklısın aslında senle muhattap olup seviyeni yükselttim bunun için sendn özür dlerim. Arkadaşın konusunu daha fazla kirletmek istemiyorum özelden yazabilirsin.

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 29 Ekim 2016, 15:04:37 »
Tek seansta 2400 manuel alım yaptırırken herhangi bir çekinceniz olmadımı ? İşinde iyi bilinen Tanınan ekimciler bu ekimi en az 2 güne bölüyor.
Herhangi bir cekıncem olmadı daha oncekı operasyonlarını gordum ve dostum sıkıntıdan patlardım heralde 2-3 gün dusunemıyrum ama tabi beni etkıleyen yapılan planlama ıle gordugum dıger operasyonlar demekkı yapılabılıyormus dedım ve yaptırdım. Ama bu sorunun nedenını merak ettım dorusu ıcıme suphe dusurdun bır sakıncasımı var tek gun olmasının? dıgerlerıdemı aynı teknıgı kullanıyor ve gunlere boluyor?

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 29 Ekim 2016, 15:12:10 »
Arkadaslar 18. gunum bugun fotolarımı atıyourum cok bı fark yok beklemeye devam...

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 29 Ekim 2016, 15:15:07 »
2400 iki günde ekilirmi hiç ? Bunu yapan iş güzarlığından yapar anca :)
Eğer işlem Manuel yapılıyorsa 2 gündede ekilir 3 gündede

ister manuel ister e.manuel :) fark etmez. Bunlar dolar kokan hareketler bence :)

Haytata

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 29 Ekim 2016, 18:27:27 »
Tek seansta 2400 manuel alım yaptırırken herhangi bir çekinceniz olmadımı ? İşinde iyi bilinen Tanınan ekimciler bu ekimi en az 2 güne bölüyor.
Herhangi bir cekıncem olmadı daha oncekı operasyonlarını gordum ve dostum sıkıntıdan patlardım heralde 2-3 gün dusunemıyrum ama tabi beni etkıleyen yapılan planlama ıle gordugum dıger operasyonlar demekkı yapılabılıyormus dedım ve yaptırdım. Ama bu sorunun nedenını merak ettım dorusu ıcıme suphe dusurdun bır sakıncasımı var tek gun olmasının? dıgerlerıdemı aynı teknıgı kullanıyor ve gunlere boluyor?
Sen mutluysan sorun yok Yiğitalp gayet iyi görünüyor  :) greftlerin daha az havayla temasını engellemek ve greft kaybının az olması için butik çalışan kişiler bu ekimi 2 güne bölebiliyor. Bu sorum için kusura bakma biraz takıntılı ve mükemmelliyetçi biri olduğunu duydum  :) vertex bölgesinede ekim olsun istemişsin ama fazla açıklığın olmadığı için olumsuz yanıt almışsın. Oraya fazla takılma çok göze batmıyor. Eğer açıklık genişlerse belki düşünebilirsin. Şu halin gayet iyi dahada iyi olacaktır. İstediğini alman temennisiyle.

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 29 Ekim 2016, 20:04:28 »
Sen mutluysan sorun yok Yiğitalp gayet iyi görünüyor  :) greftlerin daha az havayla temasını engellemek ve greft kaybının az olması için butik çalışan kişiler bu ekimi 2 güne bölebiliyor. Bu sorum için kusura bakma biraz takıntılı ve mükemmelliyetçi biri olduğunu duydum  :) vertex bölgesinede ekim olsun istemişsin ama fazla açıklığın olmadığı için olumsuz yanıt almışsın. Oraya fazla takılma çok göze batmıyor. Eğer açıklık genişlerse belki düşünebilirsin. Şu halin gayet iyi dahada iyi olacaktır. İstediğini alman temennisiyle.
Iyı dıleklerın ıcın tesekkurler. wertex ıcın fın onerıldı banada yan etkılerınden cekınsemde herkez gıbı bende basladım umarım etkı eder surecı gorucez. kusura bakıcak bır durum yok arkadasım soru sorman guzel herkez sormalı :) evet bıraz mukemmelıyetcıyım onun ıcın saclarımın alınıp bekleme suresınde ne olucagını sormustum ekıbe ve sogutucular uzerınde bır sıvının ıcerısınde bekledıgını gordum sanırım organ nakıllerınde kullanılan bır sıvıymıs yanı doku uuzn sure canlılıgını koruyabılıryor  ;)

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 24 Kasım 2016, 13:22:35 »
Arkadslar surecımın 6. hafta durumunu paylasıyorum sızce durum nasıl? ekılen saclarımın cogu dokuldu onun dısında bır sıkıntım yok resımlerdede goruldugu gıbı...

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 24 Kasım 2016, 17:16:05 »
kafa yapın ve sen okadar güzelsiniz ki kardeşim :) şuan bile gayet güzel bir görüntü var. sen tamamen kel olsanda çok bişey kaybetmezsin. ekim sonucun çok güzel olacak inşallah. Allah gönlüne göre versin güzel kardeşim...

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 26 Kasım 2016, 21:36:53 »
Son halinizi paylaşırmısınız saygılar.
fotolar güncel dostum ;)

mAk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 29 Kasım 2016, 13:06:02 »
kardeşim gidişat nasıl bende bu merkeze ektirebilirim ama kafam çok karışık

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 29 Kasım 2016, 19:42:45 »
kardeşim gidişat nasıl bende bu merkeze ektirebilirim ama kafam çok karışık
Dostum gidişatımı fotolarlada destekleyerek paylaşıyorum surecımıde yazdım benım ıcın olumsuz bır durum yok hersey yolunda gıdıyor ekip kaliteliydı yapılan işde bellı  sonucum ıcın beklemekdeyım. benim fikrim gidip klinik ile gorusmen sonrası senın kararın...)

mAk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 29 Kasım 2016, 20:00:06 »
insallah istedigin gibi olacak yakin zamanda gidip gorusecegim umarim hepimiz icin en guzeli olur seni dikkatle takip edecegim dokulme tipimiz cok benziyor

Facebook Twitter Instagram